Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Ti mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap estét együtt töltöttük a barátommal. Erre volt egy hívás barátom nem vette fel. Majd utána megint de kinyomta. Utàna láttam hogy sms-t ír. Később elment zuhanyozni én úgy tettem mintha aludnék az asztalon hagyta a telefonját. Nem szoktam belenézni de most úgy gondoltam furcsa volt. Az exe hívta és neki írt sms-t. Azt írta hogy ma este már nem tudnak beszélni és ne haragudjon rá. Majd még egy sms hogy minden rendben lesz hidd el, nagyon fontos vagy nekem. A hívás naplóból kiderült hogy naponta beszélnek többször is. Miért titkolja? Szerintetek mit gondoljak? Alaptalanul nem akarnám megvádolni és nem akarok féltékeny libának tűnni. Ti mit tennétek?
2014. jún. 27. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez szinte mindig így van. Veszekednem kellene nekem is? Egy olyan nő az exe akiért folyamatosan küzdeni kellett. Nem költözött hozzá a csaj. De még csak nem is jött. Az egész kapcsolatuk alatt 3 év a (volt)barátom kocsikázott hozzá. A csaj nem tud főzni sem ezért mindig étterembe kellett vinni. Veszekedett hisztis volt mégis Őt tartja a nagybetűs szerelmének. Azt mondta tudja hogy én sokkal értékesebb vagyok. Bevallotta hogy az elmúlt 1 hónapban 3 szor is találkozott a lánnyal. Képes volt leutazni hozzá. Egyszer nála is aludt de nem volt szex. Csak beszélgettek és sírt hogy elrontották anno. Hát legalább őszinte volt. Fáj. Amikor mindent megteszel valakiért és annak mégis más kell
2014. júl. 2. 09:05
 62/71 anonim ***** válasza:

Ez van, vannak olyan dolgok amiket egyszeruen nem tudsz befolyasolni.


Es most mi lesz, visszamegy a csajhoz?

2014. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
És 8 hónapon át képes volt hazudni, ha nem buktatod le, ki tudja még hány évet vett volna el az életedből. Soha nem értettem az ilyet, hogy hogy képes valaki ennyire önző és gerinctelen lenni egy olyan emberrel, aki mindent megtenne érte. Remélem, hamar átvészeled ezt az egészet.
2014. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem biztos hogy onzo es gerinctelen volt, sot inkabb a forditottja. Megprobalta a kapcsolatot, de az hogy nem mukodik, nem derul ki ket het alatt. Lathatoan akarta hogy mukodjon.


Aztan egyszer csak megjelent ujra az ex, es szep lassan kiderult szamara hogy amiben benne van az nem jo. De ezeket tisztazni, elso korben sajat magaddal, idobe telik.


Szerintem meg elegge tokos gyerek hogy oszinten elmondta mi van.

2014. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

igen, a tökös gyerek azért mondta el, mert nem volt más választása. Ha nem bukott volna le és a kérdező nem vonta volna kérdőre, akkor hónapokig hazudgált volna.


Azért az nagyon durva, hogy 3x is leutazott hozzá 1 hónap alatt. Akkor lett volna tökös, ha az utazgatások ELŐTT, ÖNSZÁNTÁBÓL bevallja, mi a pálya! Egy féreg, szerintem! De majd meglátja, milyen nagyot hibázott, amikor a csaj újra dróton rángatja!


MEG NE BOCSÁJTS NEKI!!!! Sem most, sem később, amikor rájön, hogy mégis csak jobb egy nyugodt, kiegyensúlyozott kapcsolat!!!!

2014. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

"Ha nem bukott volna le és a kérdező nem vonta volna kérdőre, akkor hónapokig hazudgált volna. "


Lehet hogy igy van, lehet hogy nem, ezt mar sohasem tudjuk meg.


"Azért az nagyon durva, hogy 3x is leutazott hozzá 1 hónap alatt. Akkor lett volna tökös, ha az utazgatások ELŐTT, ÖNSZÁNTÁBÓL bevallja, mi a pálya! "


Nem biztos hogy o maga tudta mi a palya. Lehet hogy csak tisztazni akarta a sajat erzeseit. Az a baj hogy gyerekes modon leegyszerusited ezeket a dolgokat, pedig nem lehet. Az emberi erzesek es viszonyok bonyolultak.

2014. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Ha átéltél volna már te is ilyet, hogy akivel együtt vagy, mással találkozgat a hátad mögött, mert épp "nem tudja, mit akar", (amikor a kapcsolat elején is tudhatta, hogy még a másikat szereti, de azért csak belement, hogy ne legyen egyedül, akkor nem így látnád a dolgot. Borzasztóan megalázó. És legalább azt megérdemelné az "átvert" fél, hogy tudjon ezekről a kétes érzelmeiről.
2014. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
Ateltem ilyet, ettol sokkal durvabbat is, es en voltam a "szenvedo fel". Ezert mondom amit mondok.
2014. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
eros vagy!! lesz jobb is es akkor mar orulni fogsz hogy ennek vege lett amikor megtalal az igazi boldogsag:)
2014. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
Mi újság? Hol tart az ügy?
2014. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!