Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar elvenni. Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni. Nem akar elvenni?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk, fél éve közös lakásba költöztünk. Idén ő 31 éves, én "csak" 22 és mégis én rágódok ezen a témán.

Nem arról van szó hogy nem házasságpárti, mert ő az, ez 100%. Többször volt ez már téma, de lehetetlen erről tovább és komolyan beszélni vele.

Azt mondja ő nagy lakodalmat akar, meg akarja hívni az egész családot, nála ez min. 130 fő ráadásul háromnegyedével nem találkozott az elmúlt 2-3 évben.

Én nem akarok nagy esküvőt. Röhejes szerintem hogy együtt vagyunk 6 éve és akkor vonuljak végig fehér ruhában meg fátyollal mint egy ártatlan kislány. Nem!

Sőt, azt hiszem hogy ez a "nagy lakodalom legyen" csak kifogás mert tudja hogy nincs rá pénz, és jó ideig nem is lesz, így meg van oldva újabb pár évre az esküvő téma.

Direkt nem nyaggatom, nem ugrálok a témán, nem szoktam felhozni hogy ne érezze hogy mennyire akarom. Gyakorlatilag mindenünk megvan, itt a közös lakás, van kocsi, neki van jó munkája, én igaz nem régen hagytam ott egy próbaidős melót, de ő javasolta hogy inkább indítsunk vállalkozást, most is ezen vagyunk.

Nem értem mit kellene tennem, nagyon sokszor rossz érzésem van hogy nem is engem akar élete végéig azért nem vesz el. Lehet hogy egy jobbra vár és emiatt nem teljes a bizalmam felé mert sűrűn ezen kattogok.

Mit tegyek ez ellen? Ez olyan mintha arra várnék, hogy neki betoppanjon az életébe az álomnő...


2014. ápr. 30. 10:27
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

16 éves korod óta vele vagy és 17 évesen már vele laktál? A 26 éves pasiddal? Ki engedte ezt meg?

Nem akar elvenni az van. Otthonról menekülsz és félsz ha nem vesz el akkor mehetsz vissza?!


Neked ehhez mi/mennyi közöd van? Egyébként ő költözött akkor hozzánk, nem én hozzá.

Nekem itt van az otthonom, nem kell haza mennem ahogy írtam közös lakásunk van, közös tulajdonjoggal... p @raszt...

2014. ápr. 30. 14:11
 32/45 anonim ***** válasza:
79%

Nem téged akart megbántani.

De tényleg a szüleidet minősíti, hogy egy gyerekhet odaengedik a 26 éves pasiját.

2014. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
79%
pff a 26éves "felnőtt" ffi beköltözött a 16 éves csitri bnője szüleihez, tényleg érett felnőtt. nyugi ha jön neki egy nő, akit tényleg akar, őt hiphop el fogja venni
2014. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Anyukám biztosan úgy volt ezzel, hogy ha emelett normálisan tanulok, és ellátom a feladataim nincsen ellenére. Mellesleg így szem előtt is voltam,

nem jártam 16-20 évesen bedrogozva/bepiálva semmilyen lepukkadt helyre, nem cigiztem, semmilyen zűrös dolgom nem volt, ehelyett hamar elköteleztem magam, nem értem miért ciki ez akár nekem akár anyumnak mert ehhez asszisztált...

2014. ápr. 30. 14:17
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarna venni, már rég feleségül vett volna. Teljesen nyilvánvaló hogy a nagy esküvő csak kifogás, mert tudja hogy nincs rá pénz, és ezzel sokáig be tudja fogni a szádat. Szóval na...nem akar melletted elköteleződni véglegesen.


Mi a férjemmel anno másfél év után házasodtunk. Ha rólam lenne szó már rég léptem volna ebből a kapcsolatból, ha 2 max 3 év alatt nem jutunk el az esküvőig. Csak pazarolod a fiatalságodat...

2014. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Nem kell meglepődni egy 17 évesen... A 16 éves sógornőmnek is megengedte az anyja, hogy a 20 éves pasijával lakjon. 3 hónap után szétmentek. A lányt kirúgták a suliból. Most persze még 17 sincs, nem talál munkát...tanulni nem akar...
2014. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

ma 16:39!


Ja, mert ez a te rokonság eseted ugyan az mint az enyém ugye?! Semmilyen hátrányom nincs abból, hogy 17 évesen oda költözött hozzám. A sulit befejeztem, további tanfolyamokat tervezek, és én indítom el a vállalkozásunkat is. És nem pár hónapig jártam az aktuális barátommal.


A helyzetet én is úgy látom, hogy nem akar elvenni, és nem tudom ez fog e változni. Tény hogy mindent megkapok tőle minden téren, érzem hogy szeret de talán nem eléggé.

Ha nem gondolná velem komolyan, a lakást se feleztük volna, szerintem és vállalkozást se velem indítana.

Az is tény, hogy náluk tényleg hagyomány a nagy lakodalom, és mind a kettő bátyja együtt járásuk 6-7. évében nősült, lehet hogy áltatom magam, de ki tudja talán ő is így akarja.

Az biztos, hogy ha nem fog elvenni, szétválnak útjaink, én házasságban akarok élni, házasságban akarok majd gyereket nevelni... És hamarosan eljön a nagy beszélgetés is erről nyíltan és egyenesen, nem pedig körülírva.

2014. ápr. 30. 17:12
 38/45 anonim ***** válasza:
71%
Most mit kell pattogni? Én csak annyit írtam, hogy azok után amit anyósom csinált, nem lepett meg hogy valaki 17 évesen a pasijával éljen. Mit háborogsz? Nem írtam hogy ugyanolyan a helyzet, csak az életkorotok volt hasonló. De mindegy is.
2014. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
58%

A korodba és a többibe nem akarok belemnni, már kivesézték előttem.


De kérdem, hogy ha már az esküvőben sem tudtok megegyezni, mi lesz később? Aztán majd a gyerek nevében nem értetek egyet, vagy a vállalkozás vezetésében, vagy a kerezstelő utáni vacsorában?

2014. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
53%
Az egész kérdéshez, a válaszokat el sem olvasva annyit fűznék hozzá, hogy majd mindjárt elhiszem, hogy 16-7 éves korod óta együtt élsz a 10 évvel idősebb hapsiddal. Biztos a szüleid is megengedték, meg ugye nyilvánvaló, hogy egy 25-6 éves hapsi egy 16-7 éves középiskolás kislánnyal akar együttélni :D Hihető, aha
2014. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!