Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vágyom gazdag férfire, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágyom gazdag férfire, de már egyre zavaróbb, hogy a párom nem elég lehetős. Külső szemlélő mit tanácsol?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy emiatt legyen vége a kapcsolatunknak, de zavar most már, hogy lassan 3 éve vagyunk együtt és a plusz kiadásokat én fizetem. Nyáron el akarok menni a párommal Mallorcara, kb 700.000 lenne kettőnknek neki meg nem férne bele 50.000 felett. Megtehetném, hogy fizetem az ő részét, de nem akarok, lassan akarok egy saját lakást hitel nélkül, össze is jönne jövőre, de kajak egy rakás pénz elmegy rá. Nem rosszból írom, mert nagyon szeretjük egymást, de pl. heti 2x mozizunk amit én fizetek, kajával együtt, wellnessezni megyünk havi min. 1x, azt is én állom. Külföldre redszeresen utazunk Európán belül, amit szintén én állok.

Én ezekre a programokra vele(!) vágyom, ezért fizetem az ő részét is, rajta pedig azt látom, hogy rosszul érzi magát, kevesebbet/olcsóbb kaját eszik, vacsi ellé nem iszik semmit, szóval feszélyezi. De egyre jobban idegesít, hogy csomó dolgot nem tudok megtenni, mert ő nem teheti meg, pedig vágyom rá.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


2014. jún. 3. 12:33
 81/129 anonim ***** válasza:

Egyszer sem pontoztak le azért, hogy milyen tv-m van. Igaz én nem is villogok vele :)

Ha már itt tartunk xbox360-on játszom nagyképernyős LED tv-n, hangrendszerrel. Nem olcsó mulatság. Jah, és szerintem amióta itt szoktam válaszolgatni szerintem ezt először írom le. :) Most soroljam énis, hogy "mire fussa", hogy meggyőzzelek: össze vissza beszélsz? Mert már azt csinálod. Ugyan már...

2014. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/129 A kérdező kommentje:

# 80


Végre egy új hasznos válasz, nem éreztetem a párommal, hogy ő kevesebbet keres, de nem is akarok visszavenni miatta, szerintem nem évi 6x megyünk nyaralásra, ha arról lenne szó, akkor lennék sznob, de ez szerintem átlagos. Megoldjuk majd. :)

2014. jún. 3. 15:08
 83/129 anonim ***** válasza:

Ha ennyire semmibe veszed az itteni fórumozókat, akkor mi a bánatért itt kérdezel? Általában az ember olyasvalakit kérdez, akiről minimum azt gondolja, tudhatja a választ.

Te csak idejöttél, az emberek megmondják, mit gondolnak, oké, egyesek durva stílusban, de te sem vagy különb, érzelmi intelligenciád a béka segge alatt van... Valami abberált hajlamod lehet arra, hogy fitogtasd a jólétedet, itt, az általad senkinek tartott embereknek, beleértve szegény barátodat is, aki már fülét-farkát behúzza, hogy a pénzkirálynő nyaralására el tudjon menni, és ne érezze magát abszolút senkinek.....

2014. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 A kérdező kommentje:

# 81


Huha xbox 360... nekem xbox one van és 4k-s(!!) tv, én sem villogok vele, ha ha vki pl megkérdezte itt hogy min játszom és leírtam akkor lehúztak, vagy pl, h érdemes-e xbox one-t venni: leírtam hogy nekem bejött, ha bármi kérdés van akkor kérdezzenek nyugodtan privátban, azzal is leponzoztak. . Ez ilyen.

2014. jún. 3. 15:10
 85/129 Költőnő? ***** válasza:

Kérdező, nem azt kifogásolják a hozzászólók, h mennyid van. Ha megdolgoztál érte; a Tiéd. Azonban ezt lehet többféleképpen is prezentálni és bár lényegét tekintve ugyanaz lesz az eredmény; a stílus mégis fontos.

Ma Mo-n a pénzkérdés igenis érzékeny téma. Örülj, h neked van, én pl nem sajnálom senkitől, tőled sem.

De sokan, akiknek hónap végén kenyérre alig futja, valóban vérforraló lehet egy-két ilyen "odavetett" vélemény, tényközlés.

2014. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim ***** válasza:
92%

Na most aztán...hallod..


Értem én, hogy a magad kis butus, sznob módján mit szeretnél kifejezni.

Egyet meg kell értened:

Ő az átlag!

Te átlag feletti keresettel rendelkezel, vagy szülői háttér, mit tudom én...

Az én párom is tehetősebb mint én, de én soha nem fogadok el ilyeneket-pedig ő önzetlenül és szívesen adná nem úgy mint te- engem feszélyez az ilyesmi. Nem érdekel a pénze, amikor megismertem nem is tudtam, hogy hogyan áll anyagilag.

Jó lenne ha eldöntenéd, hogy mi a fontosabb neked, hogy azzal legyél akit szeretsz, vagy, hogy spejzold a pénzt. Akármit is válassz tedd meg.

Volt ilyen csepü rágó paraszt párom anno mint te...Hát hamar vége lett és nem azért mert nem pénzlt, hanem mert ha kaptam valamit mindig ki kellett emelni, hogy mennyibe került, meg állandóan az volt a téma, hogy én csóró vagyok ő meg nem. Na a mostani párom nem ilyen.

Tehát amint látod lehet ilyen dolgokat normálisan is kezelni mert te nem azt teszed. Csak szegény srácot sajnálom, el sem tudom képzelni, hogy mennyire frusztrálhatja ez a helyzet, és azt még jó esetben nem is tudja, hogy te hogyan vélekedsz róla...szegény...

2014. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
94%

kajak vedd be magad mellé vindózhuszárnak. és akkor majd ő is annyit keres mint te.


10 millióért lakást kp-ra, 700é nyaralunk, 100é albérlet havonta, meg még haza is adunk.


mindezt 23 évesen.


elnézést öné a fészbúk? vagy esetleg a máv rendszergazdája?

2014. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 A kérdező kommentje:

# 85


Igazad van, én nagyon paraszt voltam és a bunkó, véleményekre is válaszolhattam volna korrektebbül, de ők kezdtek támadni.

Én is kiakadhatnék, hogy másnak futja 3 házra 3 különböző országban, milliók a bankban stb, de nem teszem. Nem értem hogy ennyin miért kell kiakadni, az emberek gondolkodásával van gond.

2014. jún. 3. 15:21
 89/129 Költőnő? ***** válasza:

nagyon nem mindegy, h mit mivel viszonyítasz.... Ezt infósként tudnod kéne.

nem mindegy, h a 0-hoz rendeled a sokat, v a sokhoz a még többet :(

2014. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 anonim ***** válasza:

Nem vágyom gazdag férfire


de IGEN.

2014. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!