Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/143 anonim ***** válasza:
89%

xDD 6os.


A legnagyobb sértések meg mindig idegenektől voltak , akik nem is ismertek, bár ők bek@phatják.

2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/143 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kis kiegészítés, hogyan reagáltatok ezekre a dolgokra?
2014. aug. 5. 14:09
 13/143 anonim ***** válasza:
25%

#8:


miért lenne kamu sztori? ha hiszed ha nem egyik sem kamu sztori amit leírtam ide :) lehet keversz valakivel

2014. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/143 anonim ***** válasza:
87%
megcsalt a szerelmem. Szakítással reagáltam.:)
2014. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/143 anonim ***** válasza:
80%

#13

Eddig nem arról volt szó, hogy nem is volt kapcsolatod, mert nem mertél bele menni?

2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/143 anonim ***** válasza:
28%
már sokadjára mondom el...volt egy lány akit mindennél jobban szerettem, elveszítettem és a csalódástól való félelem miatt nem mertem új kapcsolatot kezdeményezni évekig...nem magától jött ez a dolog...hanem pont azért mert elveszítettem azt a lányt akit szerettem...de látom neked mondhatom 200x is akkor sem fogod fel...
2014. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/143 anonim ***** válasza:
94%

Vasárnap családi ebédnél beszélgettünk, hogy a testvéremék lakást akarnak venni vagy építeni és hogy milyen támogatást kaphatnának. Erről beszéltünk kb 20 percig, majd anyám megszólal, hogy igazából miattam épült meg a lakás, mert szerződéses gyerek vagyok. (2. gyerek után plusz támogatást kaptak az önkormányzattól) Jót nevettem rajta, bár picit sokkol, de ha felidegesít akkor legalább vissza tudom mondani, hogy miattam van hol laknod :)

Nálam ez volt a legdurvább, vagy még az hogy engem semmiért nem dicsérnek meg, vagy ismernek el, mindenki mást igen.

2014. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/143 anonim ***** válasza:
96%
Párommal egyszer összevesztünk, és hozzám vágta hogy "Olyan vagy mint anyád."..Erre még jobban kiakadtam. Lehet ez nem hangzik most így olyan durvának de aki ismeri anyámat és engem is érti hogy miért kiakadtam ki...
2014. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/143 anonim ***** válasza:
94%
Szülőtől: "Nem tudom ki vagy, nem tudom mi lett belőled."
2014. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/143 Si. ***** válasza:
76%

Mikor parom kozli velem, hogy el kellene mennem futni, meg mikor mutattam neki egy cicanacit a kirakatban, "ha eltunteted a hasadat, megveszem, es gyonyoru leszel ebnne."

remek. Meg ugyan igy, mikor hozzamvagta, hogy lyan vagy mint anyad. Mint az elozoe elottinel. Reagciom egesz napos depressziozas, es ennek eredmenyekeppen egy jo kis vita a nap vegen. "kereshetsz valakit, aki jobban tetszik, anyamhoz meg ne hasonlitgass"

2014. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!