Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, alig akar velem szóbaállni...Mostanában elég bunkón viselkedtem vele, megértem hogy betelt a pohár, és nem hiszi, hogy ő kell nekem, és szeretem. Mit tegyek, hogy elhiggye? Hogyan tudnám meggyőzni hogy tényleg szeretem?


21F



2014. jún. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Hülyeség hogy a belső miatt kell valakit szeretni...Azt a csúnya emberek találták ki arra, hogy megnyugtassák magukat :) Amúgy meg kritizálhatná a f@rkam, de ha semmi baja vele, miért tenné?
2014. jún. 4. 11:57
 22/52 anonim ***** válasza:

nem hülyeség. segíteni akartam, de akkor legyél okos :)

ha ilyen hülyén fogod fel akkor mi lesz ha majd gyereketek lesz? kidobod mert meghízott és már nincs miért szeretned? gratulálok ;)

2014. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Nem terhes :)
2014. jún. 4. 12:00
 24/52 anonim ***** válasza:
hát ha ennyi eszed van akkor tőled nem is lesz, mert otthagy a p*csába azt keres egy olyat, aki nem csak a külsőre megy. :D
2014. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
De szeret engem, ahogy én is őt.
2014. jún. 4. 12:05
 26/52 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, csak olvastasd el vele ezt. :)
2014. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Miért ne szeretne, ha el is olvasná ezt? Szerintem tök normálisan viselkedem.
2014. jún. 4. 12:08
 28/52 anonim ***** válasza:

ha szerinted ez tök normális akkor menj el orvoshoz. ha ekkora igényeid vannak, akkor k**vázzál, ők a "munkájukból" kifolyólag nem híznak el, mindig jó a fenekük, meg ha fizetsz rendesen akkor nem is kell velük veszekedni.


persze kell hozzájuk gusztus, de legalább a te igényeidet tökéletesen kielégítik, mert az biztos, hogy te nem érdemelsz normális nőt.

2014. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Most is normális nőm van. Tudja hogy mi kell nekem az ágyban, meg úgy általánosságban az életben, én meg tudom, hogy neki mi kell. Szeretem a magam módján, de azt akarom hogy a legtöbbet hozza ki magából külsőségek terén, mint ahogyan én teszem. Nincsenek testi hibáim mert teszek ellenük, ő meg elfogadja magát így.
2014. jún. 4. 12:17
 30/52 anonim ***** válasza:

végülis a ti dolgotok.

most megyek a barátnőmhöz és megadom neki ami kell... vagy lehet inkább lehányom mikor levetkőztetem mert nincs díjnyertes segge, meg van rajta 2 kiló felesleg :D

2014. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!