Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vágyom gazdag férfire, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágyom gazdag férfire, de már egyre zavaróbb, hogy a párom nem elég lehetős. Külső szemlélő mit tanácsol?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy emiatt legyen vége a kapcsolatunknak, de zavar most már, hogy lassan 3 éve vagyunk együtt és a plusz kiadásokat én fizetem. Nyáron el akarok menni a párommal Mallorcara, kb 700.000 lenne kettőnknek neki meg nem férne bele 50.000 felett. Megtehetném, hogy fizetem az ő részét, de nem akarok, lassan akarok egy saját lakást hitel nélkül, össze is jönne jövőre, de kajak egy rakás pénz elmegy rá. Nem rosszból írom, mert nagyon szeretjük egymást, de pl. heti 2x mozizunk amit én fizetek, kajával együtt, wellnessezni megyünk havi min. 1x, azt is én állom. Külföldre redszeresen utazunk Európán belül, amit szintén én állok.

Én ezekre a programokra vele(!) vágyom, ezért fizetem az ő részét is, rajta pedig azt látom, hogy rosszul érzi magát, kevesebbet/olcsóbb kaját eszik, vacsi ellé nem iszik semmit, szóval feszélyezi. De egyre jobban idegesít, hogy csomó dolgot nem tudok megtenni, mert ő nem teheti meg, pedig vágyom rá.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


2014. jún. 3. 12:33
 71/129 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam hogy úgy döntöttem, hogy elmegyünk együtt nyaralni. Van annyira biztos a kapcsolat, hogy tudjam, hogy ha majd ő is úgy áll, akkor majd valamelyik nyáron ő fizeti. Végülis erről is szól egy kapcsolat.. Bezzeg ha én lennék a fiú, akkkor biztos normálisabb ötleteket kaptam volna .
2014. jún. 3. 14:38
 72/129 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy bűnöző, csak egy pénzéhes, egoista senki. Süt az írásaidról ez a lenéző hangnem, még a barátod irányába is. Kvittek lesztek... gratula...
2014. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:
91%
Mi lesz majd akkor, ha otthagy? Most kifizetsz mindent, aztán szétmentek és akkor paff, a magas lóról egyből a sárba kerülsz, magasról lehet nagyot esni.
2014. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 A kérdező kommentje:
Hanyadik hasonló válasz ez... Nem vagyok magason, nem is érzem magam ott. 23 éves vagyok. :D ennél csak feljebb lesz. Ti írtátok, hogy magas, nekem sosem tűnt annak. Ha elhagy akkor mi lesz?? Semmi. jól éreztem magam azzal akit szeretek jó helyeken, jó programokkal.
2014. jún. 3. 14:47
 75/129 anonim ***** válasza:

Ha már tényleg megvan a döntés arról, hogy ki mit mikor fizet, most te, aztán ő (így lesztek "kvittek"), akkor azért nem fog ártani egy pénzügyi szerződés, vagy kölcsönszerződés, nem értek hozzá, amiben rögzítitek a pontos összeget, a kamatokat meg a futamidőt.

Egy ügyvéd aláírja, hitelesíti, és ha időközben megunod a srácot, ugyanúgy vissza kel fizetnie azokat a gyönyörű mallorca-i heteket. Így nem esel pofára.

Egyébként okos befektetés...

De ezt már úgy írom, hogy úgysem érdekel téged, mert több pénzzel több eszed is van és emberileg is több vagy, tehát ki vagyok én.

2014. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/129 anonim ***** válasza:
93%

"Ha elhagy akkor mi lesz?? Semmi."


"ennél csak feljebb lesz."


Elég beszédesek ezek a válaszok. El vagy te tévedve. Inkább tényleg hagyd békén szegény srácot.

2014. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:
91%
A hülye és a halott között is ez a hasonlóság: egyik sem tudja magáról, csak a környezete veszi észre.
2014. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 anonim ***** válasza:
100%
#74 ez viszont már komoly jellemhibára utal sajnos :/
2014. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 A kérdező kommentje:
Persze, az a baj, hogy aki a gyk-n van átlagon aluli, nem átlag!! azon aluli! Aki felette van azt kiutálják, nézzétek már meg, mindig az van lepontozva, aki megy nyaralni, 3d-s tvje van, aki kozmetikushoz jár, van pénze ruhára, Ők nem tehetik meg, ezért kiutálják. Azért mert valaki jobban él nálatok, még nem jelenti azt hogy hiper szuperül él. Van ennl 1000x feljebb is!!!
2014. jún. 3. 15:01
 80/129 Költőnő? ***** válasza:

az a baj, h azt nem látod át, h a stílusodnak, a jellemednek igenis sok köze van ahhoz, h ez kérdésként fel tudott merülni, plusz számomra nagyon ellenszenvesek a megnyilvánulásaid. Oltást, támadást le lehet így is és úgyis reagálni, plusz a pénzt is lehet alázattal kezelni.

Ne haragudj, nem ismerlek, de azon élcelődni (függetlenül attól, mit kaptál itt az előző hozzászólóktól), h mások mennyiből élnek, mert van, akinek fájnak az ilyen sorok, és egy rossz szót nem írt neked.

A kérdésre reagálva. Ha nem fontos neked a pénz, nem akarsz gazdagabbat, akkor javaslom, az "enyém" fogalmát töröld. Egy kapcsolat a "mi"-ről szól és lehet ezt ésszel is, és mégse úgy, h élősködjön rajtad a másik, de ne is érezze magát egy filléres bohócnak.

Tudom, h engem is le fogsz pontozni, mégis fontosnak tartottam ezeket leírni.

2014. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!