Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, alig akar velem szóbaállni...Mostanában elég bunkón viselkedtem vele, megértem hogy betelt a pohár, és nem hiszi, hogy ő kell nekem, és szeretem. Mit tegyek, hogy elhiggye? Hogyan tudnám meggyőzni hogy tényleg szeretem?


21F



2014. jún. 4. 10:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
*meg hogy fontos neked stb
2014. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:
Én a csaj helyébe, ha te lennél az utolsó pasi a Földön se fogadnálak vissza! Egy felszínes bunkó vagy. Nem feszes a segge, szemüveget hord..örülök hogy nem ismerlek, és hogy nem ismerek hozzád hasonló pasit. És mi az már hogy nem mész át hozzá, mert ott nem lehet kockulni?? Én jómagam is kételkedem abban, hogy szereted e egyáltalán azt a szegény lányt... Szerintem nem, mert akkor nem így viselkednél, te a külsejébe voltál szerelmes, valóban jobban járnál akkor ha keresnél magadnak egy számodra ideálisan kinéző lányt, mert a barátnődnek rossz sorsa van melletted! Elveszed minden önbizalmát, pedig te mondtad hogy szép, szerinted ezek után fog bármit is tenni a külsejével, ha kritizálod?? hát nem, és miért ne szőrteleníthetne? nehogy már meg mond neki mit tehet és mit nem, az a te bajod hogy egy beképzelt sötét alak vagy, akinek csak a külső számít..
2014. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Ez egy rohadt kamu, remélem ilyen debil pasi nem létezik...
2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kamu a kérdés. Ma beszéltem a csajommal, ki van akadva, mert beteg, és én nem mentem át hozzá tegnap meló után, hanem inkább berúgtam. Most másnapos vagyok ugyan, de megyek dolgozni, úgyhogy nem értem mit vár. Én nem vagyok olyan mint ő, én kértem hogy jöjjön át (éjszakás műszakja után), ő jött, de én nem megyek. Nem akarok vele találkozni mert folyamatosan hisztizik, és azt mondja hogy biztos van valaki, aki jobb nála és csak azért nem szakítok mert a másik bizonytalan egyelőre. Most mégis mit csináljak? Nem tehetek róla, hogy beteg. Hívja át valamelyik haverját. Nekem nincs szükségem a feszkózására.
2014. jún. 6. 12:31
 45/52 anonim válasza:
De sajnos létezik és sajnos olyan is, aki erre a szerelem miatt nem ébred rá és elviseli.
2014. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
De most mit kell elviselnie? Én tök normálisan beszélek vele mindig, facebookon lájkolom a képeit, most arról én nem tehetek hogy jövő héttől ő is dolgozik ezért nem találkozunk, én most nem akarok átmenni mert elegem van a hisztiből
2014. jún. 6. 12:36
 47/52 A kérdező kommentje:
Most nézem, még facebookról is letörölte magát...Jó, csinálja, majd ha észhez tér akkor majd keres, én nem fogok utána futni. Futni a nőnek kell a pasi után, nem fordítva.
2014. jún. 6. 12:37
 48/52 anonim ***** válasza:
Vazeg,béküljél má' ki vele; a kettőtök között lévő feszültségtől, stressztől lett beteg :/
2014. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
* +Ha törődsz vele, de tényleg, akkor nem mondasz ilyet, hogy a hisztijei miatt nem mész. Ha tényleg ő a párod, akkor elfogadod a hisztijeivel együtt; és most ha carul van, lehet, hogy nehezebben viseli, azért hisztizik. Ha a hiszti az ok, akkor is, ha törődsz vele, akkor is egy fél órára átugorhatnál hozzá szerintem
2014. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
a nőknek rohadtul nem kell a férfiak után futni. a férfi szokott udvarolni te okos :D
2014. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!