Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha az ember fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az ember fia (28) szerelmes egy nőbe évek óta, aki párkapcsolatban él évek óta? Elakadás. De mégis, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mást keresni nem akarok, nem fogok.
2014. júl. 21. 01:28
1 2 3 4 5 6
 21/60 mbalage válasza:

Határozottan leírtad, hogy meg sem akarsz próbálni más megoldást keresni, de a kérdést mégis feltetted itt. Talán idegenek jóváhagyására vársz?


Tény, hogy az érzéseidet tovább elnyomni legalább akkora hiba lenne, mint amekkora bűn elszeretni más ember nőjét. Tehát szerintem nincs más lehetőség, mint a nő elé tárni az egészet, és megpróbálni az ő érzései ismeretében feldolgozni a helyzetet. Minél hamarabb, annál jobb, a négy év így is túl sok volt. Ha ezt megléped, azzal önmagában még nem csalsz, és nem csalatsz meg senkit. A folytatást viszont alaposan át kell gondolnod majd.


A veréstől/kórháztól én sem félnék. Amitől igen, az az elszalasztott alkalom, illetve az elkövetett bűn. Embere válogatja, hogy ki melyiket tartaná fontosabbnak öregkorában a kettő közül, viszont a fenti megoldás az egyetlen lehetőség, amivel mindkettőt elkerülheted.

2014. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Próbálj vele kapcsolatot létrehozni, ugyis valszeg rossz vége lesz és akkor le van tudva, egy gonddal kevesebb
2014. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Írtam neki, randira hívtam, de nem válaszol, most már 3 hete. De engem más nő tényleg nem érdekel, senki. Akkor most az lesz, hogy innentől maradék évtizedeimben magányos maradok, és barátkozzak meg a gondolattal hogy agglegény leszek? Szép kilátások. Így semmi értelme az életnek. Negatív, gúnyolódó kommenteket nem kérek, nem fogok rájuk reagálni.
2014. aug. 24. 02:39
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez egyértelmű, nem akar veled találkozni, és a kapcsolatát sem akarja felrúgni.

Azt javaslom olvasd vissza Nagyon gyakori válaszait, főleg a leghosszabbat, és kezdj el aszerint gondolkodni :)

Teljesen igaza van, idealizált kép van már-már abnormálisan beleégve az agyadba ezzel a nővel kapcsolatban, ami nem jó neked. Mert elmegy melletted egy csomó kedves-aranyos-szép nő, aki örömmel lenne a barátnőd :)


Hajrá, ne félj, mert én ilyesmi tudatalatti szándékot is sejtek, hogy e mögé a reménytelen szerelem mögé el tudsz bújni, hogy ne kelljen ismerkedni.

2014. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Nincs bennem félelem az ismerkedéstől, ez nem menekvés.. Közöny és érdektelenség van bennem a többi nő felé. ( Maximum a testük kellene, a szex érdekelne velük, de ez kihasználás lenne a részemről.) Mert én ezt az egy nőt látom különösen szépnek. Az is. Asszem, ez a szerelem, egy kín az egész, hurrá.
2014. szept. 9. 16:54
 26/60 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem probald meg:-)))En hazas vagyok es ha a pasi akivel kolcsonosen tetszunk egymasnak elhivna randira, en rohannek hozza halal boldogan:-)))A hazassag csak egy allapot:-))))Szoval hajra:-))))
2014. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Nem házas. Lassan eltelt újabb fél év, de az érzéseim változatlanok. Én őt szeretem. A többi nő egyszerűen közömbös nekem. Szabad ilyenkor a szívemre hallgatni? Azt mondják, hogy az embernek a szívére kell hallgatnia, akkor lesz boldog. De akkor én így fogom tengetni hátralevő életem, egyedül és boldogtalanul? Megalkudni és félmegoldást keresni nem fogok, az szent.
2015. jan. 8. 09:24
 28/60 anonim ***** válasza:
74%

Valahogy resetelni kellene az agyad azon részét, ahová be van égve a nő. Kérheted akár szakember segítségét is, vagy ahogyan te írtad, érd be félmegoldásokkal. Ismerkedj nőkkel, aztán hátha valamelyik felülírja ezt a másikat.

Nem teszel ezzel az álomkép-hajszolással jót magadnak, ezt te is látod, akkor miért nem dolgozol tudatosan az elűzésén? 28 évesen ennél sokkal okosabbnak kellene lenned, minthogy hagyod magad 4 évig megbénítani érzelmek által. Bennem is hagyott mély nyomot olyan nő, aki sohasem lehetett az enyém, de biztos vagyok benne, hogy találkozom még olyannal, akiért legalább annyira odaleszek, mint érte voltam.

2015. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
39%
Ha ennyire erőszakos vagy,akkor remélem a lány elküld a fenébe! Nagyon nehéz eset vagy,barátom! :)
2015. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer írtam neki. Mi ebben az erőszakosság a részemről? Semmi. Ebben egészen biztosan tévedsz.
2015. ápr. 3. 19:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!