Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha az ember fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az ember fia (28) szerelmes egy nőbe évek óta, aki párkapcsolatban él évek óta? Elakadás. De mégis, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mást keresni nem akarok, nem fogok.
2014. júl. 21. 01:28
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
"Még 30 évesen se"... Teljesen mindegy, hogy 20, 25, 30 vagy 65 éves az ember, határozottan az a véleményem, hogy ez a kérdés nem korfüggő!
2016. máj. 16. 16:06
 42/60 A kérdező kommentje:
Hááát, én nagyon-nagyon távol vagyok attól, hogy ezen nevetni tudjak.. :)
2016. máj. 16. 16:19
 43/60 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván azért, mert a továbblépés távolabb áll tőled, mint a vágyakozás. :)
2016. máj. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
33%
Na ès mi van a csaj èrzelmeivel? Viszonozza? Mert ha igen akkor nem neked hanem neki kellene lèpnie...Nem gondolod?
2016. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Írtam neki még régebben (randira hívtam), de nem válaszolt a levelemre.
2016. jún. 24. 02:25
 46/60 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy túlságosan makacs vagy, csak azért se akarod, hogy ez a helyzet változzon, inkább szenvedsz éveken át és pazarlod az idődet, mintsem változtatnál a gondolkodásodon.

Elárulok valamit, nincs olyan, hogy egy igazi létezik valaki számára, több olyan nő van, aki lehetne számodra az igazi, ha adnál esélyt másoknak.

Tudom miről beszélek, voltam ilyen helyzetben, szerelmes lettem, neki viszont volt barátnője,és annyival volt a más a mi helyzetünk, hogy a srácnak én is tetszettem,ráadásul mindennap találkoztunk (munkatársam a mai napig), de akkor sem léptem, nem akartam egy kapcsolatot szétbarmolni. És a mai napig nem bánnom, jó darabig szenvedtem, de megérte, mert nekik azóta van gyerekük, én pedig megtaláltam azt az embert, akivel sokkal több mindenben egyezünk.

Azt meg személy szerint idiótaságnak tartom, hogy szerelemben csak a szívre kell hallgatni, a szívedre és az eszedre egyaránt hallgatni kell, ha a kettő egy hullámhosszon van, milliószor egyszerűbb minden. Ha egy kicsit is reális oldalról közelítenéd meg a dolgot, belátnád, hogy ő bizony nem akar tőled semmit, nem lesz köztetek semmi, és ha tényleg ennyire szereted, akkor hagyod, hogy boldog legyen.

Csak akarni kell! Nem lesz egyszerű, de még mindig jobb, mint várni, hogy egyszer minden megoldódik.


24/n

2016. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
54%
Na, miért emelted ki a kérdést? Történt valami változás? Vagy milyen választ vársz még? Megpróbáltad, nem sikerült.
2017. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
A helyzet továbbra is ugyanaz. Én is változatlanul látok, érzek mindent. Persze semmi nem változik. Talán azért emeltem ki, mert hátha ír valaki valami olyan tanácsot,ötletet, valamit, ami segít megoldanom a helyzetet. Tanácstalan vagyok. Más nőt nem akarok, nem kell. De ez így egy teljesen reményvesztett, saját magamat szépen-lassan kimerítő, felőrlő helyzet. Beletörődni valamibe, amibe nem tudok. Az élet tényleg kegyetlen.
2017. febr. 1. 11:48
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Nekem is van egy ilyen "udvarlóm", lassan négy éve.

Törzsvendég a munkahelyemen (kifőzde), és először ott, majd facebookon udvarolgatott.

Kedvesen elutasítottam, de nem nagyon érti.

Pár hónapja küldtem el a búsba (úgy fél évente randit kér).

Én közben megszültem a második gyerkőcöt, vele vagyok itthon.

És rá kellett jönnöm, hogy mennyire nem tisztel a fickó.

Egyszerűen nem tart önálló, döntésképes embernek, aki tudja, akar-e a másiktól valamit.

Ezen pedig kiakadtam.

2017. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 Krukutyán Levente ***** válasza:
Lépj tovább, ez a vonat elment rég barátom. Az egyedüli dolog ami gátat szab a boldogságodnak az a saját makacsságod.
2017. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!