Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Ti mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap estét együtt töltöttük a barátommal. Erre volt egy hívás barátom nem vette fel. Majd utána megint de kinyomta. Utàna láttam hogy sms-t ír. Később elment zuhanyozni én úgy tettem mintha aludnék az asztalon hagyta a telefonját. Nem szoktam belenézni de most úgy gondoltam furcsa volt. Az exe hívta és neki írt sms-t. Azt írta hogy ma este már nem tudnak beszélni és ne haragudjon rá. Majd még egy sms hogy minden rendben lesz hidd el, nagyon fontos vagy nekem. A hívás naplóból kiderült hogy naponta beszélnek többször is. Miért titkolja? Szerintetek mit gondoljak? Alaptalanul nem akarnám megvádolni és nem akarok féltékeny libának tűnni. Ti mit tennétek?
2014. jún. 27. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
aha az exnek szar ,sokat beszelnek,es oda irja hogy fontos neki...santit a dolog legy resen..
2014. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
billeg a sztori erosen. Ket ev utan az exenek nincs senkije hogy elsirja a banatat?
2014. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:

Mit mondtál, hogy kezdted?


Mi lesz most, szemet hunysz?

2014. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
Elég zavart volt. Hamar le akarta zárni a témát. Ha jobban bele gondolok az utóbbi pár hétben csak élünk egymás mellett. Szex sincs 2 hete. Ő mindig fáradt dokat kell dolgoznia. Nem hiszem hogy megcsalt vele mert a lány nem itt lakik. De szerintem nem normális hogy ilyet ír hogy nagyon fontos vagy nekem. Amúgy meg ha arról lenne szó hogy a csajnak van valami problémája akkor felvenné a telefont neki és nem nyomná ki utána meg ilyen sms-t küldene. Nem akatrtam veszekedni még figyelem egy darabig. Nem nyugtatott meg a válaszai.
2014. jún. 28. 09:18
 45/71 A kérdező kommentje:
Mármint felveszi a telefont neki mindig mert ha nem vagyok ott akkor éjszakánként is vele beszél csak előttem nyomja ki és ír neki ilyen nyugtataó szöveget hogy minden rendbe fog jönni nagyon fontos vagy. Nem tudom de nagyon ki borultam csak próbálom tartani magam.
2014. jún. 28. 09:24
 46/71 A kérdező kommentje:
De vajon mi lehet az a probléma amit heteken keresztül kell MINDEN NAP beszélni? És miért épp a volt párját keresi a problémájával? Amit tudok a csajról amit a barátom még az elején mondott hogy azért lett vége mert sokat veszekedtek. Akkor most mi ez a nagy összhang
2014. jún. 28. 09:32
 47/71 anonim ***** válasza:
Sokszor mondják, hogy a kapcsolatoknak jót tesz a távolság, szerintem ne hagyd annyiban a dolgot, ha nem hagyja az exét, akkor kérdezz rá megint. Engem is zavarna.
2014. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

Szerintem minden világos! Fellángoltak a régi érzelmek köztük, és a pasidat most ez tölti ki lelkileg. Egész nap vele van elfoglalva gondolatban, amire csak rátesz a napi 4-5 hívás, SMS-ek. Nem akar veled szexelni, mert gondolatban a másik csajjal van tele a lelke, szíve, így téged nem kíván.


Te egy nagyon jó gondolkodású, kedves, szeretetre méltó lány vagy! Ha elfogadod a tanácsom, kipenderíted ezt a fickót, menjen töltöttkáposztát melegíteni 200 km-re, de ne alázzon tovább téged azzal, hogy csak testben van melletted (nem veled, melletted), de a szíve 200 km-re.


Megérdemled, hogy találj egy normális, rendes srácot, aki CSAK TÉGED szeret!!!!


Nagyon drukkolok neked!!!


(most valószínűleg az fog történni, hogy még óvatosabb lesz, még nagyobb suttyomban csinálja majd a dolgait, kitörli a híváslistát, az SMS-eket..... szóval szerintem nem figyelned kell most, hanem kinyitni neki az ajtót!)

2014. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
utolso en is hasonlot akartam irni,nem megy a szex mert tele van a csajjal,kerdezo draga az is.lehet hogy facebook-on talaltak ujra egymasra.. es a nyugodjon meg minden rendben lesz meg miattad irja..nyugtatja szerintem mert a csajt zavarja hogy ott vagy neki ne hagyd magad de biztos hogy rohadttul ovatos lesz mostmar...
2014. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg a csajnak is rosszul eshet hogy rányomja a telefont ezért nyugtatja. Ebből is gondolom hogy nem valami óriási probléma miatt brszélgetnek mert akkor felvenné és nekem is meg tudná magyarázni. Megértő típus vagyok nem tiltanám el az exétől. De ez így nem kerek nekem.
2014. jún. 29. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!