Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy állnátok ahhoz, ha a barátotok a szemetekbe mondaná, hogy van nálatok jobb nő? Normális, ha ezért szakítani akarok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy vannak nálam jobb nők, de ők elérhetetlenek, ezért nem érdeklik. Csak jó nézegetni őket, mert esztétikusak, de kapcsolatra, családalapításra én kellek neki, mert nem ragad le az álomképnél.

Nekem ez nagyon sértő, szakítani szeretnék. olyan fiút szeretnék, akinek én vagyok a legeslegszebb.



2014. máj. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
88%

"A barátom azt mondta, hogy vannak nálam jobb nők, de ők elérhetetlenek, EZÉRT nem érdeklik."


Akkor csak én akadtam meg ennél a mondatnál?

2014. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
72%
11., nem, az tényleg durva:D
2014. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
8%
Nekem egyébként most van egy lány aki számomra a legeslegszebb, és most jó érzéssel tölt el hogy fogalmam sincs hogy ez tényleg így van-e, vagy csak én hiszem ezt. :D
2014. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 Szergej55 ***** válasza:
25%
Értékeld, hogy őszinte volt, még ha nem is ezt szeretted volna hallani. Annak aztán marha sok értelme van, hogy ezek ellenkezőjét mondja neked, aztán persze tök más a helyzet. Reális értékelés és önértékelés, ennyi csak. Ettől még szeret téged simán, a nyáladzást meg hagyd azokra, akiknek ez a szint, aztán ha szétmennek, meg jön a nagy értetlenség.
2014. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
73%

megalázó. azt mondta, hogy te vagy elérhető, ez benned a lényeg.

én szakítanék vele, ha bírok. amíg még nagyon dühös vagy, könnyebb. gyorsan dönts.

2014. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
79%

Én is elhagynám a barátomat, ha ilyet mondana nekem. Akivel együtt vagyok, annak én legyek a legszebb! Én is így érzek iránta.

Fikarcnyit nem érdekelne, ha rinyálna, nem a kérdező fogja olyanná tenni. Egyszerűen a srác nem érdemli meg őt, ennyi az egész.

2014. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
73%

ez fa*szság nagyon helyes h lelépsz,ne csicskulj be attól h csaj vagy.Lehet itt köríteni h de csak kanos kisfiú a srác aki dobna mint a rongyot egy fullosabb nőért :D és meg is teszi ha jön egy jobb kör.De valszín nem igen jönne az neki :D Az ilyeneknek sose jön,mert nem hangoztatná egyébként :D

ez nem tudom h jó hír e.

2014. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg taplóság ezt mondani, mindenkinél van szebb\jobb, de azért tiszteljük már meg annyival a párunkat, hogy nem vágjuk ezt az arcába. Én a helyedben leépíteném, de inkább azt mondanám, hogy azért, mert szeretnél valakit, akinek nem bébirépája van.
2014. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
23%

#16 Persze, mert ha neked a kedvenc színészed vagy zenészed udvarolgatna, akkor is azt mondanád, hogy a pasid a leghelyesebb a világon, ugye?

És nem azt mondom, hogy elhagynád a pasid miatta, de ne már, hogy reálisan a pasidat tartanád helyesebbeknek.

2014. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Nem egy pasi van, aki 10/9-es fullos nőnek tart engem, és emellé a belsőmet is tudná értékelni. szerintem nincs értelme leragadni egy ilyen kapcsolatban.
2014. máj. 21. 19:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!