Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kiakadva apu? Hogyan fogadtassam el vele a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, szóval 5 évvel idősebb, mint én, és apukám ellenzi a kapcsolatunkat.

Felszínes megítélés alapján elítéli őt, és tiltani akar tőle. Az a baja, hogy izmos és motorozik, és, hogy nem jár egyetemre. Pedig nagyon okos, arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés odabújni hozzá, biztonságban érzem magam, és szinte beleremegek a gyönyörbe, amikor a derekát átkarolva száguldunk együtt.

Igazán vigyáz rám... ^^


Egyszer apukámmal nagyon összevesztünk, meg is pofozott, mire elmentem itthonról, de persze akkor is a kis drágám hozott haza épségben, és apa meg sem köszönte neki. :/


Amikor megtudta, hogy lefeküdtünk, meg akarta verni a barátomat... Szinte már szégyenkezem miatta.


Mit tegyek?


2014. aug. 1. 01:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
58%
Jaaaa! Akkor továbbra is: hajrá!!! :) én mindenképpen támogatom a terved..ha igazán akarod, szívből, akkor sikerülni fog. Most elteszem.magam aludni, ha gondolod írj privit. Szia!
2014. aug. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
Írok. :) Jó éjszakát!
2014. aug. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
91%

'aki hülye, annak a szemébe kell mondani, különben csak a bolondériája kap megerősítést.'


pontosan! ezért raktunk helyre téged... :D nem azért, mert büdös lenne a munka.

2014. aug. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze babám, helyrerakott egy rakás unatkozó kamasz:DD idézlek: idióta, hölgy, orrom alá szarsz. Kissé ambivalens vagy, nem?:D

Egy falka nem csinál nyarat, és amíg nincs önálló gondolat, csak a mocskos száj, az nem elég, hogy kitűnj a tömegből.

Na nyomj egy nullát gyorsan, mielőtt bealszom a következő semmitmondó válaszodon.:D

2014. aug. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
83%

te kezdted az undorító beszédet... meg te bizonyítottad, hogy sötét vagy és bunkó. össze-vissza ítélkezel, magadnak ellentmondasz vagy 100x, agresszív vagy és még sorolhatnám.


nem vagyok kamasz. idős és érett sem vagyok ugyan, de elég sok dolgot megéltem már, az tény, szóval ha valamiről van véleményem, azt nem a semmiből veszem.


és igen, még mindig szívesen az orrod alá piszkítanék. :D bár már lehet, hogy meg is tettem, ki tudja :P

2014. aug. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
0%

Ez neked gyors volt?:D

Látod, ha lenne eszed, ami még most sem tűnik valószínűnek, beidéznél, vitatkoznál, azért erre már nem futotta.

Sebaj én bunkó vagyok, de a te szintedig nem sikerült lesüllyednem, pedig a francba, igyekeztem:(


Amennyiben végstádiumú rákos beteg vagy, nem kizárt, bár ők szegények nem ilyen idióta oldalakra és agyament kérdésekre pazarolnák a maradék energiájukat.

2014. aug. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
44%
Mégis minek érvelne neked? :D Meg te komolyan azt várod, hogy arra pazarolja valaki az idejét, hogy a szánalmas hozzászólásaidat mazsolázza újból végig, hogy idézgethessen? Van baj!
2014. aug. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
38%

Na kemény pszichotanonc beszólt:DD

Hagyjál már a hülyeségeddel, ki a frászt érdekelsz.

Én legalább kifejtettem a gondolataimat, nem tetszik? leszarom, ti meg makogtok itt futószalagon. Ja nagyon szánalmas, mert előbb képelnék fel egy kamaszt, mintsem felnőttekkel hagyjam kufircolni.

Idióta.

2014. aug. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
46%
Pedig amióta elmúlt 14 éves, azóta teljes mértékben joga van azzal szexelni, akivel akar. Neked viszont nincs jogod verekedni. :)
2014. aug. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
17%

Innen látszik, mekkora marhaság a törvény, illetve nem is az, a többi, nem módosított rész a gáz. Ha van esze szexelni valakinek 14-15 évesen 20 évessel, akkor nyugodtan mehetne dolgozni is, és a gonosz szülő majd nem szól bele a dolgaiba.:D

Két atyai pofon nem verekedés, ne dramatizáljuk már túl:p nem beszélve arról, hogy a szülőnek bizony vannak jogai, kőkeményen, csak ezt a lelkesen lázadó és szexelő tinik nem értik meg, nem veszik figyelembe.

Idézem a törvényt: nevelése érdekében KÖTELES a szülővel együttműködni.

Tőlem mehet a fika, biztosan bunkó is vagyok, vállalom, de mire ez a nagy össznépi hőbörgés, nem nagyon értem, de jobban belegondolva, nem is érdekel:D

2014. aug. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!