Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap nagyon elkapott a féltékenység s belenéztem ismét a párom telefonjába tudom hogy nem csal meg az bánt hogy sok mindent ide ír ki és nem velem beszéli meg. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap is bele néztem a telefonjába nem találtam semmit de nem is az a lényeg hanem hogy ide írja ki azt ami bántja és nem velem beszéli meg!! Tegnap nagyon elvetettem a sulykot lekódolta a telefonját én meg addig nyomkodtam míg puk kódot nem kért. Nem akar velem beszélni azóta és csak jobban hajtogatja hogy nem érez semmit!!! Este kérdeztem tőle egy hosszú beszélgetés után hogy szeret velem lenni? A válasza igen volt!!!!! Kérdeztem szereted ha ölelgetlek a válasz igen volt arra is hogy szereti ha simogatom az arcát!! A telefont megmentettem megtaláltam a puk kódot kiütöttem de újra lekódolta s hiába kérem nem szedi le!!!! És semmit nem akar mondani annyit mond hogy nem akar velem lenni ....de én megbolondulok érte s nem tudok nélküle élni miatta mellette lettem férfi!!! Hogy oldjam ezt meg??? ...24 éves srác vagyok..
2014. jún. 23. 07:39
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
88%

"de újra lekódolta s hiába kérem nem szedi le!!!!"


Hogy újra kutakodj a telefonjában?! Ugye ezt a kijelentésedet te sem gondoltad komolyan.


Nem tudom, hogy a hölgyemény milyen ember, nem láttam a korábbi kérdést, de az biztos, hogy te is beteg vagy.


Nekem sem kéne olyan ember, aki így megfojt. Egyből menekülök az ilyen kapcsolatokból. Puk kódig bszogattad a telefonját, nyilván rájött, helyrehoztad, majd könyörögsz, hogy mondja el neked a jelszavát, vagy legalábbis oldja fel. Mégis mit vársz?


Nem férfi vagy, hanem egy szánalmas kis pööcs. Lehet, hogy nagyon félreanalizállak, de a leírásból ez egyértelmű.

2014. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
20%

mustafa33, legalább vennéd le a nevedet, mikor mások felett ítélkezel!

Gondolom nem kell megmagyaráznom, hogy miért írom!

2014. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
14%
11-es, te vagy egy szánalmas kis p**a!
2014. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen válaszokkal ilyen %!!! Hasznos a kis program ugye???
2014. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
77%

58% Neked meg mégis mi bajod? Érvelj kérlek.


#11

2014. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
A telefon úgy jön ide hogy telefonon internetezünk! Régebben sajnos nehezen tudtam megnyílni neki s ő is nekem a kommunikációnk is megmaradt akkor a háztartási dolgoknál.. akkoriban neki keresete nem nagyon volt nekem meg nagyon alap 60.000 volt ebből éltünk albérletben és én 3 várossal arrébb dolgozok szóval úti költség is kellett akkor, sajnos ugye nem jártunk sehova beszürkültünk... mióta kicsit rendbe jöttünk anyagilag a kocsit is meg csináltuk egyre többet beszélünk!! Tegnap éjjel is beszéltem vele s nem értem azt mondja nem érez semmit de a múlt héten azt az sms-t kaptam tőle hogy nem tud meglenni nélkülem!!! Tegnap is dolgozott én is de rögtön írt hogy ha hamarabb végzek akkor siessek be hozzá!! Nem értem egyszer ez máskor az ... nem tudja mit akar? Férfi azt úgy értettem hogy nagyon gyerekes voltam mikor össze jöttünk. Sokban változtam miatta főleg mert engem kidobtak otthonról.. meg szégyen vagy sem én nem bánom fiatalabb mint én de 2 éve mikor össze jöttünk én vele vesztetem el s nem szégyenlem!! Tán nagyon elkényeztetnem?? Baj hogy folyton vele vagyok mindig együtt vagyunk???
2014. jún. 23. 08:31
 17/50 anonim ***** válasza:
52%
5-ös honnan tudod hogy pont azt a kérdést írta ki a lány?
2014. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
17%
Igen, az 58%-om valós! Ha érted mire célzok!
2014. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
69%

"Régebben sajnos nehezen tudtam megnyílni neki s ő is nekem a kommunikációnk is megmaradt akkor a háztartási dolgoknál.."


Szóval együtt éltetek és nem beszélgettetek? Ez a kapcsolat halott.

2014. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
28%
Onnan tudja, hogy azt a kérdést is ő írta ki, meg ezt is, meg a sok provokatív választ is ő írja hozzá!!!
2014. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!