Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy állnátok ahhoz, ha a barátotok a szemetekbe mondaná, hogy van nálatok jobb nő? Normális, ha ezért szakítani akarok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy vannak nálam jobb nők, de ők elérhetetlenek, ezért nem érdeklik. Csak jó nézegetni őket, mert esztétikusak, de kapcsolatra, családalapításra én kellek neki, mert nem ragad le az álomképnél.

Nekem ez nagyon sértő, szakítani szeretnék. olyan fiút szeretnék, akinek én vagyok a legeslegszebb.



2014. máj. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
46%
Szergej, te miért ugatsz, ha megkérdezhetem?
2014. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

Sajnos pedig szerelmes vagyok belé... Már akkor az voltam mielőtt összejöttünk, és azt hittem reménytelen szerelem lesz belőle.

De aztán nyitott felém de csomószor volt olyan hogy visszalépett, nem akart elköteleződni, nem merte sokáig kimondani hogy a BARÁTNŐJE vagyok, ha szóbahoztam 2 ismerősöm házasságát akkor abba azt látta bele hogy bele akarom kényszeríteni a házasságba meg ilyenek. Ha bulizni volt a haverokkal (amiért egyébként soha nem rinyáltam), és meg mertem kérdezni, hogy milyen volt a buli, akkor kb. leoltotta a fejem, hogy ne korlátozzam be. Majdnem minden nap elmondta valamilyen formában, hogy ő ugyan nem lesz egy papucs csíra, és nem fogja egy nő sem irányítani, holott szó nem volt arról hogy bármiben is irányítsam.


Hiába szeretem és fáj, én tartom magam a vágyaimhoz, ő meg nem tudja teljesíteni ezeket. Olyan barátot szeretnék aki szerelmes belém, feleségül vesz és bennem gyönyörködik és nem másokra csorgatja a nyálát. Minek alkudnék meg egy olyan mellett akinek szintén megalkuvás vagyok? Nem leszek a saját magam ellensége, hogy én magam gyalázzam a saját önbecsülésem azáltal hogy beleragadok egy ilyen kapcsolatba......

2014. máj. 21. 20:28
 33/58 anonim válasza:
81%
Kedves Kérdező! Az utolsó kommentedet olvasva szerintem jól döntöttél. Jó lenne, ha minden nő ilyen bátor lenne és fel merné vállalni az igényeit, nem pedig beleragadni egy száukra rossz kapcsolatba (főleg fiatalon).
2014. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 Szergej55 ***** válasza:
7%
Írjál üzenetet, ha beszélgetni szeretnél. Szívesen állok rendelkezésedre, ott keménykedhetsz.
2014. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
46%

"Szergej55 nevű felhasználó válasza:


Akkor b*szódj meg."



Te írtál csak így a semmibe, értelmetlenül egy ilyet, te szerencsétlen! Én csak bátorkodtam megtudakolni az okát. Te vagy az, aki keménykedik, mikor a 48%-oson kívül senki sem szólt egy rossz szót sem, normális hangnemben folyt a diskurzus. Erre bebüfögsz egy ilyet...:D Aztán még én keménykedek. Grat!

2014. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 Szergej55 ***** válasza:
7%
Fú, apám, te diplomát szereztél az oltások egyetemén?
2014. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
59%
Én nem oltani akarlak, csak megkérdeztem, hogy miért ugattál oda egy ilyen trágárságot. Te oltod (illetve égeted) magad azzal, hogy ilyen szintre süllyedsz (ennek oka pedig még mindig ismeretlen).
2014. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 Szergej55 ***** válasza:
11%
Mert semmibe lettem véve. Megkérdezi a véleményünket, aztán a neki nem tetszők megkapják, hogy le vannak szarva. Ez pedig felidegesített. Nem kicsit.
2014. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
41%

Semmibe lettél véve (állításod szerint), és erre egy ilyen kommenttel reagálsz? :D

Meg amúgy azt nem vetted észre, hogy a kérdező végig azokra a kommentekre reagált csak, amik nem értettek egyet vele? Szóval pont ti nem voltatok lesz__arva.

2014. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 Szergej55 ***** válasza:
4%
"Teljesen alap elvárásnak érzem hogy a saját párja tartsa gyönyörűnek az embert és ne gyönyörködjön másban." - Szerinted ez annak figyelembevétele, amit írtam, meg amit a 48%-os írt?
2014. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!