Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen bántalmaz a barátom, mégsem tudom elküldeni?

Figyelt kérdés
Jegyben járunk, babát tervezünk, szinte minden este részeg ami nem zavar, csak ilyenkor nem önmaga, rendszeresen megüt és ordibál velem. Mondták már nekem, hogy miért nem hagyom ott. Egyrészt mert mikor józan olyan aranyos, de fontos, hogy, nagyon jó anyagi szinvonalon élek, ami a leendő baba szempontjából sem mindegy. Meg büszke is vagyok rá, olyan jól néz ki, társaságba büszke vagyok, hogy ilyen jóképű barátom van. Végülis boldog vagyok. Félek attól, ha otthagyom, ilyen jó partit mégegyet nem fogok találni, meg hogy mindig hiányozni fog, hisz annyira kötődök hozzá és nem birnám ki ha nem velem lenne hanem más nővel.
2014. jún. 19. 17:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Na jó, emberek, haza lehet menni, trollkodik ez itt.
2014. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
50%
Drágám , mi értjük , hogy nem akarod kidobni mert jófej (józanon). De gondolkozz! Ha téged megver részegen, miből gondolod , hogy majd a gyerekkel kivételt tesz? Na ez itten a jó kérdés , mi?
2014. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
FAKE!
2014. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Arra vársz, hogy majd terhesen üssön meg vagy esteleg a gyereket bántsa. Azt szokták mondani, hogy a részeg ember mindig igazat mond. Szerintem a cselekedeteinkkel is ez a helyzet.

Ha már meg lesz a gyerek még nehezebben tudod majd elhagyni. Ne legyél sznob, hogy csak a pénz és a külsőség érdekel. Ha vele maradsz azt hiszi, hogy bármit megtehet veled. A szomorú az, hogy igaza is lesz.

2014. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ott hagyni, akkor nem kell, de ne bőgd már el mindenkinek, hogy milyen egy szar alak
2014. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
úgy írsz, mintha csak dísznek kellene magad mellé az a srác, hogy jól mutassatok. és mi lesz, ha a gyereket is megveri majd?
2014. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

omfg istenem de buta vagy te kerdezo, ne is haragudj. sztem az egyik valaszolo 100% ban eltalalta, h ez tarsfuggoseg prostitucioval, ennel talalobban nem is lehetett vna fogalmazni esetleg ki lehetne egesziteni alacsony IQ val...esetleg....csakazt azt nem ertem h akkor 1. miert jajgatsz 2 mit varsz, mi a kerdesed? Vagy csak meg akartad velunk osztani a mindennapjaidat?

Na sztem lassan allj keszenletbe, mert hazajon a baratod lassan es kapod a pofonokat.

Amugy gyerek sajnos egyikotoknek sem valo, ez hatalmas ballepes volt.

Tenyleg nincsenek neked mazohista hajlamaid veletlenul? :O

2014. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, ha ennyire boldog életed van, akkor örülj neki, és ne panaszkodj. komolyan. nem kell magadat áldozatként beállítani. a hozzád hasonló nők baromi unalmasak ezekkel a sztorikkal (nőként mondom). rendszeresen ver téged, de te annyira de annyira szereted, hogy jaj, nem tudod elhagyni, még egy ilyen "partit" nem találsz. remélem a valós életben nem traktálsz senki ezzel az álproblémával.

nem tudom, mennyi önbecsülésed van, hogy ezt eltűröd, hogy mennyit képzelsz magadról, látszólag nem sokat. hiszen nem is hiszed, hogy valaha lesz még ilyen jó partid. tudod, meg is érdemlitek egymást a pároddal...

a babás lépés pedig az egyik legundorítóbb egy nőtől. NEM fog ettől megváltozni, és nincs jogod ezzel magadhoz láncolni senkit. ha egy kicsi felelősség, józan ész, ésatöbbi lenne benned, NEM vállalnál babát egy ilyen emberrel, aki ver téged, mert a gyerekét is fogja, vagy "legjobb" esetben csak eltanulja majd az apjától, és felnőttként ő is ezt csinálja majd.

mai lányok, nők, mégis milyen világban éltek? megszülni egy gyereket, csak azért, hogy (ráadásul egy ilyen tapló majmot) magadhoz köss? és azzal a gyerekkel mi lesz, ham?

ja, hogy csak lesz. mint a párod szép pofija.

gyűlölöm az ilyet teljes szívemből. személyes okom van rá. mondjuk úgy, hogy már most sajnálom szegény gyereketeket (úgyis megcsináljátok, hiába tetted ki ide a kérdést, szinte minden kérdező csak megerősítést vár a saját hülyeségére és makacs, mint az öszvér), mert tudom milyen érzés egy ilyen fantasztikus családba születni, mintegy "ürügyként".

szóval sok boldogságot nektek. remélem, a gyerkőc mielőbb saját útjára lép majd annak idején, és véletlenül sem a ti példátokat követi majd. ha nő lesz, akkor pedig remélhetőleg erősebb lesz az anyjánál, és lesz elég önbecsülése és gerince.

2014. jún. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
És újabb 6 ember, akinek nem esik le, hogy ez FAKE. Szép...
2014. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!