Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig akkor találkozni, amikor a férfi akar?

Figyelt kérdés
Egy hétig szabadságon voltam, párom tudta, de ennek ellenére egy hete nem találkoztunk. Van egy gyerekem, mivel szünidő van, nincs itthon, ezért jó lett volna kicsit többet kettesben lenni. Hétvégére tervezi hogy találkozunk...szerintem lemondom. Ti mit tennétek?
2014. okt. 30. 22:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Észbe kap?

Bocsi, 19:39.

Te kapj a fejedhez! Itt a lehetőség!

Ne ébressz a kérdezőben csalóka ábrándokat!

2014. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
észbekapni akko rfog ha a kérdező dobja s ez az észbekapás kb, addig tart mig vissza nem fogadja mig ujra biztopnságban nem érzi magáz a pasi
2014. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy ilyen normálisan válaszoltok!

Nos, szóval tegnap közöltem vele, hogy hétvégén nem érek rá, elutazom. Nehéz döntés volt, most egyedül leszek egész hétvégén, de nem hagyott nekem más választást. Rossz, mert én is vártam már egy nyugis, kettesben eltöltött hétvégére.De egyszerűen képtelen lettem volna arra, hogy hagyjam, hogy jöjjön, úgy tenni mintha rendben lenne, nyakába ugrani, szeretkezni, miután egy hétig sz@rt a fejemre... Ő ledöbbent a válaszomon, erre valószínű nem számított. Ez most valami olyan, ami nem rajta múlik, nem ő döntötte el. Remélem, legalább fele annyira rosszul érzi magát, mint most én.

Kidobni nem akartam, sem vitatkozni, egy megjegyzést sem tettem többet hogy miért nem jön. Mert akkor úgyis én vagyok aki mindenen problémázik. Csak szépen mosolyogva a telefonba, közöltem, hogy nem leszek itthon. Hogy én közben összeomlok, azt nem kell tudja...

2014. nov. 1. 05:34
 24/44 anonim ***** válasza:
Eddig jó, de szerintem ki kellene dobnod s olyant keresni aki megbecsül, mert ez igy nem megoldás csak egy se veled se nélküled játszmakapcsolat kezdete.
2014. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Igen, ki kéne dobni. Csak még nem megy...

Meg most nem is akartam igazán, ha kidobom, azzal tudtára adom megint, hogy nem tetszik ez a helyzet, és újfent engem könyvel el hisztisnek. Ez váratlan fordulat most számára is, ilyen még nem volt, hogy én ne akarjak találkozni, én ne érjek rá. Ezen szerintem jobban meglepődött most, mintha kidobtam volna. Ezt most nem tudja hova tenni.

2014. nov. 1. 12:24
 26/44 anonim ***** válasza:

Na jó de ilyesmit kell majd renszeresen tenned, hogy normális legyen, ez pedi gnem kapcsolat.

és egyre vadabb dolgokat kellmajd tenned, hogy egy-egy pillanatig ne vegyen semmibe, s végül ő fog majd elhagyni, mikor már nem birja.

Ha fontos lennél neki, nem igy kellene ezt kierőszakolnod belőle, hanem ennélkül is fontos lennél neki.

2014. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, sajnos:(
2014. nov. 1. 13:10
 28/44 anonim ***** válasza:

sajnos...:((

jobb lenne, ha nem lenne igazam...

2014. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Még annyit mondanék, ritkán vannak itt ennyire egybehangzó vélemények, mint most. És bár még ma is kétségeim voltak az iránt, hogy jól döntöttem-e, kezdem elhinni, hogy igen. Más választást nem hagyott nekem.

Ettől függetlenül, sz@rul érzem magam, magam alatt vagyok. Lehet ezzel el is döntöttem mindent, többet nem jön. De arra gondolok, talán jobb is...miért nekem kéne elfogadnom, hogy heti egyszer szán rám időt. Miért nem ő fogadja el, hogy nekem ez kevés egy párkapcsolathoz.

2014. nov. 1. 13:31
 30/44 anonim ***** válasza:

Nos ha azért nem jön többet mert más dolgod volt, az végkép amellett szól, hogy jól döntöttél.


De amugy is ha ez kell ahhoz hogy normális legyen, az se az igazi.


Igen, senki se mondta azt, hogy könnyű lesz, mert mindenki tudja szerintem, hogy ez nemhogy könnyű lesz, hanem nagyon nehéz lesz.

De boldogtalanul élni még nehezebb.

És csak igy van esélyed olyant találni akivel boldog leszel.


Sokmindent sokan irtunk, de azt senki se irta, hogy mindez könnyű is lesz...

2014. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!