Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy állnátok ahhoz, ha a barátotok a szemetekbe mondaná, hogy van nálatok jobb nő? Normális, ha ezért szakítani akarok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy vannak nálam jobb nők, de ők elérhetetlenek, ezért nem érdeklik. Csak jó nézegetni őket, mert esztétikusak, de kapcsolatra, családalapításra én kellek neki, mert nem ragad le az álomképnél.

Nekem ez nagyon sértő, szakítani szeretnék. olyan fiút szeretnék, akinek én vagyok a legeslegszebb.



2014. máj. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, akkor meg csak fáj az igazság, hogy van nálad is jobb...
2014. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 Szergej55 ***** válasza:
17%
A gond az, hogy te már az üres szavaknál le vagy ragadva. Ha a tettei nem támasztják alá, hogy te fontos vagy neki, akkor kell lépni, de ezt szimplán rinyának veszem.
2014. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
73%

# 19


Nem tudom, hogy mennyi az elfogultság ebben, de egyik színészt vagy zenészt nem látom szebbnek a barátomnál.

Szerintem gyönyörű arca van, magas, vékony, arányos testalkata. Első látásra is iszonyú helyesnek tartottam. Azóta jött hozzá az is, hogy ismerem őt, szeretem a lelkét, és ez még egy pluszt adott a külsejének, mert már ha belenézek a szemébe, az olyasmi érzés, mint amikor egy hosszas zarándoklat után az ember visszatérhetne az otthonába, a saját, pihe-puha ágyába.

Szóval igen, nekem reálisnak tűnik, hogy nekem, az én szememnek ő a legszebb, de elhiszem, hogy ebben nagy szerepe van az érzelmeknek. De hát könyörgöm, ez a szerelem! Aki úgy látja, mint a kérdező barátja, az szvsz nem szerelmes. Ennyi.

2014. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
49%

bár elég gáz vagy te is h itt beszéled ezt meg.szóval oda vissza megy.

bár ha meg azt nézzük ki szerelmes manapság?:D

2014. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

Az hogy ki a jobb meg szebb, nem egy olyan dolog minthogy 1+1 az 2.

Több milliárd ember van a földön, szóval szerintem senkitől sem ésszerű lépés ha azt lesi hogy ennél meg annál ki mennyivel szebb.

Teljesen alap elvárásnak érzem hogy a saját párja tartsa gyönyörűnek az embert és ne gyönyörködjön másban. Mástól ezt megkaphatom, a barátomtól nem. Jól mondja pl. Blessed, az ilyen nem szerelmes.

Más gondok is voltak vele, főleg az elején, nehezen kötelezte el magát, sokáig tabu volt kimondani még azt is, hogy egy pár vagyunk...


Azért beszélem meg itt, mert kíváncsi voltam, hogy mások (főleg más lányok) h vélekednek erről. Én már döntöttem.

2014. máj. 21. 19:46
 26/58 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy a kérdező, tipikusan a magától elszállt az átlagosnál szebb, de nem akkor durranás típusú csaj vagy. Vedd csak körbe magad talpnyalókkal, akik azt mondják, hogy te vagy a világon a legszebb, legokosabb, legragyogóbb és éldegélj a cuki pink kis világodban. Csak nehogy egyszer csak p*ofára ess, amikor szembe találkozol a valósággal...
2014. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Nem itt, vakon fogjátok elmondani hogy én mekkora durranás vagyok. :D Szóval nem hat meg.
2014. máj. 21. 19:47
 28/58 anonim ***** válasza:
70%

48%-os, te nagyon szánalmas vagy! Ki beszélt itt talpnyalókról?! Mindenki tudja, hogy minden egyes embernél van szebb (bár az emberfüggő, hogy ki kit mennyire talál szépnek), de a saját párjától jogosan várja el az ember, hogy neki ő legyen a legszebb. Undorító, hogy ha a kérdező a saját társától kapja az önbizalom rombolást.

Látatlanban meg nem fogod megmondani, hogy ki milyen nő.


Kérdező, teljesen jól teszed, hogy szakítasz! :) Jobbat érdemelsz.


Jah, és DDesmons: Mi az, hogy ki szerelmes manapság?! Elég sokan. Köztük én is.

2014. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 Szergej55 ***** válasza:
6%
Akkor b*szódj meg.
2014. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom mit okoskodik itt mindenki. Világosan látszik amúgy is, hogy a kérdező amúgy sincs megelégedve ezzel a kapcsolattal.

Ha annyira borzasztóan szeretnéd, akkor nem tudtál volna ilyen "könnyen" dönteni, hogy mi legyen, te ismered igazán a kapcsolatotokat, te tudod hogy más dolgokban hogyan viselkedik, a te döntésed.


Az a "férfi" aki meg itt rinyál hogy ez milyen női hozzáállás, az szimplán nem ismeri a nőket, és ezért nem kellene lepontozni senkit. Ez van, nem tudod hogy hogyan állj hozzájuk, mert nem adsz elég időt hogy miként is működik egy ember.

Azon van itt kiakadva mindenki, hogy a srác számára jobb nők elérhetetlenek, és kb azt mondta ki ezzel, hogy azért van vele mert más nem jött össze.

Ha velem lenne ilyen, én se nyugodnék ebbe bele. Engem nézegessen a párom, ne másokról fantáziáljon.

2014. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!