Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kiakadva apu? Hogyan fogadtassam el vele a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, szóval 5 évvel idősebb, mint én, és apukám ellenzi a kapcsolatunkat.

Felszínes megítélés alapján elítéli őt, és tiltani akar tőle. Az a baja, hogy izmos és motorozik, és, hogy nem jár egyetemre. Pedig nagyon okos, arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés odabújni hozzá, biztonságban érzem magam, és szinte beleremegek a gyönyörbe, amikor a derekát átkarolva száguldunk együtt.

Igazán vigyáz rám... ^^


Egyszer apukámmal nagyon összevesztünk, meg is pofozott, mire elmentem itthonról, de persze akkor is a kis drágám hozott haza épségben, és apa meg sem köszönte neki. :/


Amikor megtudta, hogy lefeküdtünk, meg akarta verni a barátomat... Szinte már szégyenkezem miatta.


Mit tegyek?


2014. aug. 1. 01:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
93%
Na jó azért túlzásokba sem kell esni, #23...
2014. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:

Egyébként ő mostanság töltötte be a 20-at, én meg október végén már 16 leszek. :)) Csak, hogy pontosan legyen meghatározva a korunk.

Teljesen jól megértjük egymást, van rengeteg közös téma (pl. mindketten szeretünk olvasni és hasonló az ízlésünk), és nagyon sokat tanultam tőle, nagyon művelt és talpraesett. Forr a vérem a méregtől, amiért apu nem hajlandó megismerni, mert tudom, hogy ha megismerné, kedvelné nagyon is!


Beleokoskodni meg nem kéne a dologba, nem kellene kitalálni, hogy megcsal, mert totál alaptalan, szimpla szemétség, és a kérdésemhez még köze sincs!!!

Nem a szex volt az első, ilyet sehol sem írtam...

Ha kérhetném, ne írj több választ, mert nem segítesz, és nem érdekel, amit írsz!

2014. aug. 1. 01:53
 23/75 anonim ***** válasza:
12%
A motorosokat, motorokat csak azok szidják, aki nem ültek még motoron. Viszont, édesapád szerintem úgy van vele, hogy egy 15 éves lánynak még idős egy 20 éves fiú. Ami igaz... 2-3 év múlva már nem lesz sok, de Te még nagyon gyerek vagy.
2014. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy pusztán számok alapján jelenleg soknak tűnik ez, de ez nem változtat azon, hogy szeretjük egymást. Ezt nem lehet csak úgy eltüntetni!

Ki tudja, lehet, hogy együtt leszünk 2-3 év múlva is, és akkor már senki nem fogja felvonni a szemöldökét a korkülönbségünk hallatán.

Sőt, az is lehet, hogy örökre együtt leszünk, ezt senki nem tudhatja előre!


Olyat meg nem írtam apura, hogy bunkó ogre. Jól esik, hogy félt, de itt már többről van szó! Vakon elítéli a barátomat ahelyett, hogy megismerné őt... Ez az, amin változtatni szeretnék, mert rosszul esik, nem pedig az, hogy félt!

2014. aug. 1. 02:00
 25/75 anonim ***** válasza:
91%

#27


A motorosokat én sem bírom, de a többi rész egy baromság volt. Különben sem hal meg az összes motoros vagy bénul le, ennyi erővel ne menjen ki a lány a házból se mert elütik és lebénul. :D


De a szülő dolga nem megszabni a gyerekének minden egyes dolgot, kivel barátkozhat, kivel járhat, szexelhet stb. Az ilyen rendeljen magának szolgát Afrikából aztán azt utasítgassa mit lehet és mit nem. 15 éves gyereket már nem kell korlátozni.

2014. aug. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
96%

'Majd én eldöntöm, mikor hova mennyit írok, nem egy csitri mondja meg. '


pedig jóval értelmesebben nyilatkozik nálad 15 éves létére, te korcs idióta!


kérdező, neked meg azt tanácsolom, hogy kompromisszumként ne ülj többet motorra. ha ezután sem békél meg apád, akkor xard le. már ha tényleg normális és kedves a barátod. de ninc sokunk azt feltételezni, hogy ne lenne az. :)

2014. aug. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Szamóca, ez egy jó ötlet! Már a barátomnak is eszébe jutott ez, de ellenkeztem, mert szeretek motorozni. De most rájöttem, hogy talán ez mégis segíthet a dolgon, szóval ha ebbe kerül a dolog, akkor lemondok a motorozásról pár évre...
2014. aug. 1. 02:08
 28/75 anonim ***** válasza:
Csinálj motoros jogsit, legegyszerűbb.
2014. aug. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
93%

Korodhoz képest nagyon értelmesen fogalmazol ami manapság ritka.

Igazából semmit nem tehetsz, mindösszesen annyit, hogy nem állsz le apáddal veszekedni hanem ráhagyod és csendben meghallgatod.


Apád lehet, hogy jó ember de értelmi szintje egy 10 éveshez áll közel.

Ha felnőtt értelmes ember lenne akkor tudná, hogy tiltással csak azt váltja ki, hogy eltávolodtok egymástól és te még közelebb kerülsz a barátodhoz.

Bele kell törődnie akár milyen nehéz is.

2014. aug. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor apu ugyanilyen ideges maradna... A motorozásról való lemondás pedig egy gesztus lenne felé.


Tényleg eltaszít magától, pedig szeretem őt. Anyukám elfogadja a barátomat, szóval apa tőle is távolodik, mivel folyamatosan veszekednek... :(

2014. aug. 1. 02:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!