Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen bántalmaz a barátom, mégsem tudom elküldeni?

Figyelt kérdés
Jegyben járunk, babát tervezünk, szinte minden este részeg ami nem zavar, csak ilyenkor nem önmaga, rendszeresen megüt és ordibál velem. Mondták már nekem, hogy miért nem hagyom ott. Egyrészt mert mikor józan olyan aranyos, de fontos, hogy, nagyon jó anyagi szinvonalon élek, ami a leendő baba szempontjából sem mindegy. Meg büszke is vagyok rá, olyan jól néz ki, társaságba büszke vagyok, hogy ilyen jóképű barátom van. Végülis boldog vagyok. Félek attól, ha otthagyom, ilyen jó partit mégegyet nem fogok találni, meg hogy mindig hiányozni fog, hisz annyira kötődök hozzá és nem birnám ki ha nem velem lenne hanem más nővel.
2014. jún. 19. 17:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
8#-as Ez kinek szólt? Nekem 7#-nek?
2014. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

valóban marha jó parti lehet..........

kit érdekel a pénz ha egy ilyen genyó jár hozzá...

babát az életben nem adnék a kezébe

2014. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Én sohasem bántanám. Meg mi az hogy veressem meg? Normálisak vagytok?

Egyébként meg bizom benne, hogy a baba majd megváltoztatja, nem is tud róla de már nem szedem a tabit, ez lesz a meglepim neki XD

2014. jún. 19. 17:50
 14/49 anonim ***** válasza:
Szép párt alkottok, nemmondom.
2014. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Jöhetek én is? Én is minden nap ütnélek! Hülye liba.
2014. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire untat, hogy vége a sulinak, vegyél a kezedbe eg kötelezőt, jobban jársz...
2014. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Gratulálok, és sok boldogságos agyonverést kívánok.

A boldogság szó fogalmát újra kellene értelmezned szerintem...

2014. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ismeritek, olyan cuki az én drágám. Annyira rendes, normális jó ember, nem bánnám ha részeg, csak ne lenne agressziv.
2014. jún. 19. 17:53
 19/49 anonim ***** válasza:
milyen mesén nőttél fel ahol megváltoztatta a vadállatot egy baba?
2014. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Ez most csak vmi kamu, ugye??????? :O :O :O

Te jóságos ég!!!

2014. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!