Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti haragudnátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti haragudnátok ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, előttem az érettségi. Bioszból és kémiából emeltezek. Nagyon sokat tanulok, és nagyon stresszelek is miatta, ezzel nem tudok mit csinálni, sajnos mindig is ilyen voltam. A barátommal már több, mint 1 éve vagyunk együtt. Sajnos az utóbbi időben kicsit hanyagoltam a tanulás miatt, de minden szabadidőmet vele töltöttem. Azt hittem minden oké velünk. De olyan fura volt, és megkérdeztem mi a baja, mert nem szokott ilyen lenni, mire azt mondta, hogy ő nem bírja, hogy ennyit tanulok, és hogy stresszelek, őt meg hanyagolom. Amúgy az orvosira készülök, azért tanulok ilyen rengeteget... Én meg mondtam neki, hogy meg kell küzdenem a vágyaimért, amihez sajnos tanulnom kell, de próbálok egyensúlyt teremteni közte és a suli között. Mire azt mondta, hogy jó, de annyira stresszelek, hogy nagyon nem tudok ráfigyelni, és mi lesz majd az egyetemen, mikor még többet fogok tanulni... Most ez jogos? Én nagyon igyekszem vele lenni, heti 1x-2x találkozunk, általában 1x nála alszom... Kivéve most a nagy hajrában, de most sehova nem megyek itthonról... Nem értem... Én csinálom rosszul?


2014. máj. 2. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
57%

én is most érettségizek, nagyon gyerekes dolog a pasidtól, hogy nem érti meg, hogy sokat kell tanulnod!!!!

ez annak tudható be hogy fiatalabb nálad. (Nem véletlen mondják hogy pár évvel idősebb pasi kell, nekem volt egy nálam kicsit fiatalabb pasim, több mint 2 évig voltunk együtt, és a kapcsolatunk nagyon csúnya véget ért, most 5 évvel idősebb a párom, és csodálatos a kapcsolatunk, megérti hogy az érettségi egy komoly dolog, és tudja hogy most kicsit kevesebbet találkozunk, de ez kb még 1,5 hónap, és ezt kibírjuk.)

19/N

2014. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
76%

Semmit sem csinálsz rosszul.


Már nem sok van hátra, az orvosira nem egyszerű bekerülni. Küzdj érte, koncentrálj arra teljes gőzerővel! Aztán nyáron, az érettségi után majd megbeszélitek a dolgot.

2014. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 PearlDiver ***** válasza:

Nem haragudnék, sőt nem is haragszom, ő is most érettségizik. Igaz, nem tanulja agyon magát, már úgyis felvették konziba :)

De a srácnak ahelyett, hogy rinyálna amiatt, hogy te a kötelességeidet teljesíted, azon kéne elgondolkodnia, hogy képes-e téged elfogadni úgy, ahogy most vagy, mert jó eséllyel nem fogsz a kedvéért megváltozni. Nem nagyon érzem hogy lenne benne empátia.

Te is gondolkodj el ezen, és próbáld megértetni vele, hogy nem lesz ez később sem másképp, valahogy össze kell tudnotok hozni magatokat, kompromisszumra van szükségetek. De ha ő erre nem hajlandó, akkor nem biztos hogy megérdemli a szerelmedet...

24F

2014. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Nem is értem, mert amúgy Budapest toplistás gimnáziumába járok, idén kitűnő lettem... Szóval tényleg megteszek érte mindent, és eddig nem zavarta. :/
2014. máj. 2. 20:08
 15/55 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egy kapcsolatot ápolni kell, lehet, hogy nagyon szereted, de ő neki kevés az együttlét és hiányol! És mivel nem csak az érettségiig leszel ilyen, hanem több évig az egyetem miatt, akkor választanod kell, sajnálom! Vagy a barátod, vagy Te és az álmaid! Akárki akármit mondd itt, egyikse bírná ki, ha lenne párja és a tanulás miatt több évig hanyagolná, az embernek szeretetre van szüksége! Azt tanácsolom, hogy szakíts vele, ha ennyire fontosak az álmaid és mindent megakarsz tenni értük, de sajnos a Te életedbe nem fér bele párkapcsolat addig, amíg le nem diplomázol, ha ennyire hajtós vagy! Vagy lazítasz picit és foglalkozol az emberrel kicsit többet vagy pedig szakíts és ne nyúzd tovább!
2014. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Azért ne haragudj utolsó, ezzel marhára nem értek egyet. Vannak, akik megismerkednek gimiben, és összeházasodnak, több ilyen ismerősöm is van. Nem hinném hogy így kéne lennie... Szerintem te valakiért feladtad az álmaidat, és azért mondod ezt. Megadom neki a szeretet. Minden hétvégén együtt voltunk idáig, hétköznap is egyszer, és heti 2x együtt mentünk suliba... Ennél több az lenne, ha összeköltöznénk azt hiszem.
2014. máj. 2. 20:24
 17/55 anonim ***** válasza:
De látod még sem jó neki így, akkor csak igazam van... egy ilyen embert szedtél össze, akivel többet kellene foglalkoznod, de úgy se fogsz, mert tanulsz! Nem hiába tetted fel a kérdést... :)Igen, én is a barátommal a főiskolán ismerkedtem meg, 1,5éve együtt vagyunk, de mi több időt fordítunk egymásra, mint Ti :) És így is megy, mondjuk mi nem színtiszta ötösre hajtunk, ez is bele játszik :)
2014. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
A saját JÖVŐD fontosabb!!! Ha a pasid ezt nem érti meg, hogy neked fontos ez és tanulnod kell akkor legyen vége.. majd lesz másik! :) Inkább a kapcsolatotok bánja mint a JÖVŐD!!
2014. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
Mi egész hétköznap együtt vagyunk, plusz is-is hétvégente, mondjuk mi még nem költöztünk össze és még egy ideig nem is fogunk :)
2014. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Sajnállak 54 %-os válaszoló... Nem fogok ide kisregényt írni :) De szerintem nincs igazad.
2014. máj. 2. 20:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!