Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elszórja a pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elszórja a pénzt betegesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ragaszkodik hozzá h magánál tartsa a fizut bevásároljon stb,és olyan dolgokat vesz h a hajam égnek áll,pedig nem keres rosszul 130e nettó...de rettenetesen szorja a zsét.Mindenki látja ezt,a barátnőim,anyukám,de még anyósom is aki amugy nem bír engem mindenki megmondta neki h nekem adja a pénzt mert ö egyszerűen kimegy a nyakán...nem vicces dolog mert van egy egyéves lányunk.Már kénytelen vagyok részmunkaidős állást vállalni mert máskülönben ott lennék ahol a part szakad,kocsink,házunk van HITELMENTES,a rezsiben segítenek a szüleim,130e ből ilyen feltételekkel sztem igencsak lehetne élni...de nem tudom mit tegyek h ideadja a pént.Szépen kérem nem adja,ha ordítok se.Persze hó végén bűnbánó pofát vág...am semmi baj nincs vele,nem iszik nem cigizik,nem nőzik de ez kikészít :(21 éves nő
2014. máj. 26. 22:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Már miért te fizetsz mindent? A pénz zömét ő keresi nem te! Te csak részmunkaidőzöl kicsit. Nem mondom ez így nem jó ahogy csinálja de ilyet ne jelents ki
2014. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
igazad van a rezsit anyám fizeti,a kaját én,a baba dolgokat én...
2014. máj. 27. 13:21
 43/51 A kérdező kommentje:
ahogy nem a zömét de a 90%át magára is költi.szóval nyugodtan kijelenthetem szerintem
2014. máj. 27. 13:22
 44/51 anonim ***** válasza:

41-es, szerintem is bőven kijelentheti. Csak magamat tudom ismételni, ez a férfi (?) úgy tekint a fizetésére, mint a legtöbben az első nyári munkáért kapott pézükre: juhéééj, milyen sok zsebpénzem van, és mind az enyém elkölthetem. 15-18 évesen ez így is van rendjén, hogy a rezsit, kaját továbbra is a szülő állja, a diákmunkás pénz mehet a buli-haverok-fantára, vagy amire a gyerek éppen gyűjt.

De felnőtt emberként és apaként azért másképp kellene már viselkedni.

Persze nem baj, hogy te, kérdező elmentél dolgozni, annyival is bentebb vagytok. Próbáld meg rádöbbenteni a férjedet (nyugtákkal igazolva), hogy mi pénzbe kerül fenntartani egy háztartást. A WC-papír, mosópor, tusfürdő, dezodor, borotvahab stb sem a fán terem, nem elhanyagolható összeget emészt fel havi szintre is lebontva. Értesd meg vele, hogy ezeket a terheket közösen kell vállalni, mert ti már külön család vagytok, többé nem ő a gyerek otthon, aki felelősség nélkül élheti az életét.

Tudatosítsd benne, hogy sajnos-nem sajnos, de mostantól nem költhet el annyi pénzt, amennyi a bankszámláján van, mert felelősséggel tartozik legalább a gyermekéért, ha már téged ilyen nagy ívben lekakál.

Nem azt mondom én sem, hogy ne vegyen semmit. De airsoft fegyver és xbox olyankor, amikor nincs pelenkára pénz? Ne már....

2014. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van.ma beszélek vele meglátom milyen eredménnyel
2014. máj. 27. 16:06
 46/51 anonim ***** válasza:
Mondd, h havi 80at dobjon be a közösbe, a többiből gazdálkodja ki a dolgait.
2014. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
én javasoltam, hogy havi 110-et rakjon le az asztalra ... majd mesélj, hogy mire jutottál vele
2014. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Nos itt vagyok!ma (pedig már alig van pénz ho végéig )azt mondja meg akarná lepnia havert egy doboz djarum black cigivel(nem tudom h eszén van e én nem cigizek apám igen ez a cigi tudom h kb.2000ft)és vesz mert a komának szerelmi bánata van!nos itt betelt a pohár,elkezdtem vele ordítani mit képzel,stb...mondtam h ha ezt tovább folytatja mehet innen és hozzám csak a gyerek által lesz köze...most akárki akármit mond elegem van belőle nem érdekel ez az ember aki ennyire önző...és igenis vki minimálbérből kénytelen megélni...neh már ő meg ezt csinálja most itt nem az volt mondva h hú hasra kell esni 130e keresettől...de h éhen halni se fogok belőle,meg hitelezni asz biztos
2014. máj. 28. 18:38
 49/51 A kérdező kommentje:
javasoltam neki a 110et. azt mondta oké...utána meg ezt csinálja.pfff
2014. máj. 28. 18:40
 50/51 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ha így folytatja, akkor nemsokára neki is szerelmi bánata lesz :)

A srácot pedig talán nem saját maga mérgezésében kellene segíteni, hanem dumálni vele, meghallgatni. Ha pedig egy doboz djarumtól jobb kedvre derül, akkor nem is igazi az a szerelmi bánat.

2014. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!