Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írd le mit gondolsz, mi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írd le mit gondolsz, mi is történhetett?

Figyelt kérdés

A barátnőm (23) eléggé "domináns" csaj a környéken.

Múlt héten megjelent az unokahúga (ő is 23 csak két hónappal fiatalabb) aki elég messze lakik tehát nem sűrűn találkoznak.Mindkét csajszi elég agresszív és hisztis tud lenni. Csak hárman voltunk otthon és hát a barátnőm az egyértelműen kijelentette hogy pizzázni szeretne. Az unokahúga meg kínait evett volna az unokahúg megkért,hogy hozzak neki egy kapucsinot mert szeretne inni egyet. Na nem is ez a lényeg mire visszamentem a kapuchinoval barátnőm kijelentette hogy ő is inkább kínait enne amit ki nem állhat!

Ráadásul három napon keresztül amíg itt volt kínait vacsoráztunk,a barátnőm szerintem fogyott is egy pár kilót pedig nem kövér a csajszi .

Szerintetek mi történt köztük?

Én ugyan lent voltam a konyhában ők meg fent az emeleten de még egy hangos szót se hallottam abban pedig biztos vagyok hogy valaminek történni kellett!

Te mire tippelsz?


2010. jan. 12. 20:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
téged csalt meg. nem mást. és a hírek terjednek. vmit ha nincsenek annyira jóban akkor semeddig sem tart kideríteni.
2010. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ha még igaz is lenne,a barátnőm nem hagyná,hogy kiderüljön,és az unokahuga nem hisszemem hogy el merné mondani mert akkor úgyis tudja hogy ő járna rosszabbúl mert a barátnőm kitépné az összes haját.
2010. jan. 13. 01:00
 23/35 anonim ***** válasza:
Akkor maradt az a tény, hogy a barátnőd engedett az unokahuginak, mert az szépen kérte, hogy kínait rendeljetek, mégis csak Ő volt a vendég...
2010. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
A barátnőm a legjobb barátnőjének se szok engedni nem hogy az unokahúgának ráadásul mióta az unokahuga elment még a nevét se lehet kimondani a csajnak mert akkor a barátnőm egyből a plafonon van.
2010. jan. 14. 10:40
 25/35 anonim ***** válasza:
A barátnőd elég zavaros lány lehet,ha valakit azért megzsarol,hogy azt egyenek amit ő akar...
2010. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Bocsi barátnőd unokahuga
2010. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
62%

Istenem tényleg ne legyen ennél nagyobb gondod...mit kell így túlkombinálni? Tök egyszerű: a barátnőd először pizzat akart kérni de ameddig kimentél az unokahúg elmesélte h meghalt a kiskutyája s erre megsajnálta a barátnőd mondta h ő is kínait eszik...de erre az unokahúg kinyögte h utálja a kínait és akkor inkább pizzat akartak de neked véletlenül kínait mondtak és akk már nem akarták visszacsinálni így hát az egész kaja a zsebükben landolt...

:D

2010. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

te tényleg ilyenen dilemmázol,hogy pizza vagy kínai kaja?

figyelj,változtat ez valamit a helyzeten?

ha nálam pl vendégek vannak,nyilván az ő ízlésüket helyezem előtérbe a magaméval szemben.

neked is jól esne,ha azt a kaját hozná a kajafutár,amelyiket te szereted nem?

2010. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ezt értem de két helyről is lehet kaját rendelni nem?
2010. jan. 14. 21:50
 30/35 anonim ***** válasza:
A magadfajtákat nagyon mélyre kéne elásni. Ha nem tudod miért, akkor a barátnődet is.
2010. jan. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!