Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elszórja a pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elszórja a pénzt betegesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ragaszkodik hozzá h magánál tartsa a fizut bevásároljon stb,és olyan dolgokat vesz h a hajam égnek áll,pedig nem keres rosszul 130e nettó...de rettenetesen szorja a zsét.Mindenki látja ezt,a barátnőim,anyukám,de még anyósom is aki amugy nem bír engem mindenki megmondta neki h nekem adja a pénzt mert ö egyszerűen kimegy a nyakán...nem vicces dolog mert van egy egyéves lányunk.Már kénytelen vagyok részmunkaidős állást vállalni mert máskülönben ott lennék ahol a part szakad,kocsink,házunk van HITELMENTES,a rezsiben segítenek a szüleim,130e ből ilyen feltételekkel sztem igencsak lehetne élni...de nem tudom mit tegyek h ideadja a pént.Szépen kérem nem adja,ha ordítok se.Persze hó végén bűnbánó pofát vág...am semmi baj nincs vele,nem iszik nem cigizik,nem nőzik de ez kikészít :(21 éves nő
2014. máj. 26. 22:40
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
hát éppen nem speed hell stb kategóriát vesz,mert a monster a kedvence.Aki azt írta h zsebpénzként szórja a pénzt az nagyon jól meglátta pontosan ez megy...Senki nem mondta h mindent vonjon meg magátol.A pénzt meg azért"szedném be"h ne legyen az h hónap közepén már elment az egész,bánna a franc h nála van a ésszerűen költi.másnak a környéken érdekes módon nincs baja h az asszony kezeli a pénzt.pl.most is vett magának egy 40ezer forintos szerszámkészletet,mert a többi szte sz.r minőség...és ha én a gyermek érdekében megemberelem magamat,és nem szórom f.ságra a pénzt neh már ő ne legyen erre képes
2014. máj. 27. 10:55
 32/51 anonim ***** válasza:
Házasság előtt ilyenek nem derültek ki egyébként? Mármint hogy nem tud bánni a pénzzel. Mert ha láttad, hogy ilyen, akkor a te hibád is, hogy ezek ellenére hozzámentél.
2014. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
És használni is figja a szerszámkészletet mert ha igen és nem csak hébe hóba akkor jól tette egy normális szett igenis megér annyit
2014. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
? Kérdőjel lemaradt
2014. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Ez az első munkahelye azelőtt tanult még nem nagyon volt pénz amit szort volna.Hát...a normális szerszámkészletet sztem hagyjuk,eddig nem használta,nem tudom fogja e de könyörgöm kicsit bunkóság h hagyom h az asszony(én) fizessen mindent én meg a saját fizumat elköltöm:

1x erre a fúrós izére

1xvmi airsoft fegyverre

1x Replay cipőre

1x x box 360ra

és veszek egy 200.000 ft os telit részletre...

én is kismillió ilyen "hasznos" dolgot ki tudnék találni a fizetéséből/sajátomból,csak hát akkor a gyermek és ő is éhezne ha én is a kis igényeim igy elengedném

2014. máj. 27. 11:28
 36/51 anonim ***** válasza:
#35 már korábban is írtam ide, de a felsorolásod alapján ez a fazon azt hiszi egyedül él ... mondom én, hogy nem nőtt fel
2014. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
nos hát ez a helyzet,és én úgy gondolom h ha mindenki mindent megvenne nálunk amit akar már rég hitelben vergődnénk v ki tudja hol
2014. máj. 27. 11:38
 38/51 anonim ***** válasza:
Válj el. Itt már mélyebb problémák vannak.
2014. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
38as, a helyzet akkor sem kesz jobb, csak akkor meg egyedul is marad...
2014. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Nem akarok elválni a helyzetet szeretném megoldani...de ha nem megy persze muszáj lesz de nem azonnal fogom meglépni ezt az életreszóló döntést
2014. máj. 27. 12:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!