Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy állnátok ahhoz, ha a barátotok a szemetekbe mondaná, hogy van nálatok jobb nő? Normális, ha ezért szakítani akarok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy vannak nálam jobb nők, de ők elérhetetlenek, ezért nem érdeklik. Csak jó nézegetni őket, mert esztétikusak, de kapcsolatra, családalapításra én kellek neki, mert nem ragad le az álomképnél.

Nekem ez nagyon sértő, szakítani szeretnék. olyan fiút szeretnék, akinek én vagyok a legeslegszebb.



2014. máj. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mivel arra reagálta. Vagy kötelező veletek egyetérteni? :D
2014. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
91%

A helyedben én is szakítanék.


Az rendben van hogy mindenki tudja,(jobb esetben tudja), hogy nála van szebb, jóképűbb stb...


De ha 2 ember együtt van akkor az a normális hogy egymást tartják a legszebbnek, leghelyesebbnek, legjobbnak. Ez nálunk is így van.


Ez egy rohadtul nagy bunkó akivel te most szakítani szeretnél, szóval szerintem jó döntés. Kvázi mivel nem jutott neki főnyeremény, ezért te vagy a maradék akit eltűr maga mellett. De igazából nem rád vágyik.

2014. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 Szergej55 ***** válasza:
7%
Nem, de nem fogta, amit leírtunk. Én is jeleztem, hogy lehet, hogy van a kapcsolatban probléma, de ez magában nem feltétlenül az. Értem én, hogy az embernek szőke herceg kellene, aki egész nap csak dicséri, de mondd már meg, milyen szinten realitás ez? Értem én, hogy mindenki modell, meg a legszebbnek tartja magát, csak nem kellene megütközni, ha az igazság mégsem merül ki ennyiben. De jeleztem, hogy én ettől ebbe nem látok bele, csak magában ez az aspektus még nem lenne feltétlenül gond.
2014. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
59%
Inkább te vagy az, aki nem képes felfogni azt, amit többen is leírtunk.
2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 Szergej55 ***** válasza:
8%
Na, akkor ezt a témát itt szépen berekesztem. Ne válaszoljatok erre, mert nem fogom már megnézni, magyarázza ezt a halál tovább. NEM ÉRDEKEL.
2014. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
59%
Jól is teszed. Ha én lennék ilyen helyzetben, mint a kérdező, a lehető legmagasabbról sz__arnám le a te válaszaidat és a 48%-osét is. Szerencse, hogy van annyi önbecsülése, hogy ne lehessen vele elhitetni, hogy a dolgok úgy vannak rendjén, ahogy a barátja teszi őket. :)
2014. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
6%

Akkor minek kell megkérdezni, ha nem érdekli mások véleménye?

Ha meg csak arra van szüksége, hogy a támogassák a döntésében, akkor ne itt írogasson, hanem a barátnőinek szóljon.

2014. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
92%

Mert véleményekre volt kíváncsi a barátja által produkált jelenségre vonatkozóan (főleg lányokéra, mivel a kérdésben is az állt, de majd kijavít, ha tévedek), nem pedig a szokásos, jól bevált gyakoris oltogatóshowra, meg a külseje minősítésére. Valamint abban már döntött, hogy szakít a barátjával, mégis jöttek erre vonatkozó tanácsok.

Mind1, tényleg az a szerencse, hogy van annyi önbecsülése, hogy kivágja azt az idiótát a francba, és esélyt adjon magának boldog kapcsolatra. :)

2014. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
9%
Ha neki az a boldogság, hogy hazugságban él, akkor egészségére. Meg neked is 48as.
2014. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%
Én nem élek hazugságban. :) És köszönöm, boldog vagyok.
2014. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!