Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kiakadva apu? Hogyan fogadtassam el vele a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, szóval 5 évvel idősebb, mint én, és apukám ellenzi a kapcsolatunkat.

Felszínes megítélés alapján elítéli őt, és tiltani akar tőle. Az a baja, hogy izmos és motorozik, és, hogy nem jár egyetemre. Pedig nagyon okos, arról nem is beszélve, hogy milyen jó érzés odabújni hozzá, biztonságban érzem magam, és szinte beleremegek a gyönyörbe, amikor a derekát átkarolva száguldunk együtt.

Igazán vigyáz rám... ^^


Egyszer apukámmal nagyon összevesztünk, meg is pofozott, mire elmentem itthonról, de persze akkor is a kis drágám hozott haza épségben, és apa meg sem köszönte neki. :/


Amikor megtudta, hogy lefeküdtünk, meg akarta verni a barátomat... Szinte már szégyenkezem miatta.


Mit tegyek?


2014. aug. 1. 01:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
95%

01:57


Takarodj már el innen te rohadt qrva!

Még egyszer meglátlak itt, megkereslek, széthúzom a lyukad és bele húggyozok!!!

2014. aug. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
92%

#36


Istenem... Tipikusan az a szülő lehetsz aki mintaszülőnek hiszi magát, de közben a gyereke alig várja, hogy felnőjön és leléphessen mellőle aztán legközelebb csak karácsonyonként találkozzanak. :D

2014. aug. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
100%
22 éves lány vagyok. 17 éves korom óta motorozom. egyszer sem estem. Betartom a szabályokat. Nem iszom. Nem drogozom. Nincsen tetoválásaim. Ja és le sem bénultam :o Hagyjuk már ezeket az ostoba motorosok elleni hangolást állandóan...
2014. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nem kérek a kommentedből!

Tiszta nyomorékságokat írsz még mindig...


Nem esett le semmi... amit apu csinál, az még mindig nem normális, és nem csak a féltésről szól, ez már túlmegy azon! Olyanokat is csinált, hogy nőgyógyászhoz akart vinni, hogy megállapítsa, hogy történt-e erőszak (mi a fene???), meg folyton terhességi teszteket vesz nekem, és zaklat, hogy csináljam meg. Teljesen tönkre vágja a privát szférámat, nem bírom már! Már régen is ezt csinálta a szexualitás körül, és 12 évesen egyszer lebuktam előtte, hogy önkielégítettem, azért is kiakadt, és onnantól kezdve folyton ellenőrizget.

Nem ér semmit a válaszod, mivel vaktában raktad össze a történetemet, és persze valótlanul.


Nem sunnyogtama barátommal kapcsolatban, már akkor is elmeséltem otthon az egész dolgot, amikor a barátom még csak udvarolt nekem. Anyukám el is fogadta, hajlandó volt megismerni.

Azt nem mondtam el, hogy mikor fekszünk le, mert ahhoz senkinek semmi köze. Csak akkor mondtam el, hogy megtörtént, amikor rákérdeztek a szüleim, hogy történt-e már ilyesmi.

Nem szarok a világra, nem tudom, hogy honnan jönnek az ilyen okosságok. Normálisan tanulok, sokat olvasok, vannak hobbik is az életemben, a barátomnak szintúgy.


Az érzelmeimet nem tudom apám elvárásaihoz igazítani, és nem fogom elfogadni, hogy tönkre akarja tenni a kapcsolatom úgy, hogy nem is hajlandó megismerni a barátom. Nem is tud bizonyítani, mert apu lehetőséget sem ad neki!!!

És nem, nem fogom elviselni azt sem, hogy terrorizál, ha komolyabban folytatja, akkor a megfelelő módon fogok fellépni ellene édesanyámmal együtt!

2014. aug. 1. 02:46
 35/75 anonim ***** válasza:
4%

Tévedés:D A gyerekem imád velünk lenni, pont, hogy fiatal, laza szülők vagyunk, mi mindent megbeszélünk, persze, van vita is, de nálunk hiszti meg nagy arc nincs, hanem szeretet, demokrácia, minimális de fontos korlátokkal. Igen, gondolom, ez ma már tök égő, meg nyálas:D

Már ott tartok, hogy pont én lökdösöm, menjen már szórakozni, ismerkedni, éljen, amíg fiatal:p

Nincs itt sunnyogás, meg félreduma, lehet ezt így is, türelemmel, megértéssel.


Nagyon menő, még szeretnék pár nullát, gyerünk, így meg sem moccan a százalékom, aztán cikiben maradtok, mert ugye az igazság fáj:D

2014. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy ezzel a korlátolt, ostoba kommentelő pitsával ne foglalkozz. Szegényemnek nincs élete, valószínű kosarat adott neki egy motoros, vagy nem lett megdugva este, így itt éli ki magát, a kisebben, mert máshol nem tudja.
2014. aug. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
87%
Hű ha, nem mozdul a százalékod! Ez az egyetlen örömöd nyomorult kis életedben, ugye?
2014. aug. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:

Nem is foglalkozom, egyáltalán nem érdekel már, mivel nem is az én történetemet véleményezi, hanem azt, amit kreált a fejében. :)

Innentől kezdve nem is reagálok neki. Sőt, ha látom, hogy ő írt, végig sem fogom olvasni.

2014. aug. 1. 02:50
 39/75 anonim ***** válasza:
90%

Na idefigyelj te sz@-r, szemét, sz@-ralak!!!


Azért mert te egy megkeseredett, szétkúrt, fonnyadt se'gű, útszéli qrva vagy nem kellene itt osztani a észt.


Míg "szépen" mondom addig kattints a vissza nyílra mert nem állok jót magamért!!!

2014. aug. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

Jaj, ti se foglalkozzatok vele, mert ez tartja életben az online pályafutását!

Mi lenne, ha szimplán levegőnek néznénk mindannyian? :)

2014. aug. 1. 02:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!