Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha az ember fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az ember fia (28) szerelmes egy nőbe évek óta, aki párkapcsolatban él évek óta? Elakadás. De mégis, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mást keresni nem akarok, nem fogok.
2014. júl. 21. 01:28
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt igy folytatod tovabb, valoban boldogtalan leszel.

En is halalosan szerelmes voltam egy sracba tobb, mint 3 evig. Utolag banom, mert nem ert meg ennyi felesleges varakozast. Tovabb leptem, es lett parkapcsolatom ra nem sokkal.

Amugy mrgkerdezhetem mi az ami annyira megfogott ebben a noben, hogy keptelen vagy elengedni?

2015. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
sikerült ? ha még mindig érdekel, én neked drukkolok :)
2016. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkolást, nem sikerült. De évek múltán is ugyanúgy érdekel. Nem hagy alább bennem ez egy cseppet sem.


Azóta kiderült h gyereke született, össze nem házasodtak.


Hogy mi fogott meg benne? Hát szerintem ő a leggyönyörűbb nő akit valaha láttam, és minden más téren is nagyon rendben van. De nagyon nehéz erre a kérdésre pontosan válaszolni.


Elég szar így élni, de ezt a lemezt nem érdemes felrakni, mert ez önsajnálat, csak lefele visz. Az biztos, hogy elég rendesen alázatra tanít engem az élet már jó sok éve. Nem tudom mi lesz a történet vége így. Szerintetek?


Ha a szívemre hallgatok, engem más nő ma sem érdekel. (És az nem igaz rám, hogy ez valamilyen tudatalatti félelem nálam, hogy biztos nem merek ismerkedni amúgy, és ezért ragaszkodom hozzá - valaki korábban ezt írta.) Minden nagy bölcs azt mondja, a szívre kell hallgatni, az nem hazudik soha.

2016. márc. 20. 22:45
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, szoktatok ezzel a nővel találkozni? Vagy csak közös ismerősöktől, látásból, innen-onnan vannak az infóid?

Mert ha nem szoktatok találkozni... Nos, az emberek változnak. A kérdésed is régi, és már akkor is évekről beszéltél. Könnyen lehet, hogy ő már rég nem az a nő, akibe egyszer beleszerettél.

2016. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
4-5 havonta szoktam azért látni valahol.. Nem érzem ezt az emberek változnak szempontot érvényesnek itt az én esetemben.
2016. máj. 2. 00:43
 36/60 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el mielőbb.

szintén zenész vagyok

2016. máj. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a nőbe szerettél bele, hanem a nő látványába.

ha 4-5 havonta látod, néha, az elég kevés a szerelemhez.

2016. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

Mostanában látom már csak 4-5 havonta.


Igen, valóban gyönyörű. De egyáltalán nem csak ennyit tudok róla, hogy szép.. :)


Szerintem bőőven elég úgy rendesen szerelembe esni.

2016. máj. 2. 13:00
 39/60 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem menj el pszichológushoz,ha ennyire nem tudod túltenni magadat,még 30 évesen sem.
2016. máj. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is volt ilyen, akkor 22 éves voltam. Most 35, és sajnálok minden percet, amit elvesztegettem arra a nőre. Nekem 3 év volt az életemből.

Azóta volt rengeteg kapcsolatom, és rengeteg nőm. Megtaláltam a nekem valót, és egy percet se gondolok már rá. Csak nevetek rajta.

A vicc az, hogy neki akkor egy lánya volt, aztán lett 2 másik gyereke. Évekkel később beszéltünk, de csak nevettem a dolgon.

2016. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!