Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik őszintén bevallják, hogy a pénz is fontos nekik egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát szívesebben ismerkednek olyan férfiakkal, akik tehetősek, esetleg aki eltartaná őket. Én ebben semmi kivetnivalót nem látok, hiszen egy nőnek igenis vannak igényei ilyen téren is. Persze nem szabad, hogy ez az érzelmeknél is fontosabb legyen. Ti mit gondoltok erről? Kérlek őszinték legyetek és életkort is írjatok!

2014. nov. 16. 20:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

22:40: Szalmabáb érvelés + személyeskedés + csúszós lejtő + hamis dilemma + ...


Van egyáltalán olyan érvelési hiba, amit ebben a két sorban nem követtél el? :D

2014. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Igyekeztem mindet belerakni. :D
2014. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy fontos. De nem azért mert hőn áhított vágyam eltartatni magam, hanem mert én nem szeretnék senkit eltartani. Hidd el, bőven van olyan férfi, aki munkakerülő, álmait kergető (addig másokat lehúzó..), netán szarrágó. Az is durva, ahol a randikon másik fél olyan mértékben teszteli mennyire pénzéhes a nő, hogy nincs az az ember, aki ezek után kapcsolatot akarna vele tervezni.

Nem szerencsés a pénzen görcsölni, ezért a legjobb, ha mindkét félnek van, hasonló az egymáshoz és az anyagiakhoz való hozzáállásuk.

2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Miután kifizettették velem egy mozi árát egyetemistaként, amikor egy mozijegyet is meg kellett gondolnom, nemhogy kettőt, és eszem ágában nem volt arra a filmre elmenni, azok után azt mondom, hogy igenis, megnézem, miből él egy férfi. De nem várom el, hogy megvegyen, sőt!, nem vagyok eladó! És a pótanyja sem vagyok egy férfinek, egész egyszerűen elvárom, hogy meg tudjon a saját lábán állni. És ez az anyagiakat IS jelenti! 28N
2014. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most teljesen őszintén:

Nem az a fontos, hogy egy férfi mennyit keres, hanem az, hogy képes-e dolgozni, vannak-e normális ambíciói, meg tud-e állni a saját lábán. Nem akarom senkivel se eltartatni magam, mert nem akarok más pénzétől (meg semmijétől se) függeni. Viszont, ha olyan komoly a kapcsolat, hogy már az összeköltözést tervezgetjük, fontos, hogy mindketten tudjunk mit belerakni a közös kasszába, mert én sem akarok senkit se eltartani, főleg nem egy olyan embert, akinek minden lehetősége meg van arra, hogy munkát találjon, csak éppen könnyebb a sültgalambot várni.

2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarok olyat, hogy kitartsanak, pedig kaptam mar ra ajanlatot milliardos embertol.


Kozosen szeretnek haladni. Ez azt jelenti, hogy tarsak vagyunk az eletben, nem csak erzelmileg, hanem anyagilag is.

Nem kell, hogy milliardos legyen a srac, viszont az fontos, hogy talpraesett legyen, vagy legalabb ne legyen egy elveszett lelek, aki ertetlen az elethez.

2015. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés ember van, akinek ez egyáltalán nem számít. Persze, nem jó, ha a legfontosabb szempontok között van, de attól még számít.


Én férfi vagyok, de tudom, hogy a páromnak számított. Eleget nélkülözött már. Ő nem tagadja ezt, mondta, hogy tudja, hogy sza­rul hangzik, de neki ez is szempont volt, nem titkolja. És mivel ilyen nyílt ebben, és minden módon bizonyítja, hogy nem emiatt van velem, nincs belőle gond.


Összességében: aki azt mondja, hogy nem számít, az általában hazudik (akár nem szándékosan, csak önismeret hiányában), és bár a legtöbb embernél - szerintem - nem döntő szempont, mindenképp plusz pontot jelent.

2016. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
82%
Én bevallom, hogy ilyen vagyok. Nem milliárdost keresek de örülnék neki ha jobb helyzetben lenne mint én mert én tudom milyen számolgatni minden kiadást. Persze nem ez a fő szempont, sőt. Ezen kívül is elég nagyok az elvárásaim ez csak egy plusz jó dolog lenne. 21/L
2016. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Igen.

De nem a legfontosabb.


Ne kisarkitott példákat hozzatok.....

19L

2016. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

szerintem sok lány büszke arra amiért nem hisztizik hogy a hapsija vigye már shoppinglni DE akkor viszont elvárja hogy csilivili külseje legyen a srácnak.....aki meg anyagi támagatást vár el az azzal fényezi magát hogy nem számít annyira neki a külső.

Tömören:

sz anyagias lány szídja a felszíneseket mondván ő nem olyan...

a felszínes lány az anyagiasakat mondván ő nem olyan....

aki anyagias és felszínes is az csöndben marad...

aki se nem anyagias se nem felszínes.....na mutassatok előbb egy olyat mert arról nem mondok véleményt amit nem láttam

2016. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!