Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig akkor találkozni, amikor a férfi akar?

Figyelt kérdés
Egy hétig szabadságon voltam, párom tudta, de ennek ellenére egy hete nem találkoztunk. Van egy gyerekem, mivel szünidő van, nincs itthon, ezért jó lett volna kicsit többet kettesben lenni. Hétvégére tervezi hogy találkozunk...szerintem lemondom. Ti mit tennétek?
2014. okt. 30. 22:05
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

De igen, előre tudta hogy gyerekmentes hetem lesz. Beszéltünk róla. Mint ahogy arról is, hogy neki sem sűrű a hete. Ennek ellenére hét elején közölte, hogy szombaton találkozunk. Mikor jeleztem neki, hogy az nagyon messze van, addig miért nem, az volt a válasz, hogy na megint síránkozom.

Szóval, jogos ha lemondom a hétvégét?

2014. okt. 30. 22:35
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
igen.... jogos...
2014. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ezt a hétvégét kell lemondani, hanem az összes többit, a hétköznapokkal együtt.

Ha a (jogos) igényeidre közli hogy csak siránkozás, azzal semmibe vesz.

Aki pedig semmibe vesz azzal nem érdemes semmilyen kapcsolatot se tartani.

2014. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

(csak arra vigyázz, ha dobod akkor azzal jön majd, hogy szeret, megváltozik, ezentúl minden máskép lesz, stb., de a valóság csak az, hogy hiányozni fog neki, hogy van valaki akit semmibe vehet.

Ez az egóját növeli ugyanis, hogy van valaki akit semmibe vehet, s mégis ott van, amikor csak kell neki. S ez egy nagyon kellemes érzés.)


Ez a helyzet a se veled se nélküled kapcsolatok melegágya.

2014. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondja hogy siránkozol, akkor valóban siránkozol (őszintén!) vagy csak ő állítja ezt?
2014. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Nem, nem síránkozom. Őszintén mondom.

Csak megjegyzem neki, mivel úgy gondolom jobb öszintén elmondani, hogy kinek mi a jó, hogy nekem az hosszú idő, ha egy hétig nem találkozunk. De már szinte semmit nem mondhatok, olyan vagyok mint akinek nem lehet semmi ígénye, mert azonnal mondja, hogy na már megint...

2014. okt. 30. 22:58
 17/44 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyunk már tinik, sem 20 évesek, nem gondolom, hogy nagyon taktikáznom kellene, ha valami nem felel meg, szeretem elmondani. Mert nem várom azt sem, hogy gondolat olvasó legyen.
2014. okt. 30. 23:00
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ugyanilyen kapcsolatom, de akkor még nem volt gyerekem. Egoista volt (sajnos később vettem észre, hogy nem csak ez az egy jele volt) így egyértelmű volt neki, hogy ő mondja meg mikor találkozunk. "Akkor szerda este jövők", "szombaton délután átugrom" "pénteken meló után egyből idejövök". Fel sem merült benne, hogy velem megbeszélje, hiszen "úgyis ráérek". Megbeszélni lehetetlen volt vele, hiszen fel sem fogta mi a probléma, min nyavalygok.
2014. okt. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos nálunk kb ugyanígy történnek a találkozások. Ezt mintha szórol-szóra én írtam volna.
2014. okt. 31. 04:04
 20/44 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, hogy ezen túl tudod-e tenni magad. Valószínű viszont hogy ez a diktáló, semmibevevő hozzáállása az élet más oldalain is megvan/lesz.

Nekem úgy tűnik abból amit írtál, ez a pasas tisztában van vele, hogy szükséged van rá lelkileg és hozzá igazítod az életed. Ezt pedig ki is használja. Ne hagyd magad, ha észbe kap és változtat, adj neki lehetőséget, de ha így marad akkor hosszú távon csak egy koloncot veszel a nyakadba.

2014. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!