Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, alig akar velem szóbaállni...Mostanában elég bunkón viselkedtem vele, megértem hogy betelt a pohár, és nem hiszi, hogy ő kell nekem, és szeretem. Mit tegyek, hogy elhiggye? Hogyan tudnám meggyőzni hogy tényleg szeretem?


21F



2014. jún. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Most mi van? Feltettem egy tök normális kérdést, mert a barátnőm haragszik rám és ki akarok vele békülni. Most arról nem tehetek hogy teljesen elhagyja magát és ahelyett hogy edzene, szőrtelenít meg festi a körmét meg a haját...
2014. jún. 4. 11:17
 12/52 anonim ***** válasza:

" tanácsot, hogy hogyan bizonyítsam be neki, hogy szeretem"

Pont az a baj, hogy úgy tűnik az írásaidból, nem ŐT szereted, hanem a fenekét, haját - ami ha változik, a szereteted is meginog. Ezt,hogy valami nem tetszik, el lehet mondani, de úgy kell, hogy folyamatosan érezze, hogy a szereteted állandó. Valószínű itt volt a hiba, ezt nem érezte. Nem tudom, hogy lehet helyrehozni, egy törés mindenképp marad.

2014. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Igazából engem nem zavar hogyha változtatja a hajszínét, az zavar, hogy nem kérdezte meg, én mit szólok hozzá. Meg zavar, hogy szemüveget hord, és nem kontaktlencsét.
2014. jún. 4. 11:19
 14/52 A kérdező kommentje:
Sokkal szebb lehetne szemüveg nélkül, de nem hallgat rám. Meg akarom változtatni, és akkor mi van?
2014. jún. 4. 11:19
 15/52 anonim ***** válasza:

"Meg akarom változtatni, és akkor mi van?"

Na ez az. Az emberek - itt a Földön, a több mint hétmilliárd - azért vágyakoznak: fogadják el őket, amint vannak, úgy. Ez az igény az emberi lényegből jön és elemi erővel hat egész életünkben. (valószínű, te is érzed, ha ebbe belegondolsz: fogadj el engem, szeress engem)

Azért öltözködik, fest, szépítkezik: hogy engem fogadj el.

Lehet, hogy mindezt rosszul teszi, de akkor örül, ha azt érzi: elfogadják. HA szeretettel mondod, hogy jobb lenne ez meg az- akkor valószínű megfogadná a tanácsot. De ha azt érzi szavaidból, felszínes vagy, nem ŐT szereted, akkor elkeseredik. Nem tudom, mennyire érthető ez neked. Lehet, hogy nem, akkor remélem, hogy találsz egy jobb alakú, nem szemüveges stb lányt.

2014. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Jó alakja van, szép az arca, csak az rontja az összképet hogy pl. nem öltözködik kihívóbban, nem gyúr a fenekére, és szemüveget hord, nem kontaktlencsét..
2014. jún. 4. 11:29
 17/52 anonim ***** válasza:
és még mi az amit úgy gondolsz h bunkóság volt ? Szoktad hívni? Elmész fontos eseményekre ha neki az fontos?
2014. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Felhívni nem szoktam. Facebookon kommunikálunk főleg. Hát fontos helyekre? Múlt héten elkísértem orvoshoz...
2014. jún. 4. 11:39
 19/52 anonim ***** válasza:

szerintem nem a teste miatt kellene főleg szeretni. én a barátnőmnek már az eleje óta mondom, mikor aggódik a külsője miatt, hogy akkor is őt szeretném 100 kiló lenne, mert nem a külsője a lényeg, hanem ő maga.


én békén hagynám egy kicsit, ha nem szeretett ki belőled emiatt, akkor lenyugszik. keresni nem valószínű hogy fog, azt majd neked kell, legjobb szerintem ha odaállítasz elé egy szál virággal meg egy doboz bonbonnal, aztán sűrű bocsánatkérések közepette leveszed a lábáról. ha tudod hogy lehet lenyűgözni, akkor nyert ügyed van, ha nem tudod akkor szerintem nem ismered eléggé.


és ha megbocsájt, akkor normális legyél vele mindig, mert ha tényleg szereted és ezt mégis eljátszod megint akkor lapátra kerülsz hamar. attól hogy szeret téged még nem visel el mindent ő se, ahogy gondolom te se. nehéznek tűnik a megváltozás, de hidd el, hogy nem lehetetlen.


és ne csak addig nyűgözd le, még vissza nem jön a biztonságérzeted, mindig legyél álmai férfia, kedveskedj neki apró ajándékokkal, bókolj neki sokat!

2014. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

képzeld magadat a helyébe....

mit szólnál hozzá ha a farkadat kritizálná?

szerintem te se örülnél neki...

2014. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!