Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig akkor találkozni, amikor a férfi akar?

Figyelt kérdés
Egy hétig szabadságon voltam, párom tudta, de ennek ellenére egy hete nem találkoztunk. Van egy gyerekem, mivel szünidő van, nincs itthon, ezért jó lett volna kicsit többet kettesben lenni. Hétvégére tervezi hogy találkozunk...szerintem lemondom. Ti mit tennétek?
2014. okt. 30. 22:05
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Na de ki tehet arról, hogy fogalmad sincs, mit érez irántad...


Hát ő.


Bár engem érdekelne mire gondolhat valaki, mit érezhet amikor a másik elmondja neki egy igényét, ő pedig azt reagálja rá, hogy már megint hisztizel...

2014. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi járhat a fejében olyankor. Lehet valóban hisztinek gondolja, ha egy nőnek van elképzelése arról, hogy mit szeretne, és azt ki is mondja. Vagy csak bennem akar lelki ismeret furdalást kelteni ezzel. Pedig esküszöm nem hisztizek, sőt, már a lehető legcsendesebb hangon, nyugisan mondom, de neki akkor is síránkozás. Már úgy vagyok vele, így nem is akarom hogy jöjjön, ne azért jöjjön, mert én szóvá teszem. Ha nem jön magától, felesleges, már én érzem magam kínosan, olyan mintha szívességet tenne ezzel nekem. Ebből meg nem kérek.
2014. nov. 1. 19:24
 43/44 A kérdező kommentje:
47%-os, köszönöm a beszélgetést és hogy tartottad bennem a lelket. Sokat segítettél. Lefekszem, addig sem kell gondolkodnom amíg alszom.
2014. nov. 1. 19:50
 44/44 anonim ***** válasza:
Remélem azóta megszabadultál tőle és találtál olyant akinek a kapcsolat nem heti egy ürítést jelent!!!!
2015. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!