Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Ti mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap estét együtt töltöttük a barátommal. Erre volt egy hívás barátom nem vette fel. Majd utána megint de kinyomta. Utàna láttam hogy sms-t ír. Később elment zuhanyozni én úgy tettem mintha aludnék az asztalon hagyta a telefonját. Nem szoktam belenézni de most úgy gondoltam furcsa volt. Az exe hívta és neki írt sms-t. Azt írta hogy ma este már nem tudnak beszélni és ne haragudjon rá. Majd még egy sms hogy minden rendben lesz hidd el, nagyon fontos vagy nekem. A hívás naplóból kiderült hogy naponta beszélnek többször is. Miért titkolja? Szerintetek mit gondoljak? Alaptalanul nem akarnám megvádolni és nem akarok féltékeny libának tűnni. Ti mit tennétek?
2014. jún. 27. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
Ha csajom, exével naponta többször dumálna, én rögtön vágnám hogy ez azt jelenti, hogy az exe még mindig dugni akarja, de lehet hogy dugja is, ezért foglalkozik a lelkével.
2014. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
Rendben meggyőztetek ma ha hazaért rákérdezek. De nagyon félek.
2014. jún. 27. 12:27
 23/71 anonim ***** válasza:
nincs miert felned. ez a dolog mar nagy valoszinuseggel eldolt.
2014. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
De tényleg ne a "tuti megcsalsz te szemét" hangnemben. Próbáld elhinni, hogy van más (logikus) magyarázat is a dologra, és ne kérdőre vond, hanem mondd el, hogy téged igazából az bántott, hogy te nem tudtál a dologról, és nem az, hogy az exével beszél.
2014. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm a tanácsokat. Nem fogok "rátámadni" remélem csak vaklárma volt és nem akar már az exétől semmit.
2014. jún. 27. 13:09
 26/71 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne nőiesen taktikázva, hanem nyíltan rendezd!


Kb. így:


Belenéztem a telefonodba, mert volt egy olyan érzésem, hogy csaj hívását nem fogadtad. Meg tudod magyarázni azt, hogy miért hívogatod a volt csajodat naponta többször, még esténként is, miért írsz neki ilyen üzeneteket?


Ha tagad kb így. "nincs köztünk semmi, csak szegény most nagyon maga alatt van", akkor mondd neki, hogy azzal nem tesz jót neki, hogy érzelmileg továbbra is magához köti, hívja fel neked az exét, mert kíváncsi vagy rá, hogy ő mit mondd a mostanában történtekről.


Ha meg nem tagad, nem ad magyarázatot, akkor egyértelmű, hogy mi a teendő.


#21

2014. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
jav.: mond
2014. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
ne legyel ennyire naiv kerdezo, de szerintem kimagyarazza magat a pasi ugy is te meg hinni fogsz neki..ne hagyd hogy hulyenek nezzen,az a megalazo nem a teloba lesizes, egy exel nincs mirol temazgatni!!
2014. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
Jó de ha tényleg akar az exétől még valamit akkor miért nem szakít velem és jönnek össze újra? Valszeg az exe is hajlana a dologra mivel kölcsönösen hívogatják egymást.
2014. jún. 27. 13:45
 30/71 anonim ***** válasza:
mert meg nem tudott donteni. most egyeztet az exevel, annak a fuggvenyeben tart teged talonban. Ha az nem jon ossze, te meg mindig jo leszel.
2014. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!