Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar elvenni. Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni. Nem akar elvenni?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk, fél éve közös lakásba költöztünk. Idén ő 31 éves, én "csak" 22 és mégis én rágódok ezen a témán.

Nem arról van szó hogy nem házasságpárti, mert ő az, ez 100%. Többször volt ez már téma, de lehetetlen erről tovább és komolyan beszélni vele.

Azt mondja ő nagy lakodalmat akar, meg akarja hívni az egész családot, nála ez min. 130 fő ráadásul háromnegyedével nem találkozott az elmúlt 2-3 évben.

Én nem akarok nagy esküvőt. Röhejes szerintem hogy együtt vagyunk 6 éve és akkor vonuljak végig fehér ruhában meg fátyollal mint egy ártatlan kislány. Nem!

Sőt, azt hiszem hogy ez a "nagy lakodalom legyen" csak kifogás mert tudja hogy nincs rá pénz, és jó ideig nem is lesz, így meg van oldva újabb pár évre az esküvő téma.

Direkt nem nyaggatom, nem ugrálok a témán, nem szoktam felhozni hogy ne érezze hogy mennyire akarom. Gyakorlatilag mindenünk megvan, itt a közös lakás, van kocsi, neki van jó munkája, én igaz nem régen hagytam ott egy próbaidős melót, de ő javasolta hogy inkább indítsunk vállalkozást, most is ezen vagyunk.

Nem értem mit kellene tennem, nagyon sokszor rossz érzésem van hogy nem is engem akar élete végéig azért nem vesz el. Lehet hogy egy jobbra vár és emiatt nem teljes a bizalmam felé mert sűrűn ezen kattogok.

Mit tegyek ez ellen? Ez olyan mintha arra várnék, hogy neki betoppanjon az életébe az álomnő...


2014. ápr. 30. 10:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Te még fehér ruhát sem akarsz, ő meg azt az igazi nagy lagzit mindennel. Ha még ebben sem tudtok megegyezni, nem tudom mit vársz. Egyébként lehet tényleg nem akar esküvőt, neki tetszik ez a jelenlegi állapot, csak fél bevallani neked.

Tegyél egy utolsó próbát, beszélj vele.

2014. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes gyerek. Tudja, hogy mit szeretnél hát tuldumál. Igy nem tudsz belekötni. Mond meg neki, hogy te mit szeretnél (ugy szájbarágosan). Ha nem teljesül, te nagyon szomoru leszel. Ha nem kéri meg azonnal a kezedet csomagolj. Harag, veszekedés nélkül. Bucsuzz szépen!!!!
2014. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Az odafigyeléséből, gesztusaiból figyelmességéből azt gondolnám én is hogy szeret engem, de nem eléggé?!Feleségnek nem értem miért nem lennék elég jó, mikor 5 éve háztartás vezetek, minden nap főzök stb...

Nem egyszer próbáltam ezt a témát körbejárni vele, sikertelenül.

Persze nem rögtön a közepébe vágtam, de lehet hogy ezt kellene, nem pedig óvatosan felhozni a témát mert mindig kibújik alóla, és terel. Jó esetben kapok egy "majd" persze egyszer" választ...

2014. ápr. 30. 11:11
 14/45 A kérdező kommentje:

Alapjából nem lenne gond a nagy lakodalommal, hajlanék rá végső esetben de nem engedhetjük meg magunknak. Több év ezt a pénzt összeszedni.

Ez csak egy újabb kifogás mert tudja hogy nem mostanság lesz meg ez a pénz egyben.

És ha tényleg el akarna venni, akkor már rég felajánlotta volna, legalábbis mondta volna hogy kezdjünk el gyűjteni rá, de semmi ilyen...

2014. ápr. 30. 11:14
 15/45 anonim ***** válasza:
38%
Na mostmár értem, mi a gond! Te MINDENÁRON feleség akarsz lenni, ha törik ha szakad! Nem szokott az ilyennek jó vége lenni!!!
2014. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjem sosem szerettel, ha korbejarom a temat. Egyenes beszedet szereti.


"Figyelj, 6 eve vagyunk egyutt, 5 eve lakunk egyutt. Szeretnem magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat, hazasodjunk ossze. Semmi meglepetes nem fog erni a hazassagkotes utan, ugyanez a no leszek, de nekem fontos a kapcsolatunk haladasaban az eskuvo. Nem szeretnek nagy lakodalmat, felesleges milliokat elkolteni, nincs is ra felretett penzunk, vagy te esetleg mar gyujtottel? Nem, ugye? Namost ha holnap elkezdesz gyujteni, szerinted hany ev alatt jonne ossze masfelmillio? 5-7 ev, szerintem! Annyit pedig butasag varni, csak az evek mulnak feleslegesen, elorelepes nelkul."

2014. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
91%

"Na mostmár értem, mi a gond! Te MINDENÁRON feleség akarsz lenni, ha törik ha szakad! Nem szokott az ilyennek jó vége lenni!!!"


Akik evek ota egyutt vannak, es valoban egymassal terveznek, azoknal teljesen egeszseges igeny a hazassag. Nem mindenki akar a halalaig aktualis baratno lenni.

2014. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Igen, mindenáron szeretnék a felesége lenni, számomra ez a kapcsolat kiteljesedése. Mi ebbe a probléma?

Őt akarom férjemnek, ha ő nem lesz az, el fognak előbb utóbb válni az útjaink...

2014. ápr. 30. 11:24
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Én egyenesen megmondtam, amit gondoltam. Nem értékelik az utalgatást. Megkérdeztem, hogy ő mit gondol a jövőről, mert én férjet és gyerekeket szeretnék, és egyetértett. Azt is elmondta, hogy tervezi, kb. mikor és meg is valósította. Nálunk ez nem volt ügy, 3 év alatt lezajlott, mert komolyan gondolta. SZerintem hülyít téged, mert kényelmes neki, hogy főzöl, takarítasz, ellátod. Sajnos a barátnőm 10 év után hagyta ott a párja, mert épp úgy gondolta, hogy most lett elég. Aztán ott áll a csaj, életében nem gondolta volna, hogy néklüle kell végiggondolnia az életét. Szerintem ne dobj ki több évet az ablakon, beszélj nyíltan és egyenesen. Továbblépünk vagy elköszönünk? Ha szeret ez nem is kérdés, ha meg nem, akkor is egyértelmű lesz. Egy szerelmes férfit nem kell házasságra kényszeríteni, azt pedig, amelyik nem akar nősülni, nem is lehet. Én nem féltem beszélni nyíltan, nem hiszem, hogy csendben kellene várnom és reménykednem. Jobban szeretem az egyenes beszédet. N30
2014. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Semmi probléma azon kívül, hogy ő láthatólag nem akar nősülni.
2014. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!