Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írd le mit gondolsz, mi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írd le mit gondolsz, mi is történhetett?

Figyelt kérdés

A barátnőm (23) eléggé "domináns" csaj a környéken.

Múlt héten megjelent az unokahúga (ő is 23 csak két hónappal fiatalabb) aki elég messze lakik tehát nem sűrűn találkoznak.Mindkét csajszi elég agresszív és hisztis tud lenni. Csak hárman voltunk otthon és hát a barátnőm az egyértelműen kijelentette hogy pizzázni szeretne. Az unokahúga meg kínait evett volna az unokahúg megkért,hogy hozzak neki egy kapucsinot mert szeretne inni egyet. Na nem is ez a lényeg mire visszamentem a kapuchinoval barátnőm kijelentette hogy ő is inkább kínait enne amit ki nem állhat!

Ráadásul három napon keresztül amíg itt volt kínait vacsoráztunk,a barátnőm szerintem fogyott is egy pár kilót pedig nem kövér a csajszi .

Szerintetek mi történt köztük?

Én ugyan lent voltam a konyhában ők meg fent az emeleten de még egy hangos szót se hallottam abban pedig biztos vagyok hogy valaminek történni kellett!

Te mire tippelsz?


2010. jan. 12. 20:34
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy megfenyegette de a barátnőmet ismerve az meg megtépte volna!:-)
2010. jan. 12. 20:51
 12/35 anonim ***** válasza:

"Ha nem kínait rendelünk elmondom a barátodnak, hogy..."


De lehet, hogy odahajolt hozzá szépen kérte, hogy a barátnőd is kínait rendeljen és egy hosszú forró csókolózásba kezdtek, mire visszaértél a barátnőd ráizgult a kínaira, mert felizgult a tudatra, hogy ha Te hazamész alukálni, addig Ők ketten...Tudod! Nyali-fali...


Te kérted, hogy írjam le amire gondolok, pedig annyira nem is perverz a fantáziám...

:DDD

2010. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

"Ha nem kínait rendelünk elmondom a barátodnak, hogy..."

Kb 3 éve nem is találkoztak mégis mi olyat tudhat?

És mondom a barátnőm elég domináns nőstény nem hiszem hogy simán hagyná magát fenyegetni.

A másik gondolatod ugyan elég erotikus de mondom,hogy nincsenek annyira jóban sőt a barátnőm egyszer amikor nnem volt ott a csajszi le is hülye k,rvázta úgyhogy nem tartom valószínűnek hogy csókolóznának,de azért persze tényleg az unokahugi is jó kis p,csa.

2010. jan. 12. 21:03
 14/35 anonim ***** válasza:

én elmondom mi történt. valszeg "ezt is akarod hallani"

a csajod megcsalt és az unokahúga megfenyegette h beköpi nálad ha nem eszik kínait. ennyi. sztem tök logikus.

2010. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Már mikor csalt meg három évvel ezelőtt nem is ismertem.Azóta meg nem is találkoztak.
2010. jan. 12. 22:20
 16/35 anonim ***** válasza:
mi van? miért gondolsz a megcsalásra? a történetet olvasva minden eszembe jutott már, sőt, nem is értettem, h mi a kérdés, de arra nem gondoltam, h megcsalt volna. nyugodj meg.
2010. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Én nem gondolok megcsalásra!

Én azt nem értem,hogy a barátnőmnek mért kellet kínait enni amikor ki nem állhatja?Mivel tudta rávenni az unokahúga hogy azt egye amit ő akar holott az "irányítás" általában mindig a barátnőm kezében van.

2010. jan. 12. 23:55
 18/35 anonim ***** válasza:
pedig tuti megcsalás volt. és az unokahúga tudott róla
2010. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
hat, b.sszus, te hulye vagy. soha az életben nagyobb bajod ne legyen, mint az, h a baratnod kinait eszik :))
2010. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy a barátnőm 3 évvel ezelőt megcsalt-e valakit mert mint mondtam akkor még nem is ismertem az unokahuga kb 200km-re lakik és mondom hogy nincsenek olyan jóba hogy minden nap beszélgessenek. kb olyan 3-4 éve volt náluk a barátnőm egy hétig valami suliba felvételizett azóta nem is találkoztak úgyhogy megcsalásról nem igen lehet szó.
2010. jan. 13. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!