Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen bántalmaz a barátom, mégsem tudom elküldeni?

Figyelt kérdés
Jegyben járunk, babát tervezünk, szinte minden este részeg ami nem zavar, csak ilyenkor nem önmaga, rendszeresen megüt és ordibál velem. Mondták már nekem, hogy miért nem hagyom ott. Egyrészt mert mikor józan olyan aranyos, de fontos, hogy, nagyon jó anyagi szinvonalon élek, ami a leendő baba szempontjából sem mindegy. Meg büszke is vagyok rá, olyan jól néz ki, társaságba büszke vagyok, hogy ilyen jóképű barátom van. Végülis boldog vagyok. Félek attól, ha otthagyom, ilyen jó partit mégegyet nem fogok találni, meg hogy mindig hiányozni fog, hisz annyira kötődök hozzá és nem birnám ki ha nem velem lenne hanem más nővel.
2014. jún. 19. 17:42
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Egyébként szeretem ahogy részeg, akkor is olyan cuki tud lenni, csak az a része nem jó, mikor bedurvul, de mikor megüt utána mindig elmegy aludni, így meg elviselhető.

Főleg, hogy mit kapok cserébe, sose szól mennyi pénzt költök el az övéből, lovagiasan kezeli ezt a dolgot, meg azért nem semmi az a nézés, mikor végigmegyek vele az utcán látni büszkék az emberek, hogy milyen jóképű barátom van!

2014. jún. 19. 18:12
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Büszkék az emberek, hogy milyen jóképű barátod van??? pfff XDDDDDD


Szerintem telibe szraják.

2014. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Azért nem gondolom, hogy kamu, mert hasonló cipőben jártam: a hölgy 24 éves, jazz zongorista és zenepedagógus, aki megcsalt az exével és jelenleg is vele van (nem írom le az egészet, nem akarok senkit untatni) a lényeg: a srác iskolázatlan, bunkó, állandóan verte...
2014. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Egy minden nap részeg ember az egy alkoholista. Semmi tartás nincs az ilyen emberekben.Jellemtelen és gyenge embernek tartom az ilyet.

Ha neked a folyamatos megalázás megéri az elmondásod szerinti anyagi jólétet akkor maradj vele, de akkor nem siránkozz, hogy miért ilyen veled, hanem viseld el, vagy add fel ezt az életmódot és hagy el a fenébe.

2014. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
most már én se értem mi a kérdés, te itt magadat már csak magadat győzködöd, mindenki mást nem kell, mert mindenki más látja hogy mi a helyzet, csak te nem.
2014. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
Én a kicsit sajnálom. Az anyja egy idióta, pénzéhes, gyenge jellem, az apja meg egy alkoholista, aki még agresszív is...
2014. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Tudod hogy hívják az ilyet? Társfüggőség prostitúcióval.
2014. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
86%
És nektek 32 válaszon keresztül nem esett le, hogy a kérdés FAKE?! Mert aki ilyen helyzetben van, az nem ír róla és nem a színvonalat nézi, hanem segítséget kér. Csak mondom.
2014. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
csak mondom, eléggé leesett.
2014. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
iratkozz be MMA-ra vagy kungfura, de tényleg :D
2014. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!