Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Ti mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap estét együtt töltöttük a barátommal. Erre volt egy hívás barátom nem vette fel. Majd utána megint de kinyomta. Utàna láttam hogy sms-t ír. Később elment zuhanyozni én úgy tettem mintha aludnék az asztalon hagyta a telefonját. Nem szoktam belenézni de most úgy gondoltam furcsa volt. Az exe hívta és neki írt sms-t. Azt írta hogy ma este már nem tudnak beszélni és ne haragudjon rá. Majd még egy sms hogy minden rendben lesz hidd el, nagyon fontos vagy nekem. A hívás naplóból kiderült hogy naponta beszélnek többször is. Miért titkolja? Szerintetek mit gondoljak? Alaptalanul nem akarnám megvádolni és nem akarok féltékeny libának tűnni. Ti mit tennétek?
2014. jún. 27. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:

Azért, mert két vasat tart a tűzben, ez így neki jó. Valószínűleg téged is szeret, meg te ott vagy neki mindig, szex is van, gondolom, kedves, odaadó, gondoskodó barátnő vagy.

De valami még mindig odaköti a régi csajhoz is, lehet, pont a régi csaj maga, azaz nem akar leszállni róla, zsarolja, női praktikákat vet be nála, izgatja.... de hát ő meg 200 km-re van, azaz nehezen kivitelezhető így vele bármi... de izgalmas!


Az, hogy napi 4-5 hívás van, az azt jelenti, lelkileg nem független tőle. Mert hát ez nem egy olyan megcsalás, hogy összetalálkozta, szexeltek egyet a régi szép idők emlékére, aztán megy mindenki tovább.... napi 4-5 hívásnál már komoly lelki kötelék van.


Nem irigyellek, borzasztó rossz lehet most neked! A pasit se irigylem a ma este miatt, most még gyanútlanul éli világát, aztán este borul a bili.


Légy higgadt és tárgyilagos, próbálj meg nem sírni, nem veszekedni (majd sírsz, ha elment). Ne érezze, hogy összeomlottál, legyen tartásod!!!! És kérlek!!! Ne légy naiv, ne tudjon pár szép szóval meggyőzni!!!!


Mellesleg elég balfék a barátod, már bocsánat, ha benne hagyja az sms-eket a telefonban, és a híváslistát sem törli.... de így legalább kiderült, aminek ki kellett derülnie.


Neten, FB-on is tartják a kapcsolatot?


Amúgy hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt? A másik csajjak mennyi ideig volt együtt és mikor szakítottak?

És mi vezetett szakításhoz?

2014. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:

AZ utolsó kettő tuti női válasz volt. :)


Férfiszemmel, racionálisan:

Volt csajától szexet akar és téged is meg akar tartani. Ez pedig csak úgy kivitelezhető, ha volt csaját folyamatosan hülyíti ígéretekkel (telefonok, smsek, mely inkább befektetett munka, mint szórakozás), előtted meg ezt titkolja. A kétcsajos másik felállásnak (volt csajához visszamegy, téged továbbra is ápolgat) tudja, hogy nincs esélye.


Másik két esetben (egyikőtöket akarná csak), simán tiszta vizet önthetne a pohárba.

2014. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:

kikerem magamnak :)


38F


tapasztalatbol mondom hogy az ilyen dolgokbol SOHA nem sul ki semmi jo.

2014. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Mi 8 hónapja vagyunk együtt. Az exével 2 éve szakítottak. 3 évet voltak együtt. Én 29 éves vagyok a párom 32 a volt csaja 28.
2014. jún. 27. 14:42
 35/71 A kérdező kommentje:
Miért akarna szexet tőle amikor elég messze van. Körülményes lenne a találkákat összehozni. Ha csak szexet akar minek hívogatja naponta 5ször? Ez lett volna a racionális válasz? Ez csak egy sablon válasz hogy minden pasi minden esetben csak szexet akarhat.
2014. jún. 27. 14:45
 36/71 anonim ***** válasza:

Köszönöm, akkor nem vagytok már forró fejű kamaszok.


Szerintem lelki kötődés van még mindig köztük, ami adott esetben rosszabb, mintha csak szexet akarna :-(


Megírod majd, hogy zajlott az este?

2014. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
Oké, ahogy gondolod, nem vitatkozom. :)
2014. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
Megírom majd mi lett. Félek de még mindig bízom abban hogy alaptalanul :(
2014. jún. 27. 14:56
 39/71 anonim ***** válasza:
na??
2014. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott terelt. Azt mondta hogy szoktak beszélgetni igen de nincs jelentősége. De mondom minden nap? Azt mondja csak mostanában mert gondjai voltak a csajnak. Megkérdeztem miért titkolta. Erre nem tudott hirtelen válaszolni azt mondja nem titkolta csak nem akart felzaklatni hogy az exével beszélget.
2014. jún. 27. 20:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!