Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elszórja a pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elszórja a pénzt betegesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ragaszkodik hozzá h magánál tartsa a fizut bevásároljon stb,és olyan dolgokat vesz h a hajam égnek áll,pedig nem keres rosszul 130e nettó...de rettenetesen szorja a zsét.Mindenki látja ezt,a barátnőim,anyukám,de még anyósom is aki amugy nem bír engem mindenki megmondta neki h nekem adja a pénzt mert ö egyszerűen kimegy a nyakán...nem vicces dolog mert van egy egyéves lányunk.Már kénytelen vagyok részmunkaidős állást vállalni mert máskülönben ott lennék ahol a part szakad,kocsink,házunk van HITELMENTES,a rezsiben segítenek a szüleim,130e ből ilyen feltételekkel sztem igencsak lehetne élni...de nem tudom mit tegyek h ideadja a pént.Szépen kérem nem adja,ha ordítok se.Persze hó végén bűnbánó pofát vág...am semmi baj nincs vele,nem iszik nem cigizik,nem nőzik de ez kikészít :(21 éves nő
2014. máj. 26. 22:40
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a pénzt ilyenekre szórja el:

.munkahely :sok büfés kaja(nem kell neki a csomagolt)

.kajarendelés(pedig főzök is de mégis éllandó a pizza kínai)

.energiaital napi szinten 1000ft értlkben

szóval ilyenek

2014. máj. 26. 22:59
 12/51 anonim ***** válasza:
nem nőtt fel a drága, pedig ezzel a lóvéval nem nagyon vagánykodhatna család mellett ... próbálj a sarkadra állni, hogy a családnak te vásárolsz, tehát tegyen le 110-et fizetéskor, és a többit magára költheti (az arány rossz, de jobb eredmény lesz mint ahogy leírtad, hogy mikre költ) ... én kb netto 400-at viszek haza havonta, és qrvára nem akarom kezelni a pénzt, a feleségemre bízom
2014. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Na látod neki meg az a mániája h nem érzi magát férfinak,ha a pénzt az asszonytól kell "kunyerálni".pedig én mindenhol azt látom h nem a férj kezeli a pénzt.
2014. máj. 26. 23:20
 14/51 A kérdező kommentje:
Lehet meg kell próbálnom ezt az ultimátum adást :/
2014. máj. 26. 23:21
 15/51 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy az meg aztán pláne nem férfias, hogy a Rém Rendes családból ő játssza Peggy Bundyt...
2014. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy jó-e a 130. Én 41 évesen mentő dolgozóként 110 körül keresek, örülnék, ha felemelnék 130-ra, de még az is kevés.

Hagyd, hogy egy-két hónapon keresztül ő intézze a családi kiadásokat, talán ráébred, hogy nem is olyan könnyű ennyiből kijönni!

2014. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, mikor irtam, hogy költözzön az anyjához, akkor még nem láttam, hogy náluk lakik... És én inkább élnék kapcsolat nélkül mint egy ilyen önző barommal. Már ne haragudj...Miért lenne ő a család feje? Mert férfi? Ha te nő vagy akkor nyilván alacsonyabbrendű vagy vagy ez hogy van? ...Én ezzel a nézettel baromira nem lennék kibékülve, de te tudod...
2014. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

ez mondjuk nem rossz ötlet! bár nem is kockázatmentes..

mondd meg neki, hogy ha annyira kezelni akarja a pénzt, akkor gyerünk, nyomd a kezébe az összeset

az tény, hogy pár hónapig jobb esetben éhezni fogtok, rosszabb esetben tartozása lesz... de beszéld meg anyuddal, hogy ha nagy baj lenne (tehát 2 hónapot nem tud fizetni) akkor házi-IMFként közbelép és kölcsönbe kipótolja a hiányt, aztán visszaveszed a kasszát lehetőleg a férjed fizetésével együtt, aki belátja, hogy ez így nem megy


meg mondogasd, hogy a gyereknek nincs mit ennie... ez egy gyilkos mondat...

2014. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
igen ez elég jó meg privátban is kaptam egy egész jó ötletet.Nyilván nem az én nézőpontom ez a család feje dolog:)nos köszönök minden vélaszt és tippet majd irok még mi a helyzet és sikerül e javítani rajta!
2014. máj. 26. 23:43
 20/51 anonim ***** válasza:
Tudom,. hogy nem a te nézőpontod, nem vagyok hülye. Pont ezért mondom, hogy én nem tűrném el, hogy ennyire lenézzenek.
2014. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!