Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha az ember fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az ember fia (28) szerelmes egy nőbe évek óta, aki párkapcsolatban él évek óta? Elakadás. De mégis, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mást keresni nem akarok, nem fogok.
2014. júl. 21. 01:28
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

49-es: én nem zaklatom - tudom, hogy csak rontanék vele az így is reménytelenül, kilátástalanul szar helyzetemen. Írtam neki, és válaszra sem méltatott. Ennyi.

Bennem a sértettség csak nő-nő. Az éveim meg múlnak.

2017. febr. 1. 12:53
 52/60 A kérdező kommentje:

Én ezt nem makacsságnak érzem. Hanem én őt szeretem, és a többi nő egyszerűen nem érdekel, nem kell. Ő kell.


Amúgy ne valami másokat zaklató félkreténnek képzeljetek el, egy teljesen rendben lévő, normális, komoly ember vagyok. De talán a válaszaimból ez lejön.

2017. febr. 1. 13:08
 53/60 Krukutyán Levente ***** válasza:

Ez a szerelem. Szürke, érdektelennek tűnik mindenki más. Ha elmúlna nem is értenéd magad vissza gondolva, hogy mi fogott meg benne így, de amíg benne van az ember képtelen sokszor racionálisan látni a dolgokat. Hidd el, ha elengednéd idővel újra észrevennéd a többi nőt is. Igazából más opciód amúgy sincs.


Mondjuk már akkor le kellet volna róla mondani, amikor rájöttél, hogy van barátja. Pláne akkor, mikor megtudtad, hogy gyereke is van. A "mi lett volna ha.." dolgon se kell agyalni, te írtál rá. Nem jött be, lépj tovább. Tapasztalatból mondom, hogy el lehet felejteni bármekkora szerelmet, csak fejben el kell dönteni ezt először.


Reménytelen sóvárgás vagy tovább lépés? Döntsd el te melyiket akarod.

2017. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
De hogy lehetsz szerelmes egy olyan nőbe, akivel nem is beszéltél soha?
2017. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

Írod hogy: "Tapasztalatból mondom, hogy el lehet felejteni bármekkora szerelmet, csak fejben el kell dönteni ezt először."


Ezt a gyakorlatban hogy? Tegyük fel elhatározom fejben, hogy továbblépek, keresek más nőt, találok, vele vagyok. Csak én közben még a régit szeretem, és ő tetszene jobban, nem az új. Magyarán kihasználnám az újat, ha belém szeretne, akkor még az érzéseivel is visszaélnék szemét módon, csak hogy a fájdalmamról megfeledkezzek ideig-óriáig?

2017. febr. 1. 14:28
 56/60 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

Ne, addig ne keress mást míg ezt a nőt le nem zártad magadba.


Tudatosuljon benned, hogy ez halott ügy. Ne gondolj rá, ne nézegesd a képeit, ne kövesd facen stb és ne dédelgess hiú reményeket. Nincs ilyen, hogy : mi van, ha szétmennek? mi van ha.. stb. Ő mást szeret, gyereke van tőle. Nincs közös jövőtök, nem is lesz. Ezt tudatosítsd magadba, kezeld tényként. Vedd úgy, hogy ő már nem létezik. Ja és az se árt, ha lefoglalod magad valamivel, amit élvezettel csinálsz (sport vagy bármi). Meglepően hamar el fog múlni az érzés jó eséllyel.

2017. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Majd ha ismerkednél sok nővel, akkor elfelejtenéd. Majd ha több nő iránt éreztél volna fellángolást, amit te szerelemnek nevezel, akkor tovább tudnál lépni könnyedén. Földhöz ragadt vagy.
2017. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%
képzeld el kakilás közben.
2017. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Sajat magad allitasz korlatokat magadnak nehogy valiban bildog tudj lenni. Ugy nez ki neked jobban bejön egy ködkép adta boldogsag mint egy kezzel foghato.
2020. márc. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést olvasva, és hogy újra kiemelted, abból következtetek, hogy 6+4 év, azaz 10 éve a nő után koslatsz. Hasonló cipőben járok, mint Te, csak Én fiatalabb vagyok, és "csak" 5 éve szenvedek, epekedek a csaj után.
2020. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!