Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig akkor találkozni, amikor a férfi akar?

Figyelt kérdés
Egy hétig szabadságon voltam, párom tudta, de ennek ellenére egy hete nem találkoztunk. Van egy gyerekem, mivel szünidő van, nincs itthon, ezért jó lett volna kicsit többet kettesben lenni. Hétvégére tervezi hogy találkozunk...szerintem lemondom. Ti mit tennétek?
2014. okt. 30. 22:05
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez sehogy sem az igazi. Magától kéne érezze, hogy ez így kevés. De sajnos vagy benne van ez valakiben, vagy nincs. Ha neki ennyi elég,ha nincs többre ígénye, az már rég rossz.
2014. nov. 1. 15:08
 32/44 anonim ***** válasza:
Ez inkább neked egy lépés a szakitáshoz vezető úton, ha nem vagy képes egy lépésben szakítani...
2014. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nem vagyok képes szakítani. Még nem. Egyszer már kirugtam ugyanezért, hogy nem jelentkezett. Pár hét változás volt utána.De egyszer összeszedem az erőmet, és befejezem.

Most meg, ahogy jön az este, szó szerint rosszul vagyk, fizikai, lelki rosszúllét van rajtam. Csak ezt a napot éljem túl... :(

2014. nov. 1. 16:05
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végülis már meg is volt amit mondtam.

Szakitás után egy darabig normális s aztán minden kezdődik elölről, mikor ujra biztonságban érzi magát.

Megbeszélni hogy neked is vannak igényeid, nem lehet azt mondja hisztizel. Csak ugy vele szót érteni ha fájdalmat okozol neki, csak a lelki terroroból ért.

Társad nem lehet. max. lehet idomitani, mint egy kutyát. Ez nem egy normál kapcsolat.

2014. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Persze hogy rosszul vagy, hiszen hiányzik valami s ő képes volt valamennyire enyhiteni ezt a hiányt. De nem megfelelően...
2014. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon jól látod. Fájdalmat okozok neki, de azon az áron, hogy nekem is fáj. De legalább egy kicsit érezze ő is amit én.

De magamat teszem tönkre, tudom.

2014. nov. 1. 16:23
 37/44 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm nektek a normális válaszokat, neked 47%-os külön köszönöm, hogy elbeszélgetthettünk, ma rettenetes nagy szükdégem van rá!
2014. nov. 1. 16:25
 38/44 anonim ***** válasza:

Akkor is h avele maradsz.

Ez egy folyamat mig elfogadod hogy nem ő az igazi, s nehéz folyamat.

De neki is rossz mert nagyon kényelmes volt neki, hogy van valakije akit ő rendszeresen semmibe vehet s utána ujra ott van neki, s ennek most vége.

Ezért fog elhagyni ha nem teszed meg te, mert neki egy olyan ember kell akit semmibe vehet ujra meg ujra. És ha te többé nem vagy az akko rnem fogsz kelleni neki.

2014. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

* elözöre irtam.


Akkor is tönkre teszed magad, ha vele maradsz.

2014. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt a kfejezést használtam én is rá. Neki ez nagyon kényelmes! Nem kell megerőltesse magát, jön, amikor úgy gondolja. És bár azt mondja, nekem fogalmam sincs róla hogy ő hogy érez irántam, meg hogy szeret, ennek azért jelét nem nagyon látom. Mikor ittvan persze nagyon kedves, elolvadok tőle, de aztán egyhétig felém sem néz. Ilyen lenne egy szerelem? Kétlem. Aki szeret, annak hiányzik a másik, az nem éri be azzal, hogy heti egyszer felugrik.
2014. nov. 1. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!