Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kiakadva apu? Hogyan fogadtassam el vele a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, szóval 5 évvel idősebb, mint én, és apukám ellenzi a kapcsolatunkat.

Felszínes megítélés alapján elítéli őt, és tiltani akar tőle. Az a baja, hogy izmos és motorozik, és, hogy nem jár egyetemre. Pedig nagyon okos, arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés odabújni hozzá, biztonságban érzem magam, és szinte beleremegek a gyönyörbe, amikor a derekát átkarolva száguldunk együtt.

Igazán vigyáz rám... ^^


Egyszer apukámmal nagyon összevesztünk, meg is pofozott, mire elmentem itthonról, de persze akkor is a kis drágám hozott haza épségben, és apa meg sem köszönte neki. :/


Amikor megtudta, hogy lefeküdtünk, meg akarta verni a barátomat... Szinte már szégyenkezem miatta.


Mit tegyek?


2014. aug. 1. 01:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
89%

köze nem volt hozzá, azért kezdtünk el oltani, mert egyre undorítóbb és ostobább kommenteket írtál.

nekem soha nem volt büdös a munka.


de amúgy tényleg, mondd már meg melyik kórházban dolgozol... esküszöm bekerülök oda, csakhogy az orrod alá sz arhassak!

2014. aug. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
100%
No! Nem ajánlom, legalábbis Magyarországon nem. Amúgy ezt csak szerelemből lehet csinálni... :) én ugyan mentős vagyok, kevesebb pénz, nagyobb rizikó, mint a kórházban, de imádom. Kész pont. Mit lennél?
2014. aug. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
(Shades oda coolnak szólt a válasz)
2014. aug. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszichológus szeretnék lenni. :) Eléggé elhivatott vagyok.
2014. aug. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
100%
Támogatlak is, meg nem is. :D itt megélni nem igen lehet belőle, de ha ez az álmod, valóban szeretnéd, akkor hajrá! :)
2014. aug. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi a hibákért, telefon javít automatikusan, és álmos vagyok :D
2014. aug. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon régen eldöntöttem, hogy ezt szeretném. :) Nem a pénzért csinálnám, de szerintem ezt az érzést nem kell bemutatnom neked. :)


Egyébként meg lehet belőle élni elég jól, ha tud magánpraxist működtetni az ember, de ehhez akkora tehetség és szerencse kell, hogy nem apellálok erre, csupán reménykedem, hogy egyszer sikerül.

2014. aug. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
100%
Magánpraxisban.működik a dolog, de sima tb rendelőben nem igazán.. :( de ne add fel az álmaid. Soha, semmi áron. Én sem tettem! :D
2014. aug. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
Amúgy most hanyadikos vagy? Gondolom még gimibe jársz.
2014. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:

Eszemben sincs feladni! :) Öröm látni, hogy vannak még ilyen emberek, akiket nem a pénz, hanem az elhivatottság motivál. Én is ilyen vagyok, és sokan nem értik meg ezt az érzést.

Nem vagyok gimis, 22 éves vagyok. Most kezdem az utolsó évet az BA képzésen. (Nem vettek fel első próbálkozásomnál az egyetemre, azért tartok még csak itt. )

2014. aug. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!