Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az elméletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az elméletemről?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a nők, akik csupa csöpögős romantikus történetet olvasnak, nem kis mennyiségben, nem képesek igazán a szerelemre. Hiszen azt várják, hogy velük is olyan "csodálatos dolog" essen meg, mint a könyvek főhősnőivel, és ha egy kicsit is átlagosabb szerelem és férfi várja őket, azt nem tudják úgy értékelni, nem elégszenek meg vele, elégedetlenek lesznek. Félre ne értsetek, ezzel senki sem szeretnék megbántani. Én is szeretek olvasni, sőt, de minden kategóriában. :)
2014. ápr. 16. 09:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
27 voltam.
2014. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"szerintem te sem tudsz felmutatni olyan tapasztalatot, hogy 10/8 nő, akivel találkozgattál, anyagias volt."


28 év alatt ennél jóval több is sikerült, mint ezt bizonyítani. Szerencsére személyesen egyiket se ismertem, úgyhogy valóban nem tudom "felmutatni" a bizonyítékot, de a tény attól még tény marad.


"mi ez a verdás hülyeség??"


Ez is tapasztalat. Egy gyakorlati példa: Gabeszka haveromat messzire kerülték a csajok, szóba se álltak vele. Mióta vásárolt egy Aprilia nagytestűt, 2-3 csaja is volt.

Az átlagosdival meg csak annyi a gond ,hogy az átlagos vagy csúnya lányoknak se kell átlagos vagy csúnya pasas, azon az alapon hogy "a Tiffanynak kijár a jóképű pénzes pasi, akkor nekem is".


A kvantumfizika csak egy példa volt. Arra asszociáltam, hogy vélhetően a pénzes pasasokat a lány nem az eszükért, vagy a jellemükért szereti.


"lehet ujjal mutogatni arra, ami nem tetszik, de ez nem húz ki benneteket a szarból, ellenkezőleg."


Ígyis-úgyis szarban vagyunk, a kérdés csak az, teszük-e valamit ellene, vagy csak csücsülünk benne és még örvendezünk is neki, milyen jó meleg. Vesztenivalónk nincs,úgyhogy megtehetjük.

2014. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

az utolsó mondatod mindenképp előremutató.

"Szerencsére személyesen egyiket se ismertem" - látod, erről beszéltem. nagyon künnyű egymást bátorítani, hogy ige teső, valóba hülyék a lányok. én érvnek viszont csak a saját tapasztalatot fogadom el (magamra nézve is). egy példát mondtál verdára. ez szintén megerősíti azt, hogy kirívó eset. különben mitől tűnne fel? azon ne csodálkozzunk, hogy kocsival talál magának 2-3 csajt. lehet, hogy azoknak tényleg a furikázás kell. no de ez nem 80%. ugye?


"a Tiffanynak kijár a jóképű pénzes pasi, akkor nekem is"

most nézted birkának a csajokat. mit vársz így tőlük, szeressenek?

"a pénzes pasasokat a lány nem az eszükért, vagy a jellemükért szereti." honnan tudod?

törvényszerű, hogy a pénzes pasi rossz jellemű és buta? amúgy alsó hangon is fifkás vagy jól keveri a lapokat, talpraesett lehet, ha ilyen sok pénzt harácsolt össze. ami viszont alfa-tulajdonság. találékonyság.

nem volt még pénzes fickóval dolgom, de ha lett volna, akkor biztos, hogy el kéne engem könyvelned olyannak, aki a pénzre hajt?

2014. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Azért nem ismertem őket személyesen, mert onnantól hogy kiderült, felszínesek és a pénzre mennek, valamiért nem érdekeltek a továbbiakban. Ezért írtam hogy szerencsére. Ha lenne is ilyen beállítottságú ismerősöm, nem büszkélkednék velük.

Azokból amiket látok és amiket tapasztaltam, akár itt, akár mások beszámolói alapján, ez azt jelenti, hogy több mint 80%-uk ilyen, és az igényeik olyanok hogy azokat nem lehet teljesíteni ha megfeszülök se. Valóban csak egyetlen példát írtam, ami nem internetről van, viszont az figyelemreméltó hogy nem kellett messzire menni érte. Ha még több haverom lenne, vélhetően sok olyan lenne köztük, aki hasonlóképpen tett szert csajra. Ebbe azok is beleértendők, akiket a disco rötyijén meghúzott pár kör vodkanarancs után. Hisz ha nem vett volna nekik vodkanarit, szóba se álltak volna vele.


Nem várok el tőlük semmit, legkevésbé azt hogy szeressenek. Semmi olyanom nincs, amit az ő értékrendjük szerint szeretni lehetne bennem. Igen, van önkritikám.


Nem azt állítottam hogy a pénzes pasi az alapjáraton buta. A rossz jellemű se igaz mindre, bár kétségtelen, hogy a pénz mindenkit meg tud rontani, főleg a sok pénz. Nem is azzal van baj, hogy ezzel csajoznak, hiszen csak élnek a lehetőségükkel, amire a lányok nagyrésze ugrik (ha nem így lenne ,tényleg nem lehetne pénzzel csajozni). A gond ott kezdődik, hogy a lányok döntő többségének egyedül ez számít értéknek. Ha csak ilyenekkel és csak ez alapján ismerkednél, akkor persze, téged is elítélnélek, de egyelőre hiszek neked, hogy nem ez a helyzet nálad.

2014. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

A "34" válaszolónak írom.....

Óriási probléma,ha egyéni esetetekből általánosítasz...mert így olyan emberekkel szemben leszel előítéletes, akik erre nem szolgáltak rá....és antiszociális ember benyomását fogod kelteni bennük.

Vannak olyan formátumú emberek akik minden pénzüket és idejüket a külsőségekre költik, drága autók, drága ruhák, ékszerek......ezzel próbálnak kitűnni,mert Ők úgy gondolják ez számít!!

Te szerencsére nem olyan kaliberű hapsi vagy. Ne foglalkozzál velük....tök felesleges....fogadd el, hogy olyanok és kész....a sértődöttség nem megoldás...csak frusztrált leszel Tőle.

2014. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled, Kérdező. Sajnos nagyon sok nőnek teljesen fals elképzelése van a szerelemről, és nem hajlandóak kilépni belőle.

A romantikus filmek, mesék, regények és a valóság közt egész pontosan NULLA átfedés van. A valóság nem egy Szívhang- meg Romana-füzetke, ahol a két hányatott sorsú hősszerelmes végre egybekelhet a végén. A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz. A valóság nem Vad Angyal, Rosalinda meg mittomén, Paula és Paulína, ahol több száz epizódnyi érzelmi hullámvasút után egymásra találnak a főszereplők. A valóságban a párkapcsolatok jórésze rosszul végződik - szakítással, válással, vagy egymást maró-gyűlölő rossz házasokkal, akiket már csak az anyagiak tartanak össze, és az egésznek a gyerek issza meg aztán a levét.


És az a baj, hogy ezt hiába magyarázzuk, ha az adott nő elképzelt magának egy Mr. Tökéletest, és mindenki mást elhajt, aki egy kicsit is eltér az ideáljától. A vége az lesz, hogy majd ücsörög 70 éves banyaként a karosszékében, és filózgathat rajta, hol bszta el a dolgot.

2018. aug. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!