Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap nagyon elkapott a féltékenység s belenéztem ismét a párom telefonjába tudom hogy nem csal meg az bánt hogy sok mindent ide ír ki és nem velem beszéli meg. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap is bele néztem a telefonjába nem találtam semmit de nem is az a lényeg hanem hogy ide írja ki azt ami bántja és nem velem beszéli meg!! Tegnap nagyon elvetettem a sulykot lekódolta a telefonját én meg addig nyomkodtam míg puk kódot nem kért. Nem akar velem beszélni azóta és csak jobban hajtogatja hogy nem érez semmit!!! Este kérdeztem tőle egy hosszú beszélgetés után hogy szeret velem lenni? A válasza igen volt!!!!! Kérdeztem szereted ha ölelgetlek a válasz igen volt arra is hogy szereti ha simogatom az arcát!! A telefont megmentettem megtaláltam a puk kódot kiütöttem de újra lekódolta s hiába kérem nem szedi le!!!! És semmit nem akar mondani annyit mond hogy nem akar velem lenni ....de én megbolondulok érte s nem tudok nélküle élni miatta mellette lettem férfi!!! Hogy oldjam ezt meg??? ...24 éves srác vagyok..
2014. jún. 23. 07:39
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
51%

58% Te sem vagy komplett. Valós a feltüntetett értékelésem, nem kamu. Hasznos, értékes válaszokat szoktam adni, nem úgy mint te. (ami egyébként az 58%-ból látszik is...)

Ha érted mire célzok. ;)


Egyébként okosan érveltél, gratulálok...

2014. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
19%
20-as, olyan alantas a kommented, hogy csak magadat minősíted!
2014. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
19%
Akkor mond el 81%-os, hogy mikor lepontoznak egyeseket szinte 0-ra, másnapra akkor is visszamegy a %-uk 80-90% közé, az hogy van? Tudod én csak hobby szinten foglalkozok informatikával, de ez is elég a válaszhoz!
2014. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
40%
Kérdezö, te mit akarsz ettöl a kapcsolattól? Tudod? Mert nekem olyan mintha te magad sem tudnád hogy mit akarsz. Lehet hogy szakítani szeretnél, ezért kutakodsz meg féltékenykedsz. Akkor ha találsz valamit lesz okod szakítani. Komolyan kérdezem hogy te magad tudod mit akarsz?
2014. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
45%
sose nézz bele a másik telefonjába, sok idegeskedést megspórolhatsz magadnak
2014. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
18%
17-es, azt is tudom, hogy TE ki vagy! Miért nézitek ennyire gyereknek a kommentelőket?
2014. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
68%

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor pontoztak nulláig, az pedig nem elég ahhoz, hogy azonnal lejjebb tornázza a százalékomat. Továbbá sokkal többször kapok 100%os értékelést, ami szinten tartja. (És az sem növeli a 81%-os értéket.)


Az informatika sem megy neked, de a matek végképp nem. Okoska.

2014. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim válasza:
64%
Nalunk ilyenek nincsenek.en most is a párom telojarol netezek.es o is szokot az enyémen.nálunk nincs mit tilkolni. :-)
2014. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 58%-os, mégis mi a francért kell szétoffolni a kérdést?
2014. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
28%

De, azonnal lejjebb kellene mennie %-nak okoska, hogy nem megy, annak te is tudod, hogy mi a magyarázata! De nem vagy egyedül. Találkoztam itt olyannal akinek sikerült 98%-ig tolnia!

Nem a válaszaitok a hasznosak, hanem valami más:-)

2014. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!