Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vágyom gazdag férfire, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágyom gazdag férfire, de már egyre zavaróbb, hogy a párom nem elég lehetős. Külső szemlélő mit tanácsol?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy emiatt legyen vége a kapcsolatunknak, de zavar most már, hogy lassan 3 éve vagyunk együtt és a plusz kiadásokat én fizetem. Nyáron el akarok menni a párommal Mallorcara, kb 700.000 lenne kettőnknek neki meg nem férne bele 50.000 felett. Megtehetném, hogy fizetem az ő részét, de nem akarok, lassan akarok egy saját lakást hitel nélkül, össze is jönne jövőre, de kajak egy rakás pénz elmegy rá. Nem rosszból írom, mert nagyon szeretjük egymást, de pl. heti 2x mozizunk amit én fizetek, kajával együtt, wellnessezni megyünk havi min. 1x, azt is én állom. Külföldre redszeresen utazunk Európán belül, amit szintén én állok.

Én ezekre a programokra vele(!) vágyom, ezért fizetem az ő részét is, rajta pedig azt látom, hogy rosszul érzi magát, kevesebbet/olcsóbb kaját eszik, vacsi ellé nem iszik semmit, szóval feszélyezi. De egyre jobban idegesít, hogy csomó dolgot nem tudok megtenni, mert ő nem teheti meg, pedig vágyom rá.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


2014. jún. 3. 12:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:

Nem a pénzen, hanem a hozzáálláson akadnak fel, de te ezt még mindig képtelen vagy felfogni...

És hogy velük van-e a gond?

De már teljesen értelmetlen neked bármit is írni.

A lényeg, hogy mindig legyen pénzed, azzal boldog leszel, és bárkivel elmehetsz bárhová, emrt mindig lesz olyan ember, akinek a pénzed is vonzó lesz, ha már a belsőd finoman szólva sem szép.

2014. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
28%

#84

Tuti nem vennék one-t. Sajnos egyáltalán nem megbízható mögötte már a cég. kétségtelen, hogy a minőség jobb, főleg a 4k-n, ez nekem még édeskevés :) Hacsak nem lesz olyan one exclusiv játék ami miatt muszáj leszek. Gondolok itt új bioshock, vagy fallout rézre, mert akkor végem van sajnos :)))) Pavlovi alapon nyílik a tárcám tőlük.

A ps4-en gondolkodtam a last of us miatt, de lebeszéltem magamat.

2014. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
ps3 bocsi. (csak épp ps4 -et nézegetek, hátha meggyőz, de még nem sikerült neki)
2014. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 A kérdező kommentje:

Ti mindenbe belekötöttök. :D Ha azt írod hogy PS4 jön be, azt megérted, de mondd már el hogy a 360 miért jobb mint a one. :D


Másik, hogy boldog vagyok, igen. :D De nem a pénztől, nem erről van szó, tudjátok semmi sincs ingyen és amit a pénzből lehet venni az igenis boldogít.

2014. jún. 3. 15:35
 95/129 anonim ***** válasza:
46%

A one-t azért nem venném meg, mert oda a bizodalmam. Nekem játékra kell a konzol, nem akarok filmeket, meg ilyesmiket, felesleges feature nekem. Az pedig, hogy miféle korlátozásokat és szigorításokat terveztek be aztán vontak vissza nah attól a hajam égnek állt. És a picipuha az a cég amelyik most visszavonta ezeket de ha elterjed idővel egyenként be fogja csepegtetni a rendszerbe, szerver fronton erre már számos példát láttunk sajnos. Szóval a cég olyan, hogy köszi, de inkább kihagyom, mert tudom, hogy meg fog szivatni idővel. Addig marad a 360 amíg 1. vagy nincsen csak one -ra olyan játék ami nélkül nem tudok élni. (pl: fallout fanatikus vagyok) 2. maga a gép nem tud olyat ami nélkül nem tudok élni.

Csak upgrade okból biztosan nem one-t fogok venni, inkább a ps4, az végig korrektebben állt hozzá. De az is a jövő zenéje, egyelőre nincsen rá okom.

A 4k meg még nekem felesleges. Egyrészt a 360 nem szolgálja ki, filmben meg nem vagyok olyan ínyenc, hogy az 1920 ne legyen elég :)

2014. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 A kérdező kommentje:

Ne küldejetek több privátot, mert nem olvasom végig...


Filmek közül valóban nagyon kevés a 4k-s, játékok meg nekem nincsenek még, de én pl a tévémet nem 1 évre vásároltam. Ps4-en is gondolkozom, xbox one és ps4 még nem zárja ki egymást, szerintem elférnek egymás mellett a lakásban, de ez már iszonyatosan off.

2014. jún. 3. 15:51
 97/129 anonim ***** válasza:

Hát én meg két kütyüt nem veszek feleslegesen. :)

Attól, hogy elfér, meg van rá zsé hül*e még nem vagyok, hogy feleslegesen elszórjam. A 4K meg még drágán felesleges. (így szoktam fogalmazni) Majd amikor kelleni fog, akkor meg úgy is olcsóbb is lesz.

Én pl: a komplett 3D-t kihagytam tv ügyben. Elég volt egy fél óra gears of war 3D tv előtt, hogy tudjam vakítás az egész :)

2014. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
nem off. ezektől lesz gazdag az ember. a péjesnégy meg a nyócdétévé.
2014. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 anonim ***** válasza:
kicsit beleolvasgattam elég is volt :D szánalmas villogós retek ku*rva...el vagy szállva mert neked pénzed van, közbe meg senki vagy.
2014. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 A kérdező kommentje:
Szerintem leírtam mát párszor, hogy nem vagyok elszállva és nem gondolom azt hogy van pénzem, jah hozzátok képest van pénzem. :D Proli nyomorékok :D Főzzetek és takarítsatok, meg menjetek évi 1x a balcsira :D
2014. jún. 3. 17:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!