Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kiakadva apu? Hogyan fogadtassam el vele a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, szóval 5 évvel idősebb, mint én, és apukám ellenzi a kapcsolatunkat.

Felszínes megítélés alapján elítéli őt, és tiltani akar tőle. Az a baja, hogy izmos és motorozik, és, hogy nem jár egyetemre. Pedig nagyon okos, arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés odabújni hozzá, biztonságban érzem magam, és szinte beleremegek a gyönyörbe, amikor a derekát átkarolva száguldunk együtt.

Igazán vigyáz rám... ^^


Egyszer apukámmal nagyon összevesztünk, meg is pofozott, mire elmentem itthonról, de persze akkor is a kis drágám hozott haza épségben, és apa meg sem köszönte neki. :/


Amikor megtudta, hogy lefeküdtünk, meg akarta verni a barátomat... Szinte már szégyenkezem miatta.


Mit tegyek?


2014. aug. 1. 01:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
100%
A te apukád John Mcclain? :DD
2014. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:

Nem veszi figyelmen kívül a szabályokat. 14 éves kora óta motorozik, és eddig csak egyszer esett el, és az sem az ő hibája volt!

Aljas egy dolog rossz embernek nyilvánítani azért, mert motorral közlekedik.....

2014. aug. 1. 01:23
 13/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, nem én vagyok az apja ;-)
2014. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
100%
baaazd :D akkor valszeg nem lesz agyonverve a kiscsávó, mindenki megnyugodhat :D
2014. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
83%

amúgy ez tényleg eegy olyan kérdés amiben ne tudunk jó tanácsot adni. nem tudjk milyen a kiscsávó.

az egy dolog h most egy hótszerelmes tinilány milyennek írja le.

attól még lehet h full drogos feje van, vagy a fene tudja.

2014. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét felet megértem. Te is próbáld őt is megérteni
2014. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt nem konkrétan a motorozással van a gond hanem a koroddal. 15 évesen ez abszolút érthető, hogy félt téged mivel a kicsi kislánya vagy. Ha pl. 18 lennél szerintem másként gondolkodna. Valahogy megkéne békéltetni ezt, az érzelmeket nem lehet irányítani.
2014. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az ilyen buta embereknek járna maflás!

Először is, jogom van szeretkezni, nekem ezt senki sem tilthatja meg.

Másodszor pedig attól senki sem lesz lotyó, hogy a szerelmével szexel párkapcsolat keretein belül.

Tudom, hogy ritka az olyan, hogy valaki az első párjával élje le az életét, de ennek ellenére, én erre törekszem, mert nagyon szeretjük egymást. Az a lotyó, aki érzelmek nélkül szexel össze-vissza, meg iszákosan odaadja magát mindenféle jött-ment alaknak.

Kikérem magamnak azt, hogy "MAGÁRA HÚZ", szeretkezni szoktunk!

Apu nem mondhatja meg, hogy kibe lehetek szerelmes és kibe nem, mivel még én magam sem tudom irányítani.

Ráadásul a barátom egy igazi jófiú, tisztességes, kedves, csak vagány a stílusa néhány dologban.... de sosem ártana nekem!

2014. aug. 1. 01:40
 19/75 anonim ***** válasza:
100%

Így van, kérdező, igazad van.


Az van, hogy apukád még mindig szerelmes beléd.

2014. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megfelelő keretek között egy 15 és egy 20 éves között is működhet a kapcsolat. Bár ha belegondolunk manapság 20-25 év körkülönbség van akkor ez semmi ahhoz képest.
2014. aug. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!