Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább sértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább sértés amit idáig kaptál?

Figyelt kérdés
Úgy értem barátnőtől, barátodtól, férjtől, feleségtől, esetleg szülőktől.

2014. aug. 5. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/143 anonim ***** válasza:
92%
Az exem azt mondta hogy reméli hogy megd*glök :))
2014. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/143 anonim ***** válasza:
93%

Szomorú ezeket olvasgatni.

Igazából én elég sértődékeny vagyok és rohadt hamar meg is lehet bántani már akár egy olyannal is, hogy nem figyelnek a szavaimra..

Talán a legdurvább az volt amikor mondtam szüleimnek, hogy készülök az orvosira ők meg röhögve hozzám vágták (mindeketten), hogy esélyem sincs, hogy felvegyenek..

2014. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/143 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, némelyik tényleg durva volt. Mindenkinek ment a zöld pacsi természetesen.

Jöhetnek még további válaszok is!

2014. aug. 7. 19:14
 24/143 anonim ***** válasza:
89%

amikor sokat hajtottam a suliban, akkor azt mondta édesanyám, hogy: többet várt volna tőlem...

Miközben a suliban nekem volt a 2., legjobb átlagom és a legjobb versenyeredményeim...., húgomra vigyáztam, és még mellette jó pár más dolgot is, a többi ilyen korú fele ennyi felelősséget vállalt...

2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/143 anonim ***** válasza:
93%
Mondtam, hogy senkinek se kellesz és otthagy - anyámtól, miután dobott a barátnőm
2014. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/143 anonim ***** válasza:
94%

Nálam a szülők a vezetők ebben:

- Hova hízol már, te hájas disznó? (egészséges BMI-vel, szóval nem 120 kiló voltam)

- Csalódtunk benned (fizika hármasra meg mert érettségire való tanulás közben egy fél órára kimentem magazint olvasni)

- Nem lesz belőled semmi

- Kiállhatatlan némber vagy, ezért nincsenek barátaid (meg azért, mert szorongok társaságban miattatok, és nehezen tudok barátkozni, a többiek meg mind megbántottak, és szar barátok voltak... de hát egy pöttyet nem tudtak a társasági életemről, de pofáztak)

- Miattad lett anyád lába véres (nem, azért lett, mert öcsém kitörte az üveget, rám kente, anyám meg volt olyan okos, hogy elkezdett őrült módjára rohangászni a szilánkok között, és térdre esett)

2016. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/143 anonim ***** válasza:
89%
az akkori barátom ezeket mondta: "Szeretlek" nem sokkal utána "dögölj meg", "bárcsak meghalnál" de utána megint mondta hogy szeret, na meg az hogy "elől deszka hátul léc" Erre úgy reagáltam hogy "te meg növessz magadnak farkat"
2016. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/143 anonim ***** válasza:
75%

Azért csalt meg a hegyi troll exével, mert annak nagy a melle (meg ugy minden más rajta...)

Tegnap a második legnagyobbat "kaptam meg" (ezt mástól), válogattam a ruháimat télire, megtaláltam egy szexi kis szoknyácskát, megkérdeztem mosolyogva a párom, hogy mit gondol, megtartsam-e? Erre azt mondta, halál komolyan, hogy minek? Úgysem férek bele (4,5 kilót híztam, állítólag túl vékony voltam régen)....Nem tudom már mi kell a pasiknak :D

2016. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/143 anonim ***** válasza:
84%
Feleségemtől legutóbb: kis egoista! Aki ismer, tudja, hogy pont az ellenkezője vagyok. De volt már rohadj meg, olyan vagy mint apád, rohadt szemét, ku..va anyád, valamint az elmúlt tizenpár évben már párszor nekem esett. Tudom, hogy nem csak az ő hibája ez, én sem vagyok tökéletes. Eygszer ellöktem magamtól, mert elkezdett ütni, marni. Nem vagyok rá büszke. De azért nem mindennaposak ezek, vannak jó pillanatok is, de mégis fájnak! 40+
2016. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/143 anonim ***** válasza:
72%

szóval 29, ha én megalázom a férjem, akkor becsóülni fog? Mert én normális vagyok az enyémmel, mégis szivat. Téged bánt a feleséged, te meg kitartasz mellette. Ez lenne a titka?

28-as

2016. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!