Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Ti mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap estét együtt töltöttük a barátommal. Erre volt egy hívás barátom nem vette fel. Majd utána megint de kinyomta. Utàna láttam hogy sms-t ír. Később elment zuhanyozni én úgy tettem mintha aludnék az asztalon hagyta a telefonját. Nem szoktam belenézni de most úgy gondoltam furcsa volt. Az exe hívta és neki írt sms-t. Azt írta hogy ma este már nem tudnak beszélni és ne haragudjon rá. Majd még egy sms hogy minden rendben lesz hidd el, nagyon fontos vagy nekem. A hívás naplóból kiderült hogy naponta beszélnek többször is. Miért titkolja? Szerintetek mit gondoljak? Alaptalanul nem akarnám megvádolni és nem akarok féltékeny libának tűnni. Ti mit tennétek?
2014. jún. 27. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
Ha csak barátok, akkor nem csinálná a hátad mögött.
2014. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:

Gondolkozz picit......ha csak arról lenne szó, hogy "csak" barátok maradtak, akkor nem a hátad mögött meg éjszaka sms-eznének.......gondolkodj.

Valahogy tereld rá a szót, de ne feltűnően, és próbáld meg kideríteni, hogy milyen gyakori kapcsolatban állnak. A válasza okot fog adni rá, hogy tovább fűzd a beszélgetést....

2014. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:

Az a megalazo rad nezve hogy beleneztel a telefonjaba, nem az hogy elmondod neki...


Vard ki a veget, mast nem tehetsz. Elobb-utobb elhatarozasra jut.

2014. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem barátság. A barátaimmal nem beszélek napi 5x telefonon és nem írom nekik mindig, hogy milyen fontosak. Csak barátság amúgy is nagyon ritka esetben marad fenn kapcsolat után. Az esetek nagy részében legalább az egyik fél még mást is akar. Valószínűleg a pasid őrlődik, hogy visszamenjen-e hozzá, mert ugye csak van még egy nő, aki ragaszkodik hozzá. Nekem ennyi elég lenne, hogy véget vessek a kapcsolatnak.
2014. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:
Ez idegesít engem is hogy titkolja. Jajj eddig azt hittem csak beképzelem de az összes válasz szerint lehet köztük valami. :( annyira megalázó ez
2014. jún. 27. 12:13
 16/71 anonim ***** válasza:

ez a "nagyon fontos vagy nekem", a napi 4-5, sőt éjszakai hívások azért túlmutatnak a barátságon szerintem.


Azt miért ne kérdezhetnéd meg, ki hívta, miért nyomta ki, vagy amikor úgy teszel, mintha aludnál, és amikor elkezd sms-t írni, váratlanul felébredsz...

2014. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy a csaj nem ebben a városban lakik hanem elég messze. Kb. 200km. Így is van okom félni? Jajj annyira nem tudom hogy mit tegyek. Nem aggresszív fajta a barátom csak ez tényleg megalázó és félek hogy alaptalan vádaskodásnak venné.
2014. jún. 27. 12:18
 18/71 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is több van itt, mint barátság... Próbálj puhatolózni, és ha tagad, egyből rákérdezni.

2014. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
Na akkor egyedül ez a 200 km az ok, amiért még nem jöttek össze. Ha a közelben lakna, már rég vele csalna vagy kidobott volna. Ne maradj meg szamárnak, ha nem szeretnéd magad tovább alázni.
2014. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen egy kicsit eltérő vélemény is:

Lehet, hogy barátok maradtak, (erről önmagában még nem kell beszámolnia) és a csajnak valami komoly problémája van: betegség a családban, ő beteg, lelki problémái vannak, stb. A srác nem érez semmit, de nem akarja, hogy féltékeny legyél, és ezért nem mondja, hogy ápolgatja az exe lelkét.

Persze simán lehet, hogy megszívtad, és az exét szereti, de nem árt, ha nem csak negatív dolgokat olvasol itt.

Amúgy meg szerintem az óvatos puhatolózás nem menne. Ha nem hülye, akkor rájön, hogy miért kérdezgetsz az exéről, akármilyen női praktikával is próbálkozol. Szerintem korrektebb lenne elmondani, hogy láttad, és rákérdezni. Viszont akkor azzal kezdd, hogy te nem akarsz a legrosszabb dologra gondolni, csak szeretnéd tudni, hogy mi ez, mert nem jó érzés, hogy titkolózik.

2014. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!