Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar elvenni. Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni. Nem akar elvenni?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt élünk, fél éve közös lakásba költöztünk. Idén ő 31 éves, én "csak" 22 és mégis én rágódok ezen a témán.

Nem arról van szó hogy nem házasságpárti, mert ő az, ez 100%. Többször volt ez már téma, de lehetetlen erről tovább és komolyan beszélni vele.

Azt mondja ő nagy lakodalmat akar, meg akarja hívni az egész családot, nála ez min. 130 fő ráadásul háromnegyedével nem találkozott az elmúlt 2-3 évben.

Én nem akarok nagy esküvőt. Röhejes szerintem hogy együtt vagyunk 6 éve és akkor vonuljak végig fehér ruhában meg fátyollal mint egy ártatlan kislány. Nem!

Sőt, azt hiszem hogy ez a "nagy lakodalom legyen" csak kifogás mert tudja hogy nincs rá pénz, és jó ideig nem is lesz, így meg van oldva újabb pár évre az esküvő téma.

Direkt nem nyaggatom, nem ugrálok a témán, nem szoktam felhozni hogy ne érezze hogy mennyire akarom. Gyakorlatilag mindenünk megvan, itt a közös lakás, van kocsi, neki van jó munkája, én igaz nem régen hagytam ott egy próbaidős melót, de ő javasolta hogy inkább indítsunk vállalkozást, most is ezen vagyunk.

Nem értem mit kellene tennem, nagyon sokszor rossz érzésem van hogy nem is engem akar élete végéig azért nem vesz el. Lehet hogy egy jobbra vár és emiatt nem teljes a bizalmam felé mert sűrűn ezen kattogok.

Mit tegyek ez ellen? Ez olyan mintha arra várnék, hogy neki betoppanjon az életébe az álomnő...


2014. ápr. 30. 10:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

" ...rossz érzésem van hogy nem is engem akar élete végéig azért nem vesz el."

Pontosan ez a helyzet szerintem. Nem arról van szó, hogy nem lennél jó feleség, csak arról, hogy nem te vagy számára az igazi. Nem az vagy, akit elképzelt magának. Jó vagy, de nem eléggé. Ahogy talál olyat, amilyet szeretne, le fog lépni, és ha ebben gátolod, mindkettőtöknek csak gondot és fájdalmat okozol! A helyedben szakítanék, vagy én is igyekeznék úgy kezelni csak, mint valakit, akivel csak járok, mert jó. Közben meg igyekezz te is nézelődni valaki olyan után, aki jobban szeretne és akarna téged!

2014. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
50%

15-16 évesen jöttél össze egy 24-25 évessel?

Eközben anyádék?

2014. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Szerintem sem akar nősülni...


Szülők nem tudnának támogatni titeket az esküvői költségekben?

2014. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
64%
Régi igazság, hogy legtöbbször a hosszú együttélés után nincs házasság.
2014. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha szeretitek egymást nem kell a másikra semmit ráerőltetni. Beszélgessetek róla, hozzatok kompromisszumokat. Mondjuk egy közepes esküvő, közepes költségekkel. De fontos, h beszéljetek róla, mertt más nem teheti meg helyettetek. Amúgy én nem hinném, h az álomnőre várna, egyszerűen még nem akarja, vagy nem úgy ahogy te. De nem kell rögtön rémeket látni.
2014. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, szerintem itt nálatok olyan kristálytisztán látszik a korkülönbséges kapcsolatok nagy rákfenéje, hogy már szinte világít. Ha jól számolom, akkor te olyan tizenhat éves voltál, amikor összejöttetek, ő pedig huszonöt. Na, már most. Egy érett, felelősségteljes huszonöt éves férfi nem kezd ekkora tinilányokkal, ha pedig igen, akkor ott valami baj van. Itt például az, hogy ő nem tud elköteleződni, talán nem is hitte, hogy eljuttok idáig, és most megrémült. Most már nincs baj a korotokkal, ne értsd félre, de akkor baj volt, mert világosan látszódott, hogy ő huszonöt évesen nem tart ott a lelki fejlődésében, ahol kellene - hiszen összejött veled. Ez pedig most kiütközik. Én a helyedben keresnék egy velem egyúton haladó partnert.
2014. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
51%

#26-nál a pont

Egy felnőtt nem jön össze egy gyerekkel.

Bizonyára akkor nem is a nőt látta benned, hiszen nem is voltál az.

2014. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
78%
21 évesen korai még ezen agyalni, hiába vagytok 6 éve együtt. Lehet 2 év múlva jössz rá, hogy te még fiatal vagy ehhez. Ne kattofj még ezen :)
2014. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ne kattogj, csak elgépeltem
2014. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
58%

16 éves korod óta vala vagy és 17 évesen már vele laktál? A 26 éves pasiddal? Ki engedte ezt meg?

Nem akar elvenni az van. Otthonról menekülsz és félsz ha nem vesz el akkor mehetsz vissza?!

2014. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!