Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek valóban úgy van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóban úgy van, hogy a fiatal lányok/nők sokkal magasabb elvárásokat támasztanak a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem provokatív szándékból teszem fel a kérdést, ahogy nem is akarok másokat vádolni, és végképp nem panaszkodni. Csupán érdekelne a véleményetek, mivel ezzel a kérdéssel egyre gyakrabban találkozom, jellemzően fiúktól hallom. Amúgy nem értem az olyan jellegű beskatulyázásokat, hogy valaki átlagos és valakinek nem az a szintje mint amilyenre vágyik, ezért próbálkozzon az ő szintjén. Ugyanígy egy tízes skálán adott úgymond minősítés mennyire lehet reális vagy éppenséggel mit takarhat? A szép, az átlagos, a csúnya. Vagy ez mindig csak a külsőre vonatkozik? Csak ezen fogalmak kedvéért nevezném magam átlagosnak vagy mondjuk csúnyának, mert én úgy gondolom nem minden a külső, bár ahogy elnézem egyre többet nyom a latba. Amúgy egy 23 éves, átlagos srác vagyok, nem túl sikeres a nőügyek terén. Barátaim túlnyomórészt jó és helyes pasik, mindig válogattak nők terén. Én valahogy mindig az átlagosnak nevezett lányokhoz vonzódtam, szerintem nem felszínesek és rendszerint sokkal értékesebbek. Így is sokszor azt hallottam, mi tetszik benne, mit látok benne. Akkor tényleg minden a külső? És az is igaz lenne, hogy az átlagos lányok nem érik be az átlagos srácokkal? És fordíta? Az átlagos pasiknak is csak az úgynevezett jó nők kellenének? Ki támaszt magasabb elvárásokat, egyáltalán ez mennyire tekinthető mérvadónak? Remélem olyan válaszokat kapok, amiktől okosabb leszek, mert egyre inkább önértékelési zavarban szenvedek.

2014. szept. 25. 19:39
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Utolsó, igyekszem, mindig valami pluszra törekszem :)
2014. szept. 25. 20:39
 12/55 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ügyes vagy, így kell ezt csinálni. Máskülönben meg szerencse kérdése is, én vagyok ennek a tipikus példája ennek, mikro érdekel valaki, avval nem jutok egyről a kettőre, mikor irántam érdeklődnek, én nem tudok semmi komolyabbat érezni. Idegesítő, nőként is :)

Mellesleg láttam én már csúnya srácot átlag csajjal meg széppel is, átlag srácot átlag csajjal és sorolhatnám, nem tudom hogy csinálják :) Valami egyszerűen megfog a másikban és aztán bumm. :)

2014. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Ez mindenképpen pozitívum. Végre ilyen esettel is találkozni. Csak a sok károgás és alaptalan minősítés az emberek részéről időnként nagyon elszomorít. De örülök, hogy van aki mással is találkozott és mindezt nőként :)
2014. szept. 25. 21:31
 14/55 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj tényleg :) Mondok neked még jobbat, ismerkedem épp egy sráccal, aki kinézetre is rendben van, értelmes, dolgozik meg úgy alaphangon minden oké vele, gondolná az ember, hogy egy sima összeismerkedős-összejövős téma... Aha, csak mellé annyira tapadós, szinte megfojt online. Az se jó ám, ha rögtön ugrasz és nem marad a csajoknak semmi a "hódítás öröméből" :)
2014. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Ezt az érzést nem ismerem, de elhiszem, hogy így van. Szerintem azért az nagyon ritka lehet, amikor mindkét fél részéről, minden teljességel klappol. Amúgy ha átesik nálad a külső szűrőn, ez a fajta tapadás a srác részéről egy idő után lehet annyira elviselhetetlen, hogy inkább nem is akarsz majd tőle semmit? Csak érdekel, nincs túl sok tapasztalatom és nem szeretnék majd ebbe a hibába esni.
2014. szept. 25. 21:42
 16/55 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hamar elviselhetetlen lesz =/ Az jó, ha pl. érdeklődsz a hogylétük felől meg ilyenek, de ha ezt naponta többször teszed, mindegy egyes nap és esély sincs arra, hogy a másik fél is kezdeményezzen, hát.. Lehet valakinek bejön, a többségnek szerintem inkább nem. Aranyos az ilyen egymás s*ggébe bújunk dolog pl. már egy komolyann kapcsolatban, ahol dúl a naaaagy szerelem, de kezdetben én nem tartanám annak.

Ez mondjuk egy jó "teszt" is lehet neked, mikor ismerkedsz egy lánnyal még az elején és kivársz, hogy ő keres-e téged... Abból már leszűrhető, hogy érdeklődik-e egy picit is komolyabban. :)

2014. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Általában nem szoktak :P Régebben tényleg állandóan írtam annak a lánynak aki tetszett, de ma már úgy vagyok vele, néha ő is írhat, ezzel is kimutatva, hogy érdeklődést tanusít irányomban. Amit leírtál az ismét csak egy pozitív megerősítés.Remélem ez majd a gyakorlatban is működni fog :D
2014. szept. 25. 21:56
 18/55 anonim ***** válasza:
Remélem akkor tudtam segíteni. A kérdésehez még annyit, hogy ha az állítólagos barátaid megszólják azt, aki tetszik neked, hát... Érdekes barátok lehetnek... Elvégre neked kell, hogy tetszen az illető és nem nekik. Ilyen tekintetben azért ne adj a véleményükre!
2014. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Inkább régebben szólták meg és tettek megjegyzést és kizárólag a külsejére vonatkozóan. Egyébként, ez nem érdekel engem.Aki nekem tetszik, azt úgy fogadom el ahogy van, nem tudnak eltántorítani. Nekem is vannak hibáim és remélem majd egy lány is így fogad el. Nem hiszek az idealizmusban, sőt kompromisszumokra feltétlen szükség van. Köszi mindent :)
2014. szept. 25. 22:07
 20/55 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2014. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!