Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap nagyon elkapott a féltékenység s belenéztem ismét a párom telefonjába tudom hogy nem csal meg az bánt hogy sok mindent ide ír ki és nem velem beszéli meg. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap is bele néztem a telefonjába nem találtam semmit de nem is az a lényeg hanem hogy ide írja ki azt ami bántja és nem velem beszéli meg!! Tegnap nagyon elvetettem a sulykot lekódolta a telefonját én meg addig nyomkodtam míg puk kódot nem kért. Nem akar velem beszélni azóta és csak jobban hajtogatja hogy nem érez semmit!!! Este kérdeztem tőle egy hosszú beszélgetés után hogy szeret velem lenni? A válasza igen volt!!!!! Kérdeztem szereted ha ölelgetlek a válasz igen volt arra is hogy szereti ha simogatom az arcát!! A telefont megmentettem megtaláltam a puk kódot kiütöttem de újra lekódolta s hiába kérem nem szedi le!!!! És semmit nem akar mondani annyit mond hogy nem akar velem lenni ....de én megbolondulok érte s nem tudok nélküle élni miatta mellette lettem férfi!!! Hogy oldjam ezt meg??? ...24 éves srác vagyok..
2014. jún. 23. 07:39
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nálunk sincsen.. régebben ő is megnézte mindig a telefonomat!! A kapcsolattól mit akarok megoldani s azt amit már 3 szor terveztem megkérni a kezét!!!!!!!!
2014. jún. 23. 08:59
 32/50 anonim ***** válasza:
28%
Na itt hagyom a kérdést! Nekem inkább legyen 58%-om, de az valós!
2014. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
66%
#31 Én sem titkolom a telefonom a párom elől, de ha ekkora hisztit csapna, meg puk kódig baszogatja a telefonom, istenbizony én is lekódolnám!
2014. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
26%
58 százalékos, azt hiszem elfelejtetted bevenni a mai piruláidat!!!
2014. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
38%

Tudod,lehet most jött el az ideje hogy hagyd a fenébe!

Úgy néz ki hogy nem szeret,így meg egymás idejét pazaroljátok.

Mellette lettél férfi :) ohh de édes,első komolyabb sexuális kapcsolat.... :) Ne izgulj egy férfi ezt is kitudja heverni!

Én a helyedben megmondanám neki hogy fel is út le is út és nem mondanám meg hogy miért.A lényeg ha megy akkor menjen is akkor úgysem hozzád való,ha viszont kitartóan küzd,hogy melletted akar maradni meg ilyenek akkor meg őrülhetsz hogy visszafogadhatod de szerintem nem fog visszamenni.

2014. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
46%

Kedves többiek! :)

Sajnálom hogy fontosnak tartjátok ebben a virtuális környezetben a százalékokat.Tudjátok nem leszünk többek tőle sehogy.Még több fizetés sem jár érte.Az utcán a csajon nem nyalogatnak meg a százalékom miatt :)

Kapcsoljátok ki egy picit a gépeket és menjetek inkább strandra,parkba ,bringázni,vagy hegyet mászni ! Menjetek élni egy picit! :)

2014. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 mustafa33 ***** válasza:
34%

58%-ossal az a baj, hogy kiír egy kérdést más néven és maga válaszolgat rá önmagának. ha pedig valaki nem úgy válaszol ahogy neki tetszik, az ellen támadásokat intéz.

Másik szokása hogy egy kérdést kiír kétféleképen is, egyszer nőként egyszer férfiként.

Egyébbként tudom, hogy te vagy a roszhírű volt "kokoszak" nevű, a program figyelmeztet ha a te kérdésedet találom.

2014. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
25%

Én? :)

Nem valami rossz programot nézel? :)

Amúgy a kérdéseket még ha kamuból vannak azokat meg is tudom érteni mert hajtja az embereket a kíváncsiság ,de hogy saját magának kommenteljen más fiókról :) Ez kb olyan mikor kutya nyalogatja a sajátját :) De ezt honnan veszitek hogy ezt csinálja? Lehet hogy ide nem csak lelki betegek járnak fel meg trollfóbok hanem még összeesküvése elmélet gyártók is :)

2014. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 mustafa33 ***** válasza:
52%
Mi van 51%? Én 58%-ot írtam, te meg magadra vetted? Vagy az is te vagy és eltévesztetted melyikről írsz éppen? ☺
2014. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
22%
Tudod 51 százalékos régóta járunk már ide és sajnos megtapasztaltuk, hogy mire képesek egyesek :-(
2014. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!