Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, alig akar velem szóbaállni...Mostanában elég bunkón viselkedtem vele, megértem hogy betelt a pohár, és nem hiszi, hogy ő kell nekem, és szeretem. Mit tegyek, hogy elhiggye? Hogyan tudnám meggyőzni hogy tényleg szeretem?


21F



2014. jún. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Én nem megyek át barátnőmhöz, mert ott nem tudok kockulni...az a jó ha ő jön át, mert akkor tudok játszani a gépemen, ő meg el van egyedül a telefonjával az ágyon.
2014. jún. 4. 12:39
 32/52 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2014. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Viszont a problémám még mindig nem oldódott meg.
2014. jún. 4. 14:05
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fog. A baj a fejedben van. Sötét van. Ez van. 21 évesen már csak egy nagyobb trauma tud ezen változtatni. Az értékrended a béka segge alatt van. Tudom, tudom, de legalább formás legyen az a békasegg! Ez a fontos!
2014. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha még valamilyen módon is vissza tudnád szerezni bocsánat kérésekkel meg kedveskedésekkel, akkor sem lenne hosszútávú a dolog. Túl sok minden zavar téged ebben a lányban. Te magad írtad, hogy zavar téged a feneke, már a végére kiderült, hogy nem csak az zavar téged, hanem hogy szemüveget hord, nem kontaktlencsét, és az öltözködése sem tetszik neked. Előbb- utóbb úgy is megint bunkó leszel vele, mert nem felel meg az elvárásaidnak, nem tudod olyannak elfogadni amilyen. Inkább keress egy hozzád hasonló, felszínes lányt aki külsőleg minden ponton megfelel neked és akinek szintén ilyen fontosak a külsőségek.
2014. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:

te egy hatalmas tapló vagy. nem jó a segge, ne hordjon szemüveget, és te nem mész át hozzá mert ott nem lehet gépezni, de ha ő átmegy hozzád, akkor gépezel. mi lenne, ha:


- ahelyett hogy kritizálnád, dicsérnéd

- elfogadnád úgy ahogy van, mivel mondtad hogy nem csúnya

- nem akarnád megváltoztatni

- és ha együtt vagytok, vele foglalkoznál, nem a szar gépeddel.


Mellesleg, a csaj jogosan rágott be rád, a helyében rég otthagytalak volna. Örülhetsz mint állat, ha megbocsát. Szegény lány..

2014. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
**reklám: Formás, nemsértődős guminő kapható. Igény szerinti öltözettel, hajjal, körömmel, fenékkel. Rendeljen még ma! "mellette bátran kockulhatsz" jeligére.
2014. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:

Mérlegelni magadban, hogy mit tettél és mit teszel érte!


És ő mit tett érted és tesz érted folyamatosan.


Próbálj meg belemászni a fejébe, ha arra az eredményre jutsz, hogy megtaláltad magadban a hibát akkor abbahagyhatod. ;) Egész addig csináld.

2014. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
Kérj bocsánatot, és adj neki 500 forintot
2014. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Ezt kérlek, ha bunkó voltál vele nem egyszer, amit már nem tudott tolerálni, akkoo, ezt bebuktad; legközelebb majd rendesen ki is mutatod a másik felé, hogy ő a mindened, és nagyon szereted. Hát, ha ilyen helyzetben lennék, akkor még ha térdre borulnál előttem, virágcsokorral a kezedben, és megható dalt énekelnél, akkor se fogadnálak vissza.
2014. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!