Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/143 anonim ***** válasza:
87%

Az exem kijelentette, hogy kövér vagyok.. (165/47 kg-val, persze). Ennek az eredménye egy majd' 3 évig tartó depresszió, anorexia, amiben ő természetesen nagy erőkkel támogatott..

Aztán végre felnyílt a szemem és ott hagytam.


22L

2016. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/143 anonim ***** válasza:
92%

Randim volt valakivel, anyám pedig meglepődve kérdezte, hogy egy ilyen jó pasi mit akar tőlem. :D (Arra utalva, hogy ronda vagyok.)

Amikor általánosban szemüveget kaptam, azzal csúfolt, hogy pápaszemes vagyok és röhögött rajtam. Azért ez 9 évesen elég rosszul esett, főleg, hogy akkor még tényleg "gáz" volt ha valaki szemüveges.

2016. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/143 anonim ***** válasza:
55%
Barátnőtől, hogy "ku-rva any-ád" {Az eset előtt 2 hónappal halt meg). Amit egy pofonnal honoráltam. Majd visszaadta, és a végén szex lett belőle. Fura, de ez volt a legdurvább dolog, de egyben ez zökkentett vissza a normális kerékvágásba is. Nagyon anyás voltam, így majdnem megtörtem. :)
2016. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/143 anonim ***** válasza:
89%

Exem: "nem baj, ha senki nem is akar veled lenni nekem jó vagy". Ezt nem tudom honnan szedte, de utólag most láthatja nincs igaza.

Ismerős nő, akivel mindig kedves voltam de ezt kaptam: hallottam őt ahogy kibeszéli a külsőmet 3 pasinak: "xy szép lenne, ha megműttetné magát". Rá is kérdeztem mit és meg is mondta szemrebbenés nélkül. Nem tett jót az önbizalmamnak, de nem küldött padlóra, nem műttetném meg magam.

2016. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/143 anonim ***** válasza:
84%
Első randi első órájában ölelések,csókok,azt hittem a pasival minden rendben.Aztán elmentünk ebédelni,ott közölte egy csomó ember előtt hogyha nem eszek a krumplijából kirúgja alólam a széket.Nagyon megalázónak éreztem .A rózsaszín köd el is múlt
2016. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/143 Szandra244 ***** válasza:
88%
A pasim szerint mindenben én vagyok mindig a hibás mindenben,én bacom el a kapcsolatot is.. közben egy hibás nincs...
2016. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/143 anonim ***** válasza:
87%
Ugy sem fog sikerülni mikor meg sikerült akkor meg csak annyit reakciót kaptam hogy sikerült?XD
2016. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/143 anonim ***** válasza:
96%

Anyáéktòl, mikor megtudtam én csak pòtlék gyerek vagyok. Mindig is kettőt akartak de első terhességnél ami fiú lett volna elvetélt. Utánna lett nővérem. Ha a fiú megmarad én nem lennék.

Ezt tök nyugodt hangon.


Ez csak azért bélyegzett még belül mert apám meg utálta, hogy nincs fia s fiúként nevelt. Fiú ruhákban, fiú sportokkal, focira, kocsmába cipelve s mindig nekem kellett fizikai munkában segîten pl èpîtkezéseken. Kicsit se volt megfeleléskényszerem...


Szintén anyu: ne vágd le a hajad semmi más szép nincs rajtad.

2016. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/143 anonim ***** válasza:
95%

Anyám: -Dagadt vagy (van 10kg plusz rajtam, ő meg 122 kg)

-Ne főzzél, mert csak leégeted és tönkreteszed a lábost, olyan béna vagy

-Pénzt lopkodott a pénztárcámból

-Rám fogta még kb 14 éves koromban, hogy miattam nem vett meg egy sokkal jobb házat, mert nem akartam mégegyszer költözni (2évente költöztünk mindenhonnan, belaktam a fél országot és eléggé kikészített), mert én nem írtam alá valamit és az én hibám, hogy putriba lakunk most (vagyis én már nem)

-Ha néha diszkóba mentem (nem sűrűn, nem voltam soha egy nagy dorbézolós, bulizós), azt mondta rám, hogy k..válkodni megyek

-Lenyúlta a fényképezőmet, miután nem adtam neki pénzt (gondolom el akarta adni) , de megtaláltam a holmijai közt eldugva és még neki állt fejjebb

Ez csak néhány, ha megerőltetném magam, biztos eszembe jutna még sok dolog. Ezeken már úgy ahogy túl vagyok. Felnőttként valamivel jobban tisztel es jobb a kapcsolatunk talán.

2016. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/143 anonim ***** válasza:
80%
35 ez komoly???
2016. dec. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!